AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Par tautas bumbas sacensībām 13.05.2019

Šajā mācību gadā uz finiša taisnes bija pēdējās 29.sporta spēļu sacensības  tautas bumbā jaunietēm. Pavisam  pieteikušās  19 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieču skaitu – 192. 

Sacensības notika 4 apakšgrupās: 24.aprīlī Kurzemes-Zemgales reģionā Saldus tehnikumā (direktore I.Bērziņa, sporta organizators M.Vācis) un Latgales reģionā – Malnavas koledža (direktors V.Indričāns, sporta organizators G.Ozoliņš). 25.aprīlī  Rīgas reģiona komandas sacentās Rīgas Stila un modes tehnikumā (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Vidzemes reģiona mācību iestādes Smiltenes tehnikumā (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).

Paldies visiem sacensību atbalstītājiem un organizatoriem!

No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas cīnījās par kausiem un medaļām finālsacensībās 13.maijā Smiltenes tehnikumā.  Uzvaru izcīnīja Smiltenes tehnikuma komanda, 2.vietā Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda un 3.vietā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komanda.

 Izcīnītās vietas šajās sacensībās vairākām mācību iestādēm bija izšķirošās, lai 29.sporta spēļu kopvērtējumā noteiktu  2018./2019.māc.g. sešas labākās mācību iestādes.

 Paldies visām mācību iestādēm Sporta kluba “AMI” biedriem  par sadarbību, atsaucību, radošumu visa mācību gada garumā! Uz tikšanos Jaunajā mācību gadā!Baltijas valstu sporta spēles jau pie sliekšņa. 17.04.2019

Nesen esam atgriezušies no Kauņas, kur notiks Baltijas valstu 27. sporta spēles profesionālajā izglītībā.

 Visu triju baltijas valstu profesionālās izglītības sporta darba vadītāji tikās Kauņas Tehniskās profesionālās izglītības centrā, lai apskatītu sporta bāzes, iepazītos ar dzīvošanas un ēdināšanas iespējām, sakaņotu sporta spēļu programmu, pārrunātu sacensību tiesāšanas lietas, sacensību noteikumus utml.

 Arī AMI sporta klubs strādā pie sava mājas darba – ir apstiprināti izlašu kandidātu sastāvi, komandu vadītāji skolotāji – treneri, kuru vadībā pēc svētkiem notiks pārbaudes treniņi  basketbolā, volejbolā jauniešiem un jaunietēm, strītbolā vīriešiem un sievietēm.  Arī galda tenisisti ceļ savu meistarību, kā  arī direktori gatavojās nopietni saviem startiem; dārtā, basketbola soda metienos un biljardā.

    Vēlu visiem mums veiksmes!

                                                      LR delegācijas vārdā I.Bukovska.Beigušās sacensības florbolā jauniešiem 11.04.2019

Četru apakšgrupu sacensībās Bulduros, Saldū, Cēsīs un Priekulē tika noskaidrotas astoņas komandas, kas 11.04. Cēsu pilsētas sporta skolas divos florbola laukumos vienlaikus spēkojās par AMI SK sporta spēļu kausiem un medaļām.

Uzvarējas komandas: Rīgas TK - 1.vieta, Valmieras T - 2.vieta, Priekuļu T - 3.vieta un arī Rīgas CK - 4.vieta demonstrēja uzvarētājiem cienīgu meistarību un cīņas sparu.

Labāko spēlētāju kausus saņēma:

  •            Matīss Morozovs - Rīgas TK;
  •            Renārs Jēkabsons - Valmieras T;
  •            Edmunds Zandersons - Priekuļu T;
  •            Mariss Giņko - Rīgas CK.

Paldies Cēsu TDV sporta darba organizatorei Klintai Puriņai par iespēju sacensties lieliskā sporta bāzē.Sporta zāle Rēzeknes tehnikumam. 03.04.2019

Pavisam nesen pulcējāmies Rēzeknes tehnikumā, lai beidzot svinīgi grieztu multifunkcionālās zāles atklāšanas lentu. Laba vēlējuma vārdus, gan audzēkņiem, gan skolotājiem teica viesi no LR IZM, Rēzeknes pašvaldības pārstāvji, direktori no profesionālās izglītības mācību iestādēm. Savukārt priesteris aicināja audzēkņus un pedagogus aktīvi izmantot zāli sporta nodarbībām, kā labai veselības ķīlai mūža garumā, kā arī deva visiem savu svētību.

