AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

2018

<--  1 2 ...  --> 

Veiksmīgu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu! 03.09.2018

Sveicam skolotājus un audzēkņus ar jauno mācību gada sākumu!

 

Lai radošs, veiksmīgs un jauniem sasniegumiem bagāts šis laiks!AMI sporta kluba 28.darba sezona tuvojās finišam. 20.06.2018

Jūnija sākumā notika atskaites konference, kurā par paveikto ziņoja AMI SK Valdes priekšsēdētāja I.Bukovska, kā arī ar pārdomām par aizvadīto sezonu un priekšlikumiem turpmākajam darbam dalījās Reģionālo padomju vadītāji; no Latgales - J.Kuklis, no Rīgas – A.Legzdiņa, no Vidzemes – A.Miezītis, no Kurzemes –Zemgales – R.Griškevičs, un Revīzijas komisijas priekšsēdētāja – S.Voitišķis.

 Konferences dalībnieki AMI SK darbu atskaites periodā vienprātīgi novērtēja ar ‘ļoti labi’.

 Konferencē tika godināti 28.sporta spēļu uzvarētāji jaunietēm un jauniešiem, kā arī konkursa „Sportiskākā profesionālās izglītības mācību iestāde – 2017./2018 m.g.” olimpiskais sešnieks. 

 Sirsnīgs paldies mācību iestāžu direktoriem, sporta skolotājiem, visiem pedagogiem- sportiskās dzīves cienītājiem un audzēkņiem par aktīvo sezonu.

 Jaukas brīvdienas audzēkņiem, bet absolventiem veiksmes turpmākajās gaitās un pedagogiem, direktoriem kārtīgi atpūsties.

                                          Patiesā cieņa I.BukovskaDarbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” 09.06.2018

8.-9.jūnijā notika Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” PICK Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienībā. Sacensībās piedalījās 13 skolu komandas - 145 dalībnieki, kuru vidū bija Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas direktore Ruta Krūkle, Bulduru Dārzkopības vidusskolas direktore Anta Sparinska un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs.

Bija sagatavotas sportiskas, interesantas-saistītas ar profesionālo orientāciju, emocijām bagātas aktivitātes brīvā dabā. Visaugstāko pozitīvo emociju vilni sita sacensībās “Tornis” un “Slapjā tautas bumba”. 

Kopvērtējumā tika apkopoti 10 sporta aktivitāšu sacensībās iegūtie rezultāti un uzvara tika piešķirta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai, kura dalībnieku skaita ziņā arī bija vislielākā. 2.vietā – Bulduru Dārzkopības vidusskolas un 3.vietā – Rīgas Tehniskās koledžas komandas.

Spartakiādes uzvarētāji atsevišķos sporta veidos tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kopvērtējumā 1.-3.vietu ieguvēji – ar diplomiem un  ceļojošiem kausiem.

Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā Rīgas Valsts tehnikuma direktorei Dagnijai Vanagai. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienības vadītājai Baibai  Purlicai, sporta skolotājam Jānim Motivānam un Valsts tehnikuma sporta organizatoram Ģirtam Magonem.

 

Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās Sporta kluba “AMI” sporta spēļu sacensībās! 

          P.S.  Fotogrāfiju izvietošana mājas lapas “Fotogalerijā” ar pasākuma dalībniekiem ir saskaņota. Tautas bumba 29.05.2018

No 21.- 24.maijam notika sacensības 4 apakšgrupās tautas bumbā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 16 skolu komandas - 128 dalībnieces. Finālsacensības notika 29.maijā Smiltenes tehnikumā, kur piedalījās 8 skolu komandas no : Rīgas Stila un modes tehnikuma, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Saldus tehnikuma, Daugavpils tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Smiltenes tehnikuma.

  1.vietu izcīnīja Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda, 2.vieta – Daugavpils tehnikuma komandai un 3.vietā – Smiltenes tehnikuma komanda.

