AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Mūsu seniorus arī lietus nebaida. 18.09.2019

 Aizvadītās nedēļas nogalē mūsu seniori pulcējās uz kārtējo sporta aktivitāšu       pasākumu Salaspilī brīvā dabā AMI Sporta kluba galvenā  seniora Jāņa Valnera     vadībā.

 Nevaru nepieminēt, ka tas bija 13.datums, piektdiena un drosmīgie arī - 13.    Drosmīgie tāpēc, ka laika prognoze vēstīja: lietus,vējš un iespējama pat krusa. 

 Kundzes un kungi ierādās no dažādām pusēm: Rīgas, Aizkraukles, Priekuļiem, nebēdājot ne par ko, jo tikšanās prieks reizi pusgadā ir vissvarīgākais. Programma arī  pietiekoši interesanta: ekskursija pa Salaspils   Botāniskā dārza Stikla māju, brīvā        dabā dārza orientēšanās, šautriņu mešana, spiediena mērīšana ar rokas espanderi,    dejas     lauku apvidū utml. 

 Visu pasākumu krāšnoja bijušais Rīgas 46.AVS sporta organizators N.Petrušins         ar  savu azartisko un skaisto bajāna spēli, kurā dalībnieki iesaistījās ar dziesmām un     pat dejām.

Bijām priecīgi godināt  80.gadu jubilejā arī Uldi Spundi no Priekuļiem.

 

Rezultātā visi saņēma katra sirds siltumu, pozitīvismu, pieredzi par sev interesējoša auga audzēšanu, protams arī krietnu lietus devu. Katrs tika apbalvots ar speciāli gatavotu diplomu un medaļu par izturību, sportisko garu un dalību.

                           Lai mūsu senioriem veselība un dzīves prieks!

                           Brīnišķigo tikšanās prieku baudīja un pasākumos     

                                                                piedalījās  arī  I.BukovskaSeminārs sporta organizatoriem 12.09.2019

Profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta organizatori 12.septembrī pulcējās

Rīgas tehniskajā koledžā, lai Jauno mācību sākot, apspriestu uzdevumus

2019./20.m.g. un sastādīdu izvērstu sporta pasākumu plānu I pusgadam. 

 SĀKAM 30. SPORTA SEZONU. 02.09.2019

     Augusta beigās AMI sporta kluba darbinieki viesojās Ogres tehnikumā, lai kopā ar direktori I.Brantes kundzi un jauno sporta organizatoru M.Kuriloviču pārrunātu mūsu sadarbības programmu 2019./2020.m.g..

     Ogres tehnikumā plānots sarīkot trīs lielos  sporta pasākumus: 19.09 -vieglatlētikas sacensības jaunietēm un jauniešiem kopā ar 30.sporta spēļu atklāšanu profesionālajā izglītībā, 26.09 – rudens kross jaunietēm un jauniešiem, abi pasākumi notiks Vecbebros, Ogres tehnikuma filiālē. 

     Bijām priecīgi apmeklēt un iepazīties ar tehnikuma multifunkcinālās zāles celtniecības gaitu, kurā būs iespēja sarīkot daļu no Baltijas valstu 28.sporta spēļu sacensībām profesionālajā izglītībā  2020. gada aprīļa mēnesī.

     Vēlam visiem profesionālās izglītības mācību iestāžu direktoriem, pedagogiem un it īpaši sporta skolotājiem veiksmīgu, saturīgu un kompetencēm bagātu šo mācību gadu.

     Aicinām neaizmirst, ka viena no svarīgākajām veselības ķīlām ir regulāras fiziskās aktivitātes  ikdien vai vismaz pāris reižu nedēļā jebkurā vecumā.

     Uz tikšanos sporta pasākumos!

