AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Volejbols jauniešiem apakšgrupās 16.11.2017

No 14. Līdz 16.novembrim 21 mācību iestāžu  komandas četrās apakšgrupās uzsāka cīņas volejbolā jauniešiem par iekļūšanu AMI SK 28.sporta spēļu finālā.

Kopumā tika izspēlētas 40 savstarpējās spēles un astoņas komandas, pa divām no katras apakšgrupas, kvalificējās finālsacensībām.

Tiesības spēlēt finālsacensībās, kas notiks 23.novembrī Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs, izcīnija:

-            Saldus apakšgrupā – Jelgavas T un Saldus T;

-            Rīgas apakšgrupā – Rīgas TK un Rīgas CK;

-            Smiltenes apakšgrupā – Priekuļu T un Cēsu PVS;

-            Daugavpils apakšgrupā – Daugavpils T un Daugavpils BT.

Paldies Smiltenes T, Daugavpils T, Saldus T un Rīgas TK vadībai un sporta darba organizatoriem par atbalstu sacensību sekmīgai norisei.



Volejbols jaunietēm 09.11.2017

         No 01.-07. novembrim notika sacensības volejbolā jaunietēm.  
         Pavisam piedalījās 18 komandas no Profesionālajām mācību iestādēm.
         Par labākajām spēļētājām atzītas :  Evija Drabo – Rīgas Stila un modes tehnikums,  Terēza Hrapāne – Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Olga Šišlo – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums,  Diāna Ratkune – Daugavpils tehnikums.
         Paldies iestāžu vadītājiem un  sporta organizatoriem par sniegto atbalstu komandu piedalīšanos sacensībās, sacensību sarīkošanu apakšgrupās, finālā un operatīvu, kvalitatīvu sacensību norisi. 


Galda teniss jaunietēm 25.10.2017

   16 komandas – 64 dalībnieces no 10.-12.oktobrim cīnījās par iekļūšanu finālā galda tenisa sacensībās.

25.oktobrī finālsacensībās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā startēja 8 komandas : Rīgas TRIT, Valmieras tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Rēzeknes tehnikums, Malnavas koledža, Rīgas Stila un modes tehnikums, Jēkabpils Agrobiznesa koledža un Jelgavas tehnikums.

 Individuālajā turnīrā par  labākajām spēlētājām tika atzītas: Irēna Leimane-Cekule /Rīgas TRIT/ -1.vieta, 2.vietā – Milena Konstantinova /Rīgas TRIT/, 3.vietā – Amanda Ribaka /Kandavas LT/, 4.vietā – Inga Bedrīte /Jēkabpils AK/, 5.vietā – Sendija Romanovska /Valmieras T/, 6.vietā – Megija Burģele /Malnavas K/, 7.vietā – Linda Vīksniņa /Valmieras T/ un 8.vietā – Loreta Ansberga /Kandavas LT/.

 Paldies  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei Silvai Ozoliņai, sporta organizatorei Ainai Legzdiņai par sniegto atbalstu finālsacensību sarīkošanā un operatīvu, kvalitatīvu sacenību norisi. 



Galda teniss jauniešiem 25.10.2017

No 17. līdz 25.oktobrim norisinājas 28.sporta spēļu sacensības galda tenisā jauniešiem.

Sacensības apakšgrupās notika Daugavpils TPVS, JelgavasT, Smiltenes T, Rīgas TK un Rīgas BAUK. Paldies mācību iestāžu sporta darba organizatoriem par sacensību veismīgu norisi.

Pirmo reizi apakšgrupu sacensību 1.-3.vietu ieguvušās komandas saņēma diplomus, bet dalībnieki mazās medaļas un diplomus. Tas bija patīkams pārsteigums dalībniekiem.

Finālā spraigi cīnījās desmit komandas.

1.vieta - Rīgas TPVS, 2.vieta - Rīgas TK, 3.vieta - Valmieras T.

Individuālajā turnīrā:

1.vieta Andrejam Čemirtānam – Rīgas TPVS;

2.vieta Mikum Vanagam – Rīgas TK;

3.vieta Mārtiņam Kuršinskim – Saldus T.

Paldies sporta darba organizatorei Dacei Miķelsonei par atbalstu finālsacensību organizēšanā.



Šautriņu mešanā mērķī 05.10.2017

2017.gada 05.oktobrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma sporta zālēs      notika AMI sporta kluba 28.sporta spēļu sacensības šautriņu mešanā mērķī jaunietēm        un jauniešiem. Sacensībās piedalījās 44 komandas  no profesionālās izglītības mācību iestādēm: 73 jaunieši un 80 jaunietes. 

       Par labākajām spēlētājām tika atzītas: Endija Ločmele no Valmieras tehnikuma – 1.vieta, 2.vietā – Monta Krista Pētersone no  Bulduru Dārzkopības vidusskolas un  3.vietā – Agnese Smiļģe no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas. Jauniešu             vidū 1.vietu izcīnija Hugo Ernests Akons – Jelgavas tehnikums, 2.vietā – Mihails   Žaļuks no Daugavpils Būvniecības tehnikuma un 3.vietā – Vadims Grigāns no   Malnavas koledžas. 

       Īpašs paldies  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei Silvai Ozoliņai, sporta organizatorei Ainai Legzdiņai un sporta skolotājai Zandai Melderei        par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā un operatīvu, kvalitatīvu sacenību norisi. 



28. sporta spēļu atklāšana 28.09.2017

Ogres tehnikuma struktūrvienībā Vecbebros 28. oktobrī norisinājās Profesionālās      izglītības mācību iestāžu audzēkņu 28. sporta spēļu atklāšana, kā arī rudens krosa  un vieglatlētikas sacensības.