Par labākajām spēlētājām atzītas: Madara Kukaine no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Viktorija Mackeviča – Daugavpils tehnikums, Liene Zazerina – Smiltenes tehnikums un Ilva Ieviņa – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem un sporta organizatoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Mārim Vācim, Gunāram Ozoliņam un Leonam Peļņam.

Šīs bija pēdējās sporta sacensības skolu audzēkņiem šajā mācību gadā.

Lai labas sekmes eksāmenos! Izturību, pacietību tiem, kuri uzsāk darba gaitas! Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās

Sporta kluba “AMI” 29.sporta spēļu sacensībās! Minifutbols jauniešiem. 17.05.2018

Noslēgušās AMI SK 28 sporta spēļu sacensības jauniešiem – minifutbols.
Dalību sacensībām bija pieteikušas 24 profesionālās izglītības mācību iestāžu komandas, kas tika ielozētas četrās apakšgrupās un spēles notika Priekuļu T, Saldus T, Daugavpils BT un Rīgā BJSC „Laimīte” futbola laukumos. Diemžēl dalību sacensībās atsauca Rīgas CK, Ogres T un Bulduru DV, kā rezultātā apakšgrupu sacensību organizatoriem nācās pārkārtot sacensību norises sistēmu. Paldies sporta organizatoriem J.Olengovičam, M.Vācim, I.Gaļašam un L.Haritonovam par paveikto.
 
Dalību finālsacensībās 17.maijā Rīgas Futbola skolas mākslīgā seguma abos laukumos izcīnija Daugavpils T, Daugavpils BT, Saldus T, Jelgavas T, Smiltenes T, Aizkraukles PV, Rīgas TK un Rīgas TRIT. Sīvi cīnoties 1. vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu Daugavpils BT, bet 3.vietu ieguva Rīgas TK.
   Vērtīgākie spēlētāji:
-Oļegs Obžigailo Daugavpils T,
-Ņikita Dobrotuļins Daugavpils BT,
-Ņikita Žarovs Rīgas TK,
-Ņikita Drjagalovs Rīgas TRIT.


Pērnavā kopvērtējumā šoreiz – otrie. 28.04.2018

Latvijas Profesionālās izglītības mācību  iestāžu audzēkņu, pedagogu un direktoru izlašu komandas atgriezušās no Baltijas valstu 26.sporta spēlēm Pērnavā.

 11 izlašu komandas 5 sporta veidos tika sastādītas no 15 profesionālās  izglītības mācību iestāžu sportistiem.

26.sporta spēles noritēja augstā organizatoriskā līmenī.

Mūsu dalībniekus ļoti iepriecināja mūsu direktoru teicamie starti trīscīņā ; R.Krūkle – 1.vieta sievietēm, G.Zvejnieks – 2.v. un  J.Kuklis 4.v. vīriešiem, bet kopvērtējumā pārliecinoša 1.vieta, atstājot 2.v. Igaunijas , un 3.v. Lietuvas direktorus.  Ļoti uzskatāms piemērs sportiskai cīņai līdz galam.

Pirmo reizi spēļu programmā tika iekļauts strītbols darbiniekiem (sievietēm, vīriešiem).Tādēļ, vēl jo lielāks prieks, ka mūsu sporta skolotāju  komandai (M.Zemturis,Ģ.Magone,K.Pavlovs, J.Ozols} lielas grūtības nesagādāja ne igauņi, ne arī lietuvieši, lai svinētu uzvaru.

Godam, kā vienmēr startēja ( abas komandas - jaunietes  un jaunieši) volejbolisti no Daugavpils mācību iestādēm. Teicams starts  arī mūsu puišiem galda tenisā (V.Maskaļonoks,A.Čermitāns un M.Vanags), izcīnot attiecīgi 1., 2., 3.vietu.

Labi starti pārējiem galda tenisistiem ; jaunietēm, vīriešiem un sievietēm, kā arī basketbolā jaunietēm, abos sporta veidos 2.vieta.  Šoreiz spēka un veksmes pietrūka jauniešu basketbola  un sieviešu strītbola komandām – 3.vieta.

