Sporta dzīves vadītāji pulcējās jaunam darba cēlienam.
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

83592

Sporta dzīves vadītāji pulcējās jaunam darba cēlienam.
12.01.2018


Latvijas profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta organizatori un sporta skolotāji 11. – 12.01 pulcējās Daugavpils Būvniecības tehnikumā. kurā notika profesionālās pilnveides seminārs” Aktualitātes profesionālās izglītības sporta organizatoru darbā”.

Semināru organizējām kopā ar Valsts Izglītības un satura centru un tajā piedalījās un apliecības saņēma 53 dalībnieki, kuri kopā ar AMI SK izstrādāja Sporta pasākumu kalendāro plānu 2017./2018.m.g. II pusgadam un veica izlozes sporta spēļu sacensībām.

Lielu darbu semināra organizācijā un programmas sagatavošanā ieguldīja  PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums”. Tehnikuma direktore Ināra Ostrovska savā runā uzsvēra, ka Sports ir ļoti svarīga ikviena PIKC un profesionālo skolu ikdienas darba sastāvdaļa, kā arī novērtēja AMI SK ieguldījumu sporta darba organizēšanā.

    

Semināra dalībniekiem bija iespēja, pieredzējušu speciālistu vadībā, apgūt dažādas praktiskās iemaņas un specifiskos vingrojumus fiziskās kondīcijas nostiprināšanai, iedziļināties telpu futbola apmācības momentos, basketbola tiesāšanas jaunumos, kā arī iepazīt kartinga, paukošanas ( pamēģināt pašiem) un fizioterapijas noslēpumus.

    

     Paldies Daugavpils BT  direktorei par iespēju  un atbalstu, sporta organizatoram I.Gaļašam par dalīšanos pieredzē, sporta skolotājam J.Ozolam par atklāto sporta stundu mūsdienu versijās, kā arī Valsts Izglītības un satura centra departamenta direktori A.Bērziņai. 

 
      Atpakaļ