 

Pozitīvo gaisotni spodrināja tehnikuma audzēkņu jauktais koris, deju kolektīvs, muzikālais ansamblis. Savukārt tehnikuma sportisti demonstrēja svaru bumbas celšanas māku. Punktu pielika skaistā un atraktīvā grupas “Baritons” uzstāšanās.

Visi runātāji augsti novērtēja tehnikuma direktores Benitas Virbules lielu ieguldījumu  zāles  tapšanas visos procesos, jo Latgales reģionā ši zāle ir pirmā un pagaidām vienīgā jaunuzceltā sporta bāze profesionālajā izglītībā, ceram šeit varēs sarīkot  arī Latgales reģiona sacensības profesionālajā izglītībā.

AMI sporta klubs ļoti lepojās ar rēzekniešu veikumu, jo tas ir ieguldījums jaunatnes veselībā, prasmē startēt komandā, pārvarēt grūtības, lai sasniegtu rezultātu. Priecē, ka ne tikai atklāšanas svinīgajā ceremonījā zāle bija pilna ar audzēkņiem, bet pēc tam visi ietēpās skaistās sporta formās un aizrautīgi metās dažādās sporta aktivitātēs.

Vēlam sporta skolotājiem būt ar liesmiņu acīs un ar to sildīt  audzēkņu un arī kolēģu sirdis un vēlmi rūpēties par savu ķermeņa skaistumu, stāju un fizisko izturību, kas noteikti būs pamats ilgam, veselīgam un dzīves priecīgam mūžam.

 Paldies par svētkiem Rēzeknes tehnikuma vadībai, pedagogiem un audzēkņiem.

                                      Priecājās par paveikto AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska

Sacensības novusā jaunietēm 27.03.2019

20.-21.martā notika sacensības novusā jaunietēm 4 apakšgrupās. Pieteikušās bija 17 komandas kopā 68 audzēknes.

No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas piedalījās finālsacensībās, kas notika 27.martā un vietas finālā tika sadalītas sekojoši:

      1.vietā – Rīgas Stila un modes tehnikums;

      2.vietā – Jelgavas tehnikums;

      3.vietā – Aizkraukles profesionālā vidusskola;

4.vietā – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, 5.vietā – Malnavas koledža, 6.vietā – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, 7.vietā – Daugavpils tehnikums un 8.vietā – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.

 Pēc komandu cīņas notika individuālais turnīrs, kur tika noskaidrotas labākās spēlētājas. 1.vieta Ginitai Rasmai Artejevai, 2.vieta Sindijai Fjodorovai (Rīgas Stila un modes tehnikums) un 3.vietā Viktorijai Loginovai (Jelgavas tehnikums). 

 

  Paldies Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam  (direktore S.Ozoliņa, sporta organizatore A.Legzdiņa), Jelgavas tehnikumam (direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs), Rēzeknes tehnikumam (direktore B.Virbule, sporta organizators A.Malta), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai ( direktore R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms) par sadarbību un atbalstu apakšgrupu sacensību un finālsacensību norisē.Svara stieņa spiešana guļus jauniešiem 20.03.2019

Ar rekordlielu mācību iestāžu skaitu - 18 komandas un 117 dalībniekiem noslēgušās 29.sporta spēļu sacensības svara stieņa spiešanā guļus jauniešiem. Rīgas TK sporta darba organizators Gunārs Ruža ar saviem palīgiem un kopā ar tiesnešiem bija izdarījuši visu, lai sacensības noritētu raiti un sportisti sasniegtu savus labākos rezultātus. Labu noskaņojumu rezultātu sasniegšanā, savā sacensību atklāšanas uzrunā novēlēja Irēna Bukovska un savu apmierinātību, prieku par kuplo dalībnieku skaitu neslēpa Pauerliftinga federācijas prezidents Andrejs Rožlapa. Iegūta pārliecība, ka šis spēka sporta veids gūst aizvien lielāku popularitāti jauniešu vidū. Izsakām pateicību Pauerliftinga federācijai par augstas kvalifikācijas tiesnešu piesaisti mūsu sacensībām.

Jāsauc “Urā” par lielo atsaucību!