                                                                   I.Bukovska29.sporta sezona noslēgusies. 11.06.2019

Tradicionāli sporta sezona profesionālajā izglītībā noslēdzās ar sporta spēļu uzvarētāju, aktīvāko sporta skolotāju, atbalstošāko skolu direktoru godināšanu. Vienlaicīgi tad notiek arī AMI SK vadības atskaite par paveikto. Šajā reizē, saskaņā ar kluba Statūtiem, notika arī AMI SK Atskaites-  pārvēlēšanas konference, kurā sporta kluba Valdes vārdā atskaitījās tās priekšsēdētāja I.Bukovska, kā arī reģionālo padomju vadītāji: J.Kuklis, R.Griškevičs, A.Legzdiņa un R.Krūkle, un Revīzijas komisija – L.Haritonovs.

 Konferences delegāti Sporta kluba darbu novērtēja ar ‘ļoti labi’.

 Konferencē tika ievēlēta jaunā valde, atkārtoti par priekšsēdētāju tika ievēlēta I.Bukovska, par vietniekiem - direktori I.Safronova – Rīgas TPVS, A.Miezītis – Smiltenes T, J.Kuklis - Daugavpils TPVS un R.Griškevičs – Dobeles AVV. Tika godināti arī mūsu sabiedriskie treneri - sporta skolotāji par triju gadu periodu- gatavojot izlašu komandas starptautiskiem startiem: A.Kovaļevskis – volejbolā jaunietēm – Daugavpils TPVS, V.Pupels – volejbolā jauniešiem – Daugavpils T, J.Zicāns – galda tenisā jaunietēm un jauniešiem - Rīgas CK, Ģ.Magone – basketbolā jaunietēm – Rīgas VT, A.Legzdiņa – strītbols sievietēm – Rīgas TRIT.

    

Paldies visiem kolektīvajiem biedriem par sezonu, par atbalstu, uzmundrinošiem vārdiem un veiksmes vēlējumiem.

Jauku atpūtu un uz tikšanos 30.sezonā!

                                                   I.BukovskaBeigušās 29. sporta spēļu noslēdzošās sacensības minifutbolā jauniešiem. 22.05.2019

Četru apakšgrupu sacensībās Rīgā, Saldū, Daugavpilī un Priekuļos piedalījās 23 komandas,  noskaidrojot astoņas, kas 22.05. Rīgas pilsētas futbola skolas divos laukumos vienlaikus spēkojās finālā par sporta spēļu kausiem un medaļām.

Uzvarēja: Daugavpils T-1.vieta, Rīgas VT-2.vieta, Smiltenes T-3.vieta un arī

Rīgas TK-4.vieta demonstrēja skatāmu futbolu un vērā ņemamu cīņas sparu. 

Labāko spēlētāju kausus saņēma:

Emīls Spēks – Daugavpils T;

Emīls Jemeļjanovs -  Rīgas VT;

Elvis Ābols - Smiltenes T;

Artjoms Ļevaševs - Rīgas TK.

Paldies apakšgrupu sacensību organizatoriem:

Jurim Ozolam – Daugavpils BT;

Mārim Vācim – Saldus T;

Jānim Olengovičam – Priekuļu T un Laurim Haritonovam – Rīgas TPV.

    Paldies mācību iestāžu vadītājiem, sporta darba organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā un aktīvu dalību visas sacensību sezonas garumā.Par tautas bumbas sacensībām 13.05.2019

Šajā mācību gadā uz finiša taisnes bija pēdējās 29.sporta spēļu sacensības  tautas bumbā jaunietēm. Pavisam  pieteikušās  19 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieču skaitu – 192. 

Sacensības notika 4 apakšgrupās: 24.aprīlī Kurzemes-Zemgales reģionā Saldus tehnikumā (direktore I.Bērziņa, sporta organizators M.Vācis) un Latgales reģionā – Malnavas koledža (direktors V.Indričāns, sporta organizators G.Ozoliņš). 25.aprīlī  Rīgas reģiona komandas sacentās Rīgas Stila un modes tehnikumā (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Vidzemes reģiona mācību iestādes Smiltenes tehnikumā (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).

Paldies visiem sacensību atbalstītājiem un organizatoriem!

No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas cīnījās par kausiem un medaļām finālsacensībās 13.maijā Smiltenes tehnikumā.  Uzvaru izcīnīja Smiltenes tehnikuma komanda, 2.vietā Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda un 3.vietā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komanda.

