30. Sporta spēļu atklāšana
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

108106

30. Sporta spēļu atklāšana
19.09.2019


     Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņu sporta dzīvē 2019.gada 19.septembris iezīmējas ar AMI sporta kluba 30. Sporta spēļu svinīgu atklāšanu

un dodot startu sporta karalienei - vieglatlētikas sacensībām Vecbebru stadionā.

  

      Sacensībām pieteicās 17 mācību iestāžu komandas jauniešiem un 12 komandas jaunietēm, kopumā atklāšanas parādei pulcējot ap 250 dalībniekus. Sacensību organizatoru komandu bažīgu darīja sacensību nedēļai un dienai plānotā laika 

prognoze – ilgstošs lietus un brāzmains vējš. Taču pārsteigti bija visi, gan dalībnieki, gan organizatori un tiesneši, kad deviņos no rīta, ierodoties Vecbebros, tos sagaidīja saulains un jauks laiks, kas turpinājās visu sacensību dienu.

  Pēc AMI SK priekšsēdētājas I.Bukovskas, Kokneses novada domes izpilddirektora I.Klauža un Ogres tehnikuma direktora vietnieces izglītības jautājumos I.Dzirkales uzrunām un novēlējumiem  sacensību dalībniekiem, iepriekšējā gada uzvarētājkomandu pārstāvji pacēla mastā AMI karogu un sacensības tika pasludinātas par atklātām.

 Labiem sasniegumiem sacensībās dalībniekus mudināja arī Ogres tehnikuma vokāli instrumentālais ansamblis, sniedzot nelielu koncertu.   

  Mundri skanot mikrofonā, sacensību atbildīgā organizatora M.Kuriloviča balsij, sportisti tika aicināti uzsākt cīņu par medaļām.

    

 Sacensībās komandu vērtējumā jaunietēm:

1.vietā Rīgas TRIT;

2.vietā Jelgavas T;

3.vietā Smiltenes T.

    Jauniešiem:

1.vietā Jelgavas T;

2.vietā Rīgas TK;

3.vietā Daugavpils BT.

   AMI sporta klubs pateicas Ogres tehnikuma direktorei I.Brantei, sacensību galvenajam organizatoram M.Kurilovičam un visai darba grupai par teicami iesākto AMI 30 sporta sezonu profesionālās izglītības audzēkņiem.

 

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

         Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Invida Mauriņa – 13,24

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Kitija Švītiņa - 14.37

Smiltenes tehnikums

3.vieta

Daniela Rusecka – 14.67

Jelgavas tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Kitija Švītiņa - 4.68

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Daniela Rusecka - 4.60

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Invida Mauriņa - 4.56

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

4 x 100 m stafetes

skrējiens

1.vieta

Rīgas TRIT– 00:56.00

2.vieta

Smiltenes tehnikums  – 00:57.67

3.vieta

Jelgavas tehnikums – 00:58.76

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe – 10,99

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Daniela Šakociņa – 10,07

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga - 8.51

Valmieras tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 44,43

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Madara Kukaine – 40,56

Rīgas Stila un modes tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga 36.83

Valmieras tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Rebeka Zekante – 02:49.67

Jēkabpils Agrobiznesa koledža

2.vieta

Signe Miķelsone – 02:51.65

Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums

3.vieta

Viktorija Gudovska 02:52.31

Jelgavas tehnikums

   

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Artūrs Pastors – 11,37

Ogres tehnikums

2.vieta

Alens Judovs – 11,71

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Aleksandrs Visockis – 11,89

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 47,36

2.vieta

Jelgavas tehnikums – 47,51

3.vieta

Daugavpils Būvniecības tehnikums – 48,02

Tāllēkšana

1.vieta

Aleksandrs Korčagins – 6,19

Rīgas Tirdzniecības PVS

2.vieta

Gvido Horens – 6,04

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Gatis Buivids – 5,95

Rīgas Tirdzniecības PVS

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Roberts Stepanovs – 12,37

Malnavas koledža

2.vieta

Maksims Korotkovs – 12,19

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Egīls Ziediņš – 12,24

Rīgas Celtniecības koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Roberts Stepanovs – 69,75

Malnavas koledža

2.vieta

Emīls Emulovs – 69,13

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Aleksandrs Gaņejevs– 65,87

Rīgas Tehniskā koledža

1500 m skrējiens

1.vieta

Artis Rožkalns – 04:24.10

Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums

2.vieta

Ņikita Bogdanovs – 04:33.14

Daugavpils Būvniecības tehnikums

3.vieta

Gatis Drieks 04:35.09

Jelgavas tehnikums




      Atpakaļ