 

AMI SK 29. sporta spēļu sacensības

svaru stieņa spiešanā guļus jauniešiem

Komandu cīņā uzvar:

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Saldus tehnikums

Rīgas Tehniskā koledža

Rīgas Celtniecības koledža

Individuāli:

Svaru kategorija

1.vieta

2.vieta

3.vieta

līdz 53 kg

S.Ceriņš

Aizkraukles Profesionālā vidusskola

 D.Strumpe

 Rīgas Celtniecības koledža

V.Paškevičs

Daugavpils Būvn.tehnikums

līdz 59 kg

C. Cozmic

Rīgas Tehniskā koledža

R.Cīrulis

Saldus tehnikums

A. Jermacāns

Jelgavas Tehnikums

līdz 66 kg

A.Riža

Rīgas Tehniskā koledža

N.Ulanovs

 Rīgas Celtniecības koledža

E.Grivstāns

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

līdz 74 kg

R.Vilcāns

Daugavpils Būvn.tehnikums

A.Krūmiņš

Dobeles Amatniecības un

vispārizglītojošā vidusskola

E.Mazlevskis

Saldus tehnikums

līdz 83 kg

R.Rožkalns

Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskola

A.M.Ošenieks

 Saldus tehnikums

E.A.Ērmanis

Rīgas Tehniskā koledža

līdz 93 kg

Ņ.Ļutovs

Priekuļu tehnikums

R.Ratnieks

Saldus tehnikums

R.Ermansons

Saldus tehnikums  

līdz 105 kg

O.Kudrjavcevs

Rīgas Celtniecības koledža

O.Jakovļevs

Jēkabpils AK

V.A.Lūsis

Valmieras tehnikums 

Apsveicam uzvarētājus !

Vairāk informācijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā.Rekordliels skaits jauniešu piedalās svara stieņa spiešanā guļus 19.03.2019

Pilotprojekts “Latvijas skolu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus” 2018. gadā Latvijā norisinājās pirmo reizi. Tā ietvaros tika organizētas 8 sacensības (posmi) svaru stieņa spiešanā guļus lielākajās Latvijas pilsētās (piesaistot apkārtējos novadus) ar mērķi iepazīstināt ar spēka trīscīņas vienkāršāko disciplīnu – svaru stieņa spiešanu guļus, veicināt vērtīgu un veselību veicinošu jauniešu brīvā laika aizpildīšanu, fiziskās attīstības uzlabošanu, saliedētību un lokālpatriotismu. 

Sacensības norisinājās laikā no maija līdz decembrim - Gulbenē, Aizkrauklē, Liepājā, Rīgā, Alūksnē, Daugavpilī, Tukumā un Valmierā. Pasākumu organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija, to finansēja Latvijas Sporta federāciju padome no Valsts budžeta kā sabiedriski nozīmīgu jaunatnes sporta pasākumu. Tas tika organizēts sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.

AMI (arodu mācību iestādes) Sporta klubs apvieno profesionālās izglītības mācību iestāžu sportiskās aktivitātes, organizē šo skolu spartakiādes. Kopš 2002. gada AMI Spartakiādes ietvaros norisinās sacensības spiešanā guļus. Šogad AMI spiešanas guļus sacensībām ir dubults statuss – tās ietilpst arī šī gada projektā “Latvijas skolu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus – 2019”.

 

Ceļu uz Rīgas Tehnisko koledžu, kas šonedēļ uzņēma AMI sacensības, mēroja 18 skolu komandas no visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem. Ar katru gadu dalībnieku skaits šajās sacensībās kļūst arvien lielāks. Šogad patiešām rekordliels skaits – 117 – jauniešu 7 svaru kategorijās ļoti sīvās cīņā noskaidroja spēcīgākos. Par uzvarētājiem svaru kategorijās kļuva: 53 kg – Salvis Ceriņš (67,5 kg Aizkraukles PV), 59 kg – Catalin Cozmic (100 kg, Rīgas TK), 66 kg – Armands Riža (125 kg, Rīgas TK), 74 kg – Rūdolfs Vilcāns (137,5 kg, Rīgas TK), 83 kg – Rihards Rožkalns (127,5 kg, Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskola), 93 kg – Ņikita Ļutovs (152,5 kg, Priekuļu VT), virs 93 kg – Oļegs Kudrjavcevs (182,5 kg, Rīgas Celtniecības koledža). Par absolūti spēcīgākajiem pēc IPF punktiem tika kronēti Oļegs Kudrjavcevs, Rūdolfs Vilcāns un Armands Riža. Arī šogad sacensībās varēja vērot spriedzi kā Latvijas arodu mācību iestādes sacentās par spēcīgākās nosaukumu. Skolu konkurencē par spēcīgāko tika atzīta Saldus Tehnikuma komanda, aiz viņiem Rīgas Tehniskā koledža un Rīgas Celtniecības koledža.

                     Informāciju sagatavoja:    Latvijas Pauerliftinga federācija                 

                                                                                                                                                


Arhīvs
2019 (17)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)