Rīgas reģiona darbinieku spartakiāde Bulduros
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

105024

Rīgas reģiona darbinieku spartakiāde Bulduros
22.02.2019


Lieliskā, pavasarīgā noskaņojumā Bulduru Dārzkopības vidusskolā norisinājās Rīgas reģiona darbinieku spartakiāde. Atklāšanas parādē piedalījās astoņas komandas no septiņām mācību iestādēm, kas pēc AMI SK priekšsēdētājas I. Bukovskas un SIA “ Bulduru DV” valdes locekļa R. Joffes uzrunām un novēlējumiem, aktīvi uzsāka iesildīšanos sporta skolotājas Solvitas vadībā.

 Dalībniekiem nācās demonstrēt savas iemaņas veiklībā, precizitātā, ātrumā un atjautībā pildot, sporta darba organizatora Egīla Kaļvas, septiņus rūpīgi sagatavotus uzdevumus. Pasākuma finālā, visu dalībnieku aktīvi atbalstītas, noritēja stafetes sacensības.

Pēc sacensībām, emocijām uzlādēti, visi dalībnieki devās uz mācību iestādes siltumnīcām iepazīties ar tajās dažādās krāsās un smaržās uzziedējušo pavasari. Tas bija pārsteidzoši skaisti.

Nebijusi un neaizmirstama notika uzvarētāju apbalvošana ziedu oāzē ar medaļām un kausiem.  Katrai komandai SIA “Bulduru DV” Valdes loceklis R. Joffe kopā ar direktora p.i. S.Bremani katrai komandai dāvināja pavasara ziedu kompozīcijas.

 Paldies SIA “Bulduru DV”!

Sacensību uzvarētāji:

1.vieta Rīgas TK;
2.vieta Rīgas MMT (2.komanda);
3.vieta Rīgas TRIT;
4.vieta Rīgas MMT (1.komanda);
5.vieta Ogres T;
6.vieta Bulduru DV;
7.vieta Rīgas TPVS;
8.vieta Rīgas SMT.      Atpakaļ