Vieglatlētikas sacensības
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

73149

Vieglatlētikas sacensības
22.09.2016


Sporta sezona Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņiem ir sākusies, jau 27-to reizi. Valmieras J.Daliņa stadionā pulcējās 156 jaunieši un 137 jaunietes no 24 mācību iestādēm.

Veiksmīgus startus visu mācību gadu!

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

          Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Evelīna Andruškeviča – 13,45

Daugavpils tehnikums

2.vieta

Veronika Baltkaula – 13,67

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Anna Graudiņa – 13,95

Valmieras tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Kristīne Jevsejeva – 2:33,39

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Olga Svirska – 2:34,11

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Sigita Priževoite – 2:39,45

Rēzeknes tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Veronika Baltkaula – 5,35

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Evelīna Andruškeviča – 4,67

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Kitija Švītiņa – 4,51

Smiltenes tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 56,07

2.vieta

Kandavas Lauksaimniecības T  – 56,86

3.vieta

Rīgas TRIT – 57,26

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe– 10,39

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Ilona Siļina – 9,73

Daugavpils tehnikums

3.vieta

Olga Soboļeva – 9,12

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 46,36

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Marija Pavlovska – 38,42

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Laura Allere – 37,04

Saldus tehnikums

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Kārlis Priedītis – 11:11

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Edgars Bulāns – 11:42

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Monvīds Stahovskis – 11:51

Ogres tehnikums

1500 m skrējums

1.vieta

Arnolds Japiņš – 4:20,80

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Valentins Glods – 4:23,02

Daugavpils Būvniecības tehnikums

3.vieta

Edijs Dzalbs – 4:26,82

Rīgas Celtniecības koledža

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 46,39

2.vieta

Daugavpils Būvn. Tehnikums – 47,51

3.vieta

Smiltenes tehnikums – 47,67

Tāllēkšana

1.vieta

Aivis Graudiņš – 6,22

Saldus tehnikums

2.vieta

Edgars Bulāns – 6,10

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Maksims Petrakovs – 6,06

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Nikita Ivanovs – 12,71

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Dainis Gorins – 12,34

Daugavpils Būvniecības tehnikums

3.vieta

Renārs Stančiks – 12,19

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 75,09

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Ritvars Pančenko – 68,74

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Kristaps Aleksandrs Tiškus – 66,00

Saldus tehnikums




      Atpakaļ