AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Galda teniss. 02.11.2016

Noslēgušās finālsacensības galda tenisā jauniešiem un jaunietēm.

 Jauniešiem piedalījās 27 mācību iestāžu komandas – 127 dalībnieki.

Jaunietēm piedalījās 14 komandas – 52 dalībnieces.

Notika arī individuālie turniri.

Pirma trīs vietu ieguvēji var uzsākt gatavošanas Baltijas Valstu 25. sporta spēlēm.

Aleksandrs Maskaļonoks

Daugavpils tehnikums

1.vieta

Irēna Leimale Cekule

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Andrejs Čemirtāns

Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola

2.vieta

Anastasija Bevza

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Emīls Lutinskis

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Marta Šarlote Priedīte

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Vjačeslavs Gedroics

Daugavpils tehnikums

4.vieta

Elīna Jansone

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Mikus Vanags

Rīgas Tehniskā koledža

5.vieta

Kaiva Benušēviča

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Aigars Smaļķis

Rīgas Tehniskā koledža

6.vieta

Zane Bredovska

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums

Paldies Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžai, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam par teicamo sagatovotu sporta zāli sacensībām.



Šautriņu mešana mērķī 12.10.2016

Noslēgušās sacensības šautriņu mešana mērķī  jauniešiem un jaunietēm.

Pavisam kopā startēja 241 audzēknis no 49 komandām.

Jaunietēm:

                1.vieta - Rīgas Stila un modu PVS

2.vieta - Rīgas Tirdzniecības PVS

3.vieta - Rīgas Turisma un radošas industrijas tehnikumam

Jauniešiem:

                1.vieta - Daugavpils Būvniecības tehnikumam

2.vieta - Rīgas Tehniskajai koledžai

3.vieta - Rīgas Turisma un radošas industrijas tehnikumam

 

Sacensību norises vieta - Rīgas Turisma un radošas industrijas tehnikums.

         Paldies skolas vadībai, sporta organizatorei Ainai Legzdiņai par kvalitatīvi paveikto darbu apakšgrupu un finalsacensību norisē.



Rudens kross 04.10.2016

4.oktobrī Ogrē, Zilajos kalnos notika AMI sporta kluba 27. Sporta spēļu profesionālās izglītības čempionāts 

„Rudens kross” 1 km un 3 km distancē.

 Krosa sacensībās piedalījās 291 izglītības iestāžu jaunietes un jaunieši.

             

Publicējam labākos rezultātus   

TOP 10 finišētāji 2016

 



Vieglatlētikas sacensības 22.09.2016

Sporta sezona Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņiem ir sākusies, jau 27-to reizi. Valmieras J.Daliņa stadionā pulcējās 156 jaunieši un 137 jaunietes no 24 mācību iestādēm.

Veiksmīgus startus visu mācību gadu!

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

          Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Evelīna Andruškeviča – 13,45

Daugavpils tehnikums

2.vieta

Veronika Baltkaula – 13,67

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Anna Graudiņa – 13,95

Valmieras tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Kristīne Jevsejeva – 2:33,39

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Olga Svirska – 2:34,11

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Sigita Priževoite – 2:39,45

Rēzeknes tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Veronika Baltkaula – 5,35

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Evelīna Andruškeviča – 4,67

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Kitija Švītiņa – 4,51

Smiltenes tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 56,07

2.vieta

Kandavas Lauksaimniecības T  – 56,86

3.vieta

Rīgas TRIT – 57,26

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe– 10,39

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Ilona Siļina – 9,73

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Olga Soboļeva – 9,12

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 46,36

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Marija Pavlovska – 38,42

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Laura Allere – 37,04

Saldus tehnikums

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Kārlis Priedītis – 11:11

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Edgars Bulāns – 11:42

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Monvīds Stahovskis – 11:51

Ogres tehnikums

1500 m skrējums

1.vieta

Arnolds Japiņš – 4:20,80

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Valentins Glods – 4:23,02

Daugavpils Būvniecības tehnikums

3.vieta

Edijs Dzalbs – 4:26,82

Rīgas Celtniecības koledža

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 46,39

2.vieta

Daugavpils Būvn. Tehnikums – 47,51

3.vieta

Smiltenes tehnikums – 47,67

Tāllēkšana

1.vieta

Aivis Graudiņš – 6,22

Saldus tehnikums

2.vieta

Edgars Bulāns – 6,10

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Maksims Petrakovs – 6,06

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Nikita Ivanovs – 12,71

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Dainis Gorins – 12,34

Daugavpils Būvniecības tehnikums

3.vieta

Renārs Stančiks – 12,19

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 75,09

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Ritvars Pančenko – 68,74

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Kristaps Aleksandrs Tiškus – 66,00

