AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Šautriņu mešanā mērķī 05.10.2017

2017.gada 05.oktobrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma sporta zālēs      notika AMI sporta kluba 28.sporta spēļu sacensības šautriņu mešanā mērķī jaunietēm        un jauniešiem. Sacensībās piedalījās 44 komandas  no profesionālās izglītības mācību iestādēm: 73 jaunieši un 80 jaunietes. 

       Par labākajām spēlētājām tika atzītas: Endija Ločmele no Valmieras tehnikuma – 1.vieta, 2.vietā – Monta Krista Pētersone no  Bulduru Dārzkopības vidusskolas un  3.vietā – Agnese Smiļģe no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas. Jauniešu             vidū 1.vietu izcīnija Hugo Ernests Akons – Jelgavas tehnikums, 2.vietā – Mihails   Žaļuks no Daugavpils Būvniecības tehnikuma un 3.vietā – Vadims Grigāns no   Malnavas koledžas. 

       Īpašs paldies  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei Silvai Ozoliņai, sporta organizatorei Ainai Legzdiņai un sporta skolotājai Zandai Melderei        par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā un operatīvu, kvalitatīvu sacenību norisi. 



28. sporta spēļu atklāšana 28.09.2017

Ogres tehnikuma struktūrvienībā Vecbebros 28. oktobrī norisinājās Profesionālās      izglītības mācību iestāžu audzēkņu 28. sporta spēļu atklāšana, kā arī rudens krosa  un vieglatlētikas sacensības.

Skaistajā Vecbebru parka ierīkojās: 1000 m distancē devās 121 jauniete no 16              izglītības iestādēm, bet 3000 m distanci pieveica 152 jaunieši no 19 skolām.

   

Krosa un vieglatlētikas sacensību starplaikā 595 dalībnieki pulcējās 28. sporta                  spēļu svinīgajā atklāšanas parādē, kurā sirsnīgas apsveikuma un sportot mudīnošas runas    teica Ogres tehnikuma direktore J.Brante, Kokneses novada domes vadītājs D.Vingris un          AMI SK priekšsēdētāja I.Bukovska. Pēc kopēji dziedātās valsts himnas, salūta un Ogres tehnikuma meiteņu ansambļa pavadījumā sacensību dalībnieki un viesi veica Goda apli apkārt stadionam skriešus, tā piesakot arī savu dalību Eiropas sporta nedēļas pasākumos.

Sacensības turpināja vieglatlēti: jaunietes 18 mācību iestādēm un jaunieši 21 iestades.

Pateicamies par teicamo sezonas pirmā sporta pasākuma organizāciju profesionālājā izglītībā Ogres tehnikuma vadībai un audzēkniem, sporta darba vadītājai L.Caunei, visu   sacensību virsvadītājam A.Puķītim, Ogres tehnikuma meiteņu ansamblim, Vecbebru pagasta vadībai.

Veiksmīgus startus visu mācību gadu!

AMI SK.

 

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

          Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Anastasija Maļiņņikova – 13,27

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Anastasija Anaņjeva - 14.11

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Sigita Priževoite – 14.37

Rēzeknes tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Anna Karpinska - 4.69

Saldus tehnikums

2.vieta

Anna Daukule - 4.67

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Santra Vēberga - 4.53

Smiltenes tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 56,74

2.vieta

Saldus tehnikums  – 58,82

3.vieta

Rīgas TRIT – 58,86

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe – 11,36

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Liene Brenča - 9.44

Aizkraukles PVS

3.vieta

Daniela Šakociņa – 8,96

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 39,82

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Ilona Milberga        38.37

Valmieras tehnikums

3.vieta

Marija Pavlovska – 38,27

Rīgas Valsts tehnikums

 

     

 