Kopvērtējumā ar 16 punktiem – 1.vietā Lietuvas komanda, ar 17 punktiem – 2.vietā Latvijas komanda, ar 27 punktiem -  3.vietā  Igaunijas komanda.

 

Team ESTONIA LATVIA LITHUANIA
Basketball Young Men Place, Points 2 3 1
Young Women Place, Points 3 2 1
Women Place, Points 2 3 1
Men Place, Points 3 1 2
Volleyball Young Men Place, Points 3 1 2
Young Womens Place, Points 3 1 2
Table Tennis Young Men Place, Points 3 1 2
Young Women Place, Points 3 2 1
Employees Place, Points 3 2 1
School Heads Competition Place, Points 2 1 3
TOTAL POINTS 27 17 16
TOTAL PLACE 3 2 1

Labākie spēlētāji un visi mūsu komandu treneri tika apbalvoti ar speciālām piemiņas balvām par godprātīgi veikto sabiedrisko darbu, gatavojot un komplektējot komandas startam Baltijas valstu  26.sporta spēlēs.

 Pateicos visām profesionālās izglītības  mācību iestāžu direktoriem  par morālo atbalstu un Jūsu audzēkņiem un darbiniekiem-sportistiem, jo uzvaras tiek gūtas kopējiem spēkiem.     

Delegācijas vārdā I.BukovskaSacensības badmintonā 24.04.2018

No 18.-19.martam notika apakšgrupu sacensības badmintonā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 14 skolu komandas - 56 dalībnieces. Tiesības startēt  finālā, kurš notika 24.aprīlī Rīgas Stila un modes tehnikumā, izcīnīja 6 komandas: Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jelgavas tehnikums, Malnavas koledža un Daugavpils tehnikums.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs jaunietēm un jauniešiem

Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Gintam Veinbergam un Arnoldam Kovaļevskim.

Individuālā turnīra uzvarētājas jaunietes : Marija Čerņavska (Daugavpils tehnikums) – 1.vieta, 2.vietu izcīnīja Luīze Katrīna Dzelme (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un 3.vietā Margarita Homčenko (Malnavas koledža) un jaunieši : 1.vieta Arnim Danielam Bedrītim (Rīgas Valsts tehnikums), 2.vieta – Edgaram Soldoveram (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un 3.vieta – Igoram Bolsunovskim (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums).Florbols jauniešiem. Fināls. 12.04.2018

12. aprīlī Cēsu sporta kompleksa abos florbola laukumos norisinājās 28. sporta    spēļu finālsacensības florbolā jauniešiem. Astoņas komandas, demonstrējot teicamu sniegumu, spraigi cīnījās par katriem gūtajiem vārtiem.
 Meistarīgāki izrādījās Rīgas VT audzēkņi, kas pagarinājumā apspēlēja Valmieras T vienaudžus, bet Rīgas TK nācās samierināties ar godpilno trešo vietu.
Par vērtīgākajiem spēlētājiem uzvarētāju komandās tika atzīti un apbalvoti ar  piemiņas kausiem:
Patriks Brieže – Rīgas VT;
Arnijs Kuratņiks – Valmieras T;
Reinis Žīgurs – Rīgas TK;
Ervīns Kārkliņš – Cēsu TDV.   

 

 Pateicamies Cēsu sporta kompleksa vadībai un protams Cēsu TDV sporta organizatorei Klintai Puriņai par iespēju sacensties lieliskā florbola spēlēm paredzētā sporta kompleksā.Florbols jauniešiem. 05.04.2018

2018.gada 4. un 5. aprīlī notika 28. Sporta spēļu četru apakšgrupu sacensības           florbolā jauniešiem.

Bulduru DV, Priekuļu T un Saldus T apakšgrupās  sacentās pa piecām mācību      iestāžu komandām katrā, bet Cēsu TDV apakšgrupā pat sešas komandas,  kas protams     liecina par šī sporta veida pieaugošo popularitāti audzēkņu vidū.
Tiesības turpināt sacensības finālā, kas notiks 12.04.2018. Cēsu pilsētas Sporta kompleksā ieguva: Rīgas VT, Bulduru DV, Saldus T, Rīgas TRIT, Rīgas TK,                  Valmieras T, Cēsu TDV un Rēzeknes T komandas.
 