 Izcīnītās vietas šajās sacensībās vairākām mācību iestādēm bija izšķirošās, lai 29.sporta spēļu kopvērtējumā noteiktu  2018./2019.māc.g. sešas labākās mācību iestādes.

 Paldies visām mācību iestādēm Sporta kluba “AMI” biedriem  par sadarbību, atsaucību, radošumu visa mācību gada garumā! Uz tikšanos Jaunajā mācību gadā!Mājup ar uzvaru! 11.05.2019

Noslēgušās Baltijas valstu 27.sporta spēles  profesionālajā izglītībā, kuras notika Kauņā, slavenajā Kauņas “Žaļģiris” sporta halles sporta zālēs - jaunietēm un jauniešiem –basketbolā, volejbolā, galda tenisā, darbiniekiem- vīriešiem un sievietēm – strītbolā un galda tenisā, kā arī izglītības iestāžu direktoriem – basketbola soda metienos, dārtā un biljardā.

 Sacensības no 9. – 11.maijam noritēja raiti, atbilstoši plānam, arī tiesnešu darbs Latvijas komandai īpašas raizes nesagādāja.

Interesantu un īpašu programmu Kauņas Tehniskās profesionālās skolas vadība bija sarūpējusi skolu  direktoriem, iepazīstinot tos ar savu atīstības vīziju , ka arī ar labiekārtotām darbnīcām.

    Atklāšanas ceremoniju kuplināja Lietuvas izglītības, zinātnes un sporta ministra vieniece K.Tiesnesyte un Lietuvas skolu neformālās izglītibas centra direktors A.Sakiavičius, kā ari Kauņas jauniešu deju kolektīvi  un atraktīvā rokgrupa.

Latvijas delegāciju pārstāvēja 15 Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņi, pedagogi un direktori, kopā 72 dalībnieki. Izlašu komandas tika komplektētas pamatojoties uz uzrādītajiem rezultātiem profesionālās izglītības sporta spēlēs.

Prieks par mūsu skolotājiem – treneriem, kuri veica pārbaudes treniņus visos sporta veidos - Ģ.Magone (Rīgas VT), M.Zemturis (Rīgas TK), J.Zicāns (Rīgas CK), A.Legzdiņa (Rīgas TRIT) , A.Kovaļevskis (D-pils TPVS), V.Pupels (D-pils T), kā rezultātā izcīnījam Baltijas spēļu kopvētējumā 1.vietu

Stabilu artavu uzvaras nodrošināšanā deva arī mūsu direktori; R.Krūkle (Aizkraukles PVS) – 2.v. (1.v. – biljardā, 2.v. b/b soda met.), R.Griškevičs (Dobeles AVV) – 2.v. (1.v. b/b soda met., 2.v. biljardā, J.Kuklis (Daugavpils TPVS) – 3.v. dartā.  kā arī galda tenisisti;  jaunieši  ( A Čermitāns (Rigas TPVS), V.Maskaļonoks (Rīgas CK), M.Vanags (Rīgas TK) – komandai 1.v., siev- V.Gurtajute (D-pils), - 2.v., vīr. J.Zicāns (Rīgas CK) -2.v. un kopā ar E.Žugu (Rīgas TK) - 2.v. jaunietēm – V.Majorova (Rīgas CK) – 1.v.kopā ar L.Zeltiņu – komandai 2.v.

Esam lepni par mūsu audzēkņu cīņas gribu,gatavību stāties pretī lietuviešu un igauņu izaicinājumiem.Esam lepni par mūsu skolotājiem – treneriem, gan jau rūdītajiem, gan jaunajiem. Esam lepni par profesionālās izglītības mācību iestāžu direktoriem, gan par      tiem, kuri godam startē, gan par tiem, kuri atbalstu morāli un materiāli. 

  Esam pateicīgi LR Izglītības un zinātnes ministrijai, īpaši Sporta un Profesionānālās un tālākizglītības departamentiem, īpašs paldies Rīgas Tehniskās koledžas direktoram J.Rozenblatam par atbalstu.

Delegācijas vārdā I.Bukovska


Arhīvs
2019 (23)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)