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Kārlis Priedītis – 11:49

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Agris Zvejnieks – 11:63

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Ričards Plakanis – 12:10

Priekuļu tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 48,0

2.vieta

Jelgavas tehnikums – 49,5

3.vieta

Valmieras tehnikums – 49,9

Tāllēkšana

1.vieta

Aleksejs Sidorovs – 6,45

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,18

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Valentīns Gurjančiks – 6,02

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Nikita Ivanovs – 12,83

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,70

Valmieras tehnikums

3.vieta

Retvars Rusins – 12,24

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 71,16

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Emīls Emulovs – 68,95

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Zigismunds Lijē – 67,38

Jelgavas tehnikums

   

 

AMI SPORTA KLUBS     28. SPORTA SPĒLES

Republikas čempionāts RUDENS KROSS

 

TOP 10 rezultāti

Jaunietes

Jaunieši

Sigita Priževoite  3:33,77

Rēzeknes tehnikums

1.vieta

Edijs Dzalbs  9:33,73

Rīgas Celtniecības koledža

Jūlija Matvijenko  3:37,14

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Roberts Lagzdiņš  9:45,07

Jelgavas.tehnikums

Kristīne Jevsejeva  3:37,43

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Renārs Akmins  10:03,54

Ogres tehnikums

Jana Krekele  3:42,01

Daugavpils Tirdzniecības PVS

4.vieta

Ņikita Žarovs  10:08,22

Rīgas Tehniskā koledža

Aļona Smilgina  3:47,99

Daugavpils Tirdzniecības PVS

5.vieta

Vladislavs Suvorovs  10:08,54

Daugavpils  tehnikums

Tatjana Grigorjeva  3:48,25

Daugavpils tehnikums

6.vieta

Ņikita Samsonovs  10:19,12

Jelgavas.tehnikums

Santa Skaistkalne  3:48,51

Valmieras tehnikums

7.vieta

Rihards Knēts 10:19,27

Priekuļu tehnikums

Nikola Zemīte  3:51,96

RTRIT

8.vieta

Sergejs Trokmanis 10:25,00

Aizkraukles PVS

Sanita Marjakova  3:52,26

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

9.vieta

Ralfs Riekstiņš 10:25,39

Rīgas Celtniecības koledža

Anna Vojevodska  3:53,19

Daugavpils Tirdzniecības PVS

10.vieta

Raitis Gravenieks 10:25,79

Jelgavas.tehnikums



"Kandava 2017" 15.09.2017

LR IZM Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 26.spartakiādes sacensībās “Kandava 2017” piedalījās              13 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieku skaitu – 115. Dalībnieki  sacentīsies dažādos sporta veidos           un disciplīnās –basketbolā, tautas bumbā, stafetē, lidojošie šķīvīši, novusā, šautriņu mešanā.
Komandu vērtējumā:
                        1. vieta- Rīgas Tehniskā koledža
                        2. vieta- Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
                        3. vieta- Malnavas koledža
Pateicamies mācību iestāžu direktoriem, kas ar savu klātbūti atbalstēja savas komandas no Saldus tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Jelgavas Amatu vidusskolas un Banku augstskolas uzņēmējdarbības koledža.
Īpaša pateicība Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktorei Dacei Rozentālei un komandai par             teicamo sporta sezonas uzsākšanu profesionālājā izglītībā.


Noslēgušas 27. sporta spēles 10.07.2017

Noslēgušas 27. sporta spēles
profesionālās izglītības audzēkņiem un darbiniekiem.

32 komandu konkurencē jauniešiem olimpiskajā sešniekā tika godināti:

1.vieta – Daugavpils Būvniecības tehnikums
                    Direktore J.Ostrovska, sporta darba organizators I.Gaļašs
2.vieta – Rīgas Tehniskā koledža
                    Direktors J.Rozenblats, sporta darba organizators G.Ruža
3.vieta – Daugavpils tehnikums
                    Direktore J.Brokāne, sporta darba organizators V.Pupels
4.vieta – Rīgas Celtniecības koledža
                    Direktore I.Lūse, sporta darba organizatore J.Zicāns
5.vieta – Saldus tehnikums
                    Direktore I.Bērziņa, sporta darba organizators M.Vācis
6.vieta – Rēzeknes tehnikums
                    Direktore B.Virbule, sporta darba organizators A.Malta