Skaistajā Vecbebru parka ierīkojās: 1000 m distancē devās 121 jauniete no 16              izglītības iestādēm, bet 3000 m distanci pieveica 152 jaunieši no 19 skolām.

   

Krosa un vieglatlētikas sacensību starplaikā 595 dalībnieki pulcējās 28. sporta                  spēļu svinīgajā atklāšanas parādē, kurā sirsnīgas apsveikuma un sportot mudīnošas runas    teica Ogres tehnikuma direktore J.Brante, Kokneses novada domes vadītājs D.Vingris un          AMI SK priekšsēdētāja I.Bukovska. Pēc kopēji dziedātās valsts himnas, salūta un Ogres tehnikuma meiteņu ansambļa pavadījumā sacensību dalībnieki un viesi veica Goda apli apkārt stadionam skriešus, tā piesakot arī savu dalību Eiropas sporta nedēļas pasākumos.

Sacensības turpināja vieglatlēti: jaunietes 18 mācību iestādēm un jaunieši 21 iestades.

Pateicamies par teicamo sezonas pirmā sporta pasākuma organizāciju profesionālājā izglītībā Ogres tehnikuma vadībai un audzēkniem, sporta darba vadītājai L.Caunei, visu   sacensību virsvadītājam A.Puķītim, Ogres tehnikuma meiteņu ansamblim, Vecbebru pagasta vadībai.

Veiksmīgus startus visu mācību gadu!

AMI SK.

 

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

          Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Anastasija Maļiņņikova – 13,27

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Anastasija Anaņjeva - 14.11

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Sigita Priževoite – 14.37

Rēzeknes tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Anna Karpinska - 4.69

Saldus tehnikums

2.vieta

Anna Daukule - 4.67

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Santra Vēberga - 4.53

Smiltenes tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 56,74

2.vieta

Saldus tehnikums  – 58,82

3.vieta

Rīgas TRIT – 58,86

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe – 11,36

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Liene Brenča - 9.44

Aizkraukles PVS

3.vieta

Daniela Šakociņa – 8,96

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 39,82

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Ilona Milberga        38.37

Valmieras tehnikums

3.vieta

Marija Pavlovska – 38,27

Rīgas Valsts tehnikums

 

     

 

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Kārlis Priedītis – 11:49

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Agris Zvejnieks – 11:63

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Ričards Plakanis – 12:10

Priekuļu tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 48,0

2.vieta

Jelgavas tehnikums – 49,5

3.vieta

Valmieras tehnikums – 49,9

Tāllēkšana

1.vieta

Aleksejs Sidorovs – 6,45

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,18

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Valentīns Gurjančiks – 6,02

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Nikita Ivanovs – 12,83

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,70

Valmieras tehnikums

3.vieta

Retvars Rusins – 12,24

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 71,16

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Emīls Emulovs – 68,95

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Zigismunds Lijē – 67,38

Jelgavas tehnikums

   

 

AMI SPORTA KLUBS     28. SPORTA SPĒLES

Republikas čempionāts RUDENS KROSS

 

TOP 10 rezultāti

Jaunietes

Jaunieši

Sigita Priževoite  3:33,77

Rēzeknes tehnikums

1.vieta

Edijs Dzalbs  9:33,73

Rīgas Celtniecības koledža

Jūlija Matvijenko  3:37,14

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Roberts Lagzdiņš  9:45,07

Jelgavas.tehnikums

Kristīne Jevsejeva  3:37,43

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Renārs Akmins  10:03,54

Ogres tehnikums

Jana Krekele  3:42,01

Daugavpils Tirdzniecības PVS

4.vieta

Ņikita Žarovs  10:08,22

Rīgas Tehniskā koledža

Aļona Smilgina  3:47,99

Daugavpils Tirdzniecības PVS

5.vieta

Vladislavs Suvorovs  10:08,54

Daugavpils  tehnikums

Tatjana Grigorjeva  3:48,25

Daugavpils tehnikums

6.vieta

Ņikita Samsonovs  10:19,12

Jelgavas.tehnikums

Santa Skaistkalne  3:48,51

Valmieras tehnikums

7.vieta

Rihards Knēts 10:19,27

Priekuļu tehnikums

Nikola Zemīte  3:51,96

RTRIT

8.vieta

Sergejs Trokmanis 10:25,00

Aizkraukles PVS

Sanita Marjakova  3:52,26

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

9.vieta

Ralfs Riekstiņš 10:25,39

Rīgas Celtniecības koledža

Anna Vojevodska  3:53,19

Daugavpils Tirdzniecības PVS

10.vieta

Raitis Gravenieks 10:25,79

Jelgavas.tehnikums



"Kandava 2017" 15.09.2017

LR IZM Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 26.spartakiādes sacensībās “Kandava 2017” piedalījās              13 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieku skaitu – 115. Dalībnieki  sacentīsies dažādos sporta veidos           un disciplīnās –basketbolā, tautas bumbā, stafetē, lidojošie šķīvīši, novusā, šautriņu mešanā.
Komandu vērtējumā:
                        1. vieta- Rīgas Tehniskā koledža
                        2. vieta- Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
                        3. vieta- Malnavas koledža
Pateicamies mācību iestāžu direktoriem, kas ar savu klātbūti atbalstēja savas komandas no Saldus tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Jelgavas Amatu vidusskolas un Banku augstskolas uzņēmējdarbības koledža.
Īpaša pateicība Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktorei Dacei Rozentālei un komandai par             teicamo sporta sezonas uzsākšanu profesionālājā izglītībā.





Arhīvs
2017 (29)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)