Saldus tehnikums



Sporta skolotāju sanāksme 15.09.2016

 

AMI sporta klubs sāk jauno sezonu ar profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta skolotāju sanāksmi, lai apspriestu 2016./2017. m.g. uzdevumus sporta darbā.

Eiropas Sporta nedēļu atzīmēsim ar Latvijas 27.sporta spēļu sacensībām vieglatlētikā 22. septembrī  Valmierā.

Veiksmīgus startus!

 



"Kick it like Frisia - Mixed Cup" 01.07.2016

AMI sporta kluba izlašu komandas minifutbolā atgriezušās no sacensībām "Kick it like Frisia - Mixed Cup" Vācijā, Wilhelmshavenā, kurās mēs piedalījāmies ar divām jauktajām komandām.

Izlašu komandās startēja 30 audzēkņi no 18 profesionālās izglītības mācību iestādēm. 10 komandu konkurencē mūsu jaunieši un jaunietes izcīnīja 3. un 6.vietu.

Lielu pateicību izsakām visu skolu direktoriem par finansiālo un morālo atbalstu, sirsnīgs paldies treneriem - sporta skolotājiem par darbu - V.Stepanovam (Rīgas TRIT), J.Ozolam ( Daugavpils BT), A.Maltam (Rēzeknes T) un I.Dzelme ( Barkavas PVS). Īpaša pateicība delegācijas vadītājam J.Kuklim - Daugavpils Tirdzniecības PVS direktoram, AMI SK Valdes priekšsēdētāja vietniekam.  

Apsveicam!



Noslēgušas 26. sporta spēles 30.06.2016

Noslēgušas 26. sporta spēles

profesionālās izglītības audzēkņiem un darbiniekiem.

32 komandu konkurencē jauniešiem olimpiskajā sešniekā tika godināti:

1.vieta – Daugavpils Būvniecības tehnikums
                    Direktore J.Ostrovska, sporta darba organizators I.Gaļašs
2.vieta – Daugavpils tehnikums
                    Direktore J.Brokāne, sporta darba organizators V.Pupels
3.vieta – Rīgas Tehniskā koledža
                    Direktors J.Rozenblats, sporta darba organizators G.Ruža
4.vieta – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
                    Direktore S.Ozoliņa, sporta darba organizatore A.Legzdiņa
5.vieta – Saldus tehnikums
                    Direktors O.Garoza, sporta darba organizators M.Vācis
6.vieta – Rēzeknes tehnikums
                    Direktore B.Virbule, sporta darba organizators A.Malta
 

26 komandu konkurencē jaunietēm laureātu pulkā tika godinātas:

1.vieta – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
                    Direktore S.Ozoliņa, sporta darba organizatore A.Legzdiņa
2.vieta – Daugavpils tehnikums
                    Direktore J.Brokāne, sporta darba organizators V.Pupels
3.vieta – Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
                    Direktore S.Voitišķe, sporta darba organizators D.Miķelsone
4.vieta – Malnavas koledža
                    Direktors J.Bozovičs, sporta darba organizators O.Žukovs
5.vieta – Smiltenes tehnikums
                    Direktors A.Miezītis, sporta darba organizators L.Peļņa
6.vieta – Valmieras tehnikums
                    Direktors Ē.Spuriņš, sporta darba organizatore A.Krieviņa

Pārējie rezultāti redzami mājās lapas sadaļā “Republikas sporta spēles”.

Pateicamies visiem par teicamu darbu.

Vēlam labu un veselīgu atpūtu!

Uz tikšanos rudenī!






Arhīvs
2016 (15)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)