Novēlam visām komandām-finālistēm veiksmīgu cīņu par 28. Sporta spēļu          čempiona titulu un pateicamies apakšgrupu sacensību organizatoriem M.Vācim,                  J. Olengovičam,  E. Kaļvam un K. Puriņai  par ieguldīto darbu sacensību veiksmīgai norisei.


Sacensības novusā jaunietēm. 28.03.2018

 No 2018.gada 22.-28.martam notika sacensības novusā jaunietēm. Piedalījās 15 komandas, pavisam 60 dalībnieces. Finālā cīnījās 8 komandas : Jelgavas tehnikums,  Ogres tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Rīgas Tūrisma un   radošās industrijas tehnikums, Priekuļu tehnikums, Aizkraukles Profesionālā     vidusskola, Malnavas koledža un Rēzeknes tehnikums.      
 Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. 1.vietā – Lūcija Ševica – Mikeļševica (Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 2.vietu izcīnīja Santa  Veikšāne ( Aizkraukles Profesionālā vidusskola) un 3.vietā Gita Voite ( Rēzeknes tehnikums).
 
Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā skolu direktoriem.
Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi paldies sporta organizatoriem : 
Ainai Legzdiņai, Gintam Veinbergam, Kārlim Bēmam un Artim Maltam.


„Veselības diena” AMI sporta kluba veterāniem 27.03.2018

2018. gada 27. martā Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē norisinājās

„Veselības diena” AMI sporta kluba veterāniem. Sporta kluba veterānu padomes vadītāja, galvenā tiesneša Jāņa Valnera un koledžas sporta darba organizatora Gunāra Ružas vadībā veterāni piedalījās dažādās aktivitātēs, kas prasīja veiklību, precizitāti, izturību un arī zināšanas AMI sporta kluba, Latvijas un visas pasaules sporta dzīves jautālumos.

Veiksmīgākie no četrpadsmit dalībniekiem izrādījās:

 Jevģēnijs Dembovskis izcīnot 1. vietu,

 Kārlis Ārents ieguva 2. vietu, bet 3 vietā palika Vitolds Barkāns.

 Tuvojas Baltijas valstu sporta spēles. 23.03.2018

Esam atgriezušies no Pērnavas, kur notiks Baltijas valstu 26.sporta spēles profesionālajā izglītībā no 26. – 28.aprīlim un kur 210 dalībnieku konkurencē notiks cīņas par medaļām un kausiem basketbolā, volejbolā, strītbolā, galda tenisā un mācību iestāžu direktoru trīscīņā.     

Pērnavas profesionālās izglītības centrā direktores Riina Muusepp  un Igaunijas profesionālās izglītības federācijas ģenerālsekretāra Tiit Tammaru vadībā notika spēļu rīcības komitejas sēde, kurā Latvijas un Lietuvas kolēģi tika iepazīstināti ar spēļu programmu, norises vietām un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Dalībniekiem  būs iespēja izmantot SPA, darbiniekiem un treneriem – bovlinga centru. Sacensības notiks Pērnavas Sporta centra sporta zālēs, direktori sacentīsies mācību iestādes sporta bāze, iepazīsies ar skolu, apspriedīsies ar kolēģiem no Igaunijas un Lietuvas.

Pēc tikšanās mums, kopā ar Lietuvas kolēģiem, bija pilnīga pārliecība, ka  arī 26. spēlēs profesionālajā izglītībā, noritēs augstā organizatoriskā un saturiskā līmenī.

Arī AMI SK ir sastādījis izlašu komandu dalībnieku sarakstus , iesaistot dalībniekus no 13 izglītības iestādēm, kuri vēl tiks izvērtēti treniņos.

        Sēdē piedalījās K.Klodāns ,G.Ruža un I.BukovskaVeterānu “Veselības diena” 21.03.2018

SPORTA  KLUBA  “AMI”
veterānu    “Veselības  diena”

   Priecājies par saviem panākumiem un par savām iecerēm !!!