26 komandu konkurencē jaunietēm laureātu pulkā tika godinātas:

1.vieta – Daugavpils tehnikums
                    Direktore J.Brokāne, sporta darba organizators V.Pupels
2.vieta – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
                    Direktore S.Ozoliņa, sporta darba organizatore A.Legzdiņa
3.vieta – Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
                    Direktors J.Kuklis, sporta darba organizators A.Kovaļevskis                   
4.vieta – Rīgas Stila un modes tehnikums
                    Direktore S.Voitišķe, sporta darba organizatore D.Miķelsone
5.vieta – Smiltenes tehnikums
                    Direktors A.Miezītis, sporta darba organizators L.Peļņa
6.vieta – Valmieras tehnikums
                    Direktore V.Melngārša, sporta darba organizatore A.Krieviņa

Pārējie rezultāti redzami mājās lapas sadaļā “Republikas sporta spēles”.

Pateicamies visiem par teicamu darbu.
Vēlam labu un veselīgu atpūtu!
Uz tikšanos rudenī!


Atskaites 27. konference 07.06.2017

 Noslēgusies 27. sporta sezona profesionālas izglītības mācību iestāžu
audzēkņiem un darbiniekiem.
7. jūnijā notika arī AMI sporta kluba Atskaites 27. konference, kurā izanalizēts
paveiktais , apbalvoti sportiskākie un čaklākie, pieņemti plāni 28. sezonai.
Darbu atskaites periodā konferences dalībnieki novērtēja ar labi.

Paldies visiem par kopīgi paveikto darbu.

 

Sportisku atpūtu vasarā un uz tikšanos.

Irēna Bukovska



Tautas bumba 30.05.2017

      2017.gada 30.maijā notika AMI sporta kluba 27.sporta spēļu finālsacensības
tautas bumbā jaunietēm. Finālā sacentās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas
tehnikums, Daugavpils tehnikums, Rīgas Stila un modes tehnikums, Malnavas
koledža, Smiltenes tehnikums, Valmieras tehnikums, Kandavas Valsts
lauksaimniecības tehnikums. Vispār sacensībās bija pieteikusies 21 komanda
no Profesionālās izglītības mācību iestādēm.
       Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Kitija Švītiņa – Smiltenes tehnikums,
Marija Čerņavska – Daugavpils tehnikums, Margarita Homčenko – Malnavas
koledža un Madara Kukaine – Rīgas Stila un modes tehnikums. 
     
        Īpašs paldies  Smiltenes tehnikuma direktoram Andrim Miezītim  un sporta organizatoram Leonam Peļnam par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā
apakšgrupā un finālsacensībās. 
 


Minifutbols jauniešiem 17.05.2017

        No 10. līdz 17.maijam norisinājās  AMI SK 27. sporta spēļu sacensības
minifutbolā jauniešiem. Apakšgrupu sacensību organizatorus un sportistus
pārsteidza sniegotie futbola laukumi.
Pateicamies sporta darba organizatoriem Priekuļos J.Olingovičam,
Saldū M.Vācim, Cīravā E.Rūtenbergam, Daugavpilī I.Gaļašam un Rīgā 
L.Haritonovam par apakšgrupu sacensību sarīkošanu sarežģītajos
laika apstākļos.
 
Finālsacensības norisinājās 17.maijā Rīgas Futbola skolas mākslīgā
seguma laukumos. Cīņas bija spraigas un uzvarētāju izdevās noskaidrot
tikai pēcspēles soda sitienos starp Daugavpils Būvniecības un
Daugavpils tehnikumu komandām.
       Par labākajiem spēlētājiem atzīti  Aigars Solims - Daugavpils Būvniecības tehnikums,
 Rolands Beskins - Daugavpils tehnikums, Raivis Ķiršs – Rīgas Tehniskā koledža un
 Vladislavs Titovs – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.





Arhīvs
2017 (25)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)