        Sporta kluba “AMI” veterāni tiek aicināti piedalīties 
sacensībās 2018.gada 27.martā plkst. 12.30 Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē /Braslas iela 16/:
              
 Sporta veidi:
1.”Baltās bumbiņas atsišana”
2.”Melnbalto kauliņu bīdīšana”
3.”Kauliņu dzenāšana ar nūju”
4.”Asumu mešana mērķī”
5.”Baranku žonglēšana”
6. VIP spēle
    Noslēgumā – uzvarētāju apbalvošana un atnesto groziņu
                           revidēšana.

         Lai veicas !!!

                                           Sporta kluba “AMI “ orgkomiteja                                                                               

Sacensības svaru stieņa spiešanā guļus 20.03.2018

Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē š.g. 20. martā norisinājās AMI sporta kluba 28. sporta spēļu sacensības svaru stieņa spiešanā guļus jauniešiem. Sacensībās piedalījās 90 jaunieši no 12. profesionālās izglītības mācību iestāžu komandām, kas ir jauns sacensību apmeklējuma rekords.

Sacensību teicamu un raitu norisi nodrošināja Latvijas Pauerliftiga federācijas tiesnešu komanda tās priekšsēdētāja Andreja Rožlapas vadībā. Tas viss  bija iespējams pateicoties profesionāli iekārtotai iesildīšanās un sacensību vietai. Par to paldies Rīgas TK sporta darba organizatoram Gunāram Ružam un viņa palīgiem.

1.vietu izcīnīja Rīgas Celtniecības koledža, 2. vietu - Rīgas Tehniskā koledža, bet 3. vietu ieguva Saldus tehnikums.Svaru stieņa spiešana guļus 20.03.2018

 

AMI SK 28. sporta spēļu sacensības

svaru stieņa spiešanā guļus jauniešiem

Komandu cīņā uzvar:

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Rīgas Celtniecības koledža

Rīgas Tehniskā koledža

Saldus tehnikums

Individuāli:

Svaru kategorija

1.vieta

2.vieta

3.vieta

līdz 53 kg

C. Cozmic

Rīgas Tehniskā koledža

 N.Smerliņš

 Rīgas Celtniecības koledža

R.Kalniņš

Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskola

līdz 59 kg

A. Jermacāns

Jelgavas Tehnikums

N.Ulanovs

 Rīgas Celtniecības koledža

K.Pucēvičs

Rīgas Valsts tehnikums

līdz 66 kg

A.Riža

Rīgas Tehniskā koledža

K.Jurins

Aizkraukles Profesionālā vidusskola

R.Ziemelis

Jelgavas Tehnikums

līdz 74 kg

R.Vilcāns

Daugavpils Būvn.tehnikums

K.Birze

 Saldus tehnikums

M.Loginovs

Rīgas Celtniecības koledža

līdz 83 kg

L.Pojasņikovs

Aizkraukles Profesionālā vidusskola

R.Rožkalns

Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskola

F.Kozlovskis

Dobeles Amatniecības un

vispārizglītojošā vidusskola

līdz 93 kg

K.Briedis

Saldus tehnikums

E.Ķīlis

Smiltenes tehnikums

A.Sobačevskis

Rīgas Celtniecības koledža

līdz 105 kg

O.Kudrjavcevs

Rīgas Celtniecības koledža

E.Daņilovs

Rīgas Celtniecības koledža

R.Kaudzītis

Rīgas Tehniskā koledža

Apsveicam uzvarētājus !„Veselības dienas – 2018” Aizkrauklē 10.03.2018

Mēs savai Latvijai – garā stipri un jauni, radoši un aktīvi !

Šādā emocionāli sportiskā gaisotnē LR  Profesionālās izglītības mācību iestāžu vadības komandas sacentās Aizkraukles PVS „Veselības dienas – 2018” sacensībās š.g. 9. - 10.martā.

   

Priecājamies, ka dalībnieku pulkā bija Izglītības un zinātnes ministrijas komanda – L.Lejiņa, E. Severs un K. Randohs.

71 dalībniekam no  17 iestādēm bija iespēja startēt sacensībās „Veiksme, intuīcija, prāts – Latvijai 100”, kurās bija jāveic 10 dažādas sportiskās aktivitātēs, (kā „Melnā naudas kaste”, „Gribu kāpt kalnā visaugstākā”, „Gada putns Aizkrauklis” utt.), tādējādi Latvijas katram gadam veltot vienu sekundi.

 Savukārt direktori cīnījās par iespēju startēt Baltijas valstu 26.sporta spēlēs Pērnavā.

Labākos rezultātus trīs cīņā (šautriņu mešanā, basketbola soda metienos un Aizkraukles PVS galdnieku pašizgudrotajā galda spēlē) uzstādīja IZM Sporta departamenta pārstāvis K.Randohs, bet direktoru konkurencē – labāko rezultātu uzrādīja;  G.Zvejnieks ( Cēsu TDV), J.Rozenblats (Rīgas TK) , R.Griškevičs  (Dobeles AVV) un J.Kuklis ( Daugavpils TPVS) vīriešiem, bet sievietēm R.Krūkle  (Aizkraukles PVS) un I.Safronova (Rīgas TPVS).

Direktoru vietnieki spēlēja novusu (vienā grupā vīrieši un sievietes) , kurā savu stiprumu apliecināja vīrieši – 1.v. – M.Eizengrauds (Jelgavas AMV), 2.v. – S.Melecis un 3.v. H.Sokolovs (abi Rīgas TK), bet sporta organizatori šoreiz pārbaudīja spēkus prāta spēlē – dambretē; 1.v. - G.Ozoliņš (Malnavas kol.), 2.v. – G.Ruža (Rīgas TK),3.v. – J.Ozols (D-pils BT). Reģionu apvienotās komandas ļoti aizrautīgi cīnījās volejbola laukumā. 1.v. – Latgales reģ. , 2.v. – Rīgas reģ. , 3.v. Vidzemes reģ.

 Apsveicam ar uzvaru nominācijā „Sportiskākā skola” – Rīgas Tehniskās koledžas komandu, kura ieguva arī AMI SK A.Gulmaņa piemiņas Ceļojošo kausu, 2.v. – LR IZM komanda, bet 3.v. – Jelgavas Amatu vidusskolas komandai. Rīgas Tehniskās koledžas dāvāto „Simpātiju” kausu „Trīs Jāņi” saņēma Priekuļu tehnikuma komanda, bet nominācijā „Sportiskākais reģions” triumfēja Latgales reģions J.Kukļa vadībā.

 Sirsnīgi pateicamies Aizkraukles PVS direktorei R.Krūklei par mājīgās atmosfēras nodrošināšanu un Sporta organizatoram K.Bēmam  par teicamo sacensību organizāciju un interesanto programmu. Pateicība LR IZM par kopā būšanu un atbalstu. 

                                 Kopā ar visiem aktīvajā atpūtā piedalījās I.BukovskaSacensības telpu futbolā jaunietēm 01.03.2018

      No 2018.gada 26.februāra līdz 01.martam notika sacensības telpu futbolā jaunietēm. Piedalījās 13 komandas, pavisam 117 dalībnieces. 

      Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Elvita Bondarenko no Saldus tehnikuma, Nikola Brahmane no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Kitija Švītiņa no Smiltenes tehnikuma un Evita Ivanova no Rēzeknes tehnikuma.

      Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā skolu direktoriem / Rīgas Stila un modes tehnikums, Saldus tehnikums, Smiltenes tehnikums, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Rīgas Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža / un  par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Mārim Vācim, Leonam Peļņam, Ingai Dzelmei un Latvijas Futbola federācijai par sadarbību.Svarbumbu celšana 21.02.2018

2018. gada 21.februārī Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās 28. sporta spēļu sacensības svarbumbu celšanā  jauniešiem. Piedalījās septiņu profesionālās izglītības mācību iestāžu komandas. Pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Daugavpils BT, otro vietu ieguva Rēzeknes tehnikums, bet trešo vietu ieguva Jelgavas tehnikums

Labākie sasniegumi individuāli: (skatīt šeit...)

 

Sacensības bija teicami organizētas un noritēja raiti, par to paldies Daugavpils BT sporta darba organizatoram Ivanam Gaļašam.

Pārdomas par sacensību nozīmīgumu izraisa salīdzinoši mazais komandu skaits – tikai septiņas! Domājams, ka sporta nodarbībās mazaktīvi tiek izmantots šis sporta veids lai veicinātu jauniešu fizisko attīstību.Kurzemes-Zemgales reģiona darbinieku spartakiāde 16.02.2018

          2018.gada 16.februārī Saldus tehnikuma sporta kompleksā  notika Kurzemes-Zemgales reģiona darbinieku spartakiāde. Piedalījās Jelgavas tehnikuma, Saldus tehnikuma, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolas, Jelgavas Amatu vidusskolas un Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas komandas. Pavisam 40 dalībnieki. 

          Sacensību dalībniekiem. tika piedāvāta interesanta sacensību programma.

          Kopvērtējumā 1.vieta - Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajai vidusskolai, kuras uzvaru kaldināja, iegūstot godalgotās vietas atsevišķos sporta veidos: skolas direktors Romāns Griškevičs  basketbola metienos, Dainis Sproģis handbola metienos, Ieva Grīnberga florbola un basketbola metienos, Jānis Liepiņš – galda tenisā, šautriņās  un  Laila Sproģe  basketbola metienos.

           Saldus tehnikums izcīnīja 2.vietu, kur sportiskākie bija : Mārtiņš Laubergs  basketbola, handbola metienos un šautriņās, Normunds Sprieslis  galda tenisā un florbolā, Kārlis Pavlovs  basketbola metienos, Agris Strazdiņš  galda tenisā.

           Jelgavas tehnikuma komandai 3.vieta un  labāk veicās Gintam Veinbergam  šautriņu mešanā un florbola metienos, Natalijai Avdotinai šautriņās un galda tenisā, Lianai Graudiņai  šautriņās un handbola metienos, Sandai Vanagai  tenisā.

           Jelgavas Amatu vidusskolas komandā labākie rezultāti bija Aleksandram Lazarevam – florbolā, Astrai Klāsenai – basketbola un florbola metienos un Ivetai Balodei – šautriņu mešanā.

           Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas komandā labākie bija: Zane Kuļika  galda tenisā, Elīna Māliņa  handbolā, Dace Vīpule florbola un handbola metienos, Normunds Stauja  handbola metienos.

       Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā skolas direktorei Ivetai Bērziņai, operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi sporta organizatoram Mārim Vācim.Rīgas reģiona darbinieku spartakiāde 15.02.2018

15.02.2018 uz profesionālās izglītības mācību iestāžu darbinieku spartakiādi, kas notika Rīgas Mākslas un mēdiju tehnikumā, ieradās deviņas Rīgas reģiona komandas. Rīgas Mākslas un mēdiju tehnikuma sporta darba organizators Viktors Veits un sporta skolotājs Guntars Krūmiņš protams ar direktores Maijas Vanagas atbalstu bijas lieliski pastrādajuši, lai izveidotu interesantu sacensību programmu un teicami sagatavotu sacensību vietas.

Enerģiski un labā noskaņojumā sacensības uzsāka visas deviņas komandas, protams papildus enerģiju guva komandas, kuras aktīvi piedaloties vadīja mācību iestāžu vadītāji:

-            Bulduru DV tas bija valdes priekšsēdētājs Rafaels Joffe;

-            Olaines MTK direktore Dace Vilkena;

-            Rīgas MMT Maija Vanaga.

Noslēgumā sacensību organizatori apbalvošanu bija papildinājuši ar tehnikuma audzēkņu modes skati.

Komandas kopvērtējuma izcīnīja sekojošas vietas: skatīt šeit...<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2018 (27)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)