AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Sacensības armvrestlingā jauniešiem 14.01.2020

 Jauno 2020.gadu uzsākam ar armvrestlinga sacensībām jauniešiem, kas notika Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē. Sporta darba organizators Gunārs Ruža un Latvijas armvrestlinga federācijas pārstāvji Raimonda Liepiņa vadībā bija veikuši visu nepieciešamo lai sacensības noritētu raiti un svinīgi.

2020.gada pirmo sacensību atklāšanas uzrunā AMI SK priekšsēdētāja Irēna Bukovska un Latvijas armvrestlinga federācijas priekšsēdētājs Raimonds Liepiņš atzinīgi novērtēja kuplo dalībnieku skaitu. Sacensībās piedalījās 14 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieku skaitu 189.

 

    Sacensībām noslēdzoties priecājās:

Komandu cīņā uzvar:

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Jelgavas tehnikums

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Vidzemes Tehnaloģiju un dizaina tehnikums

Individuāli:

Svaru kategorija

1.vieta

2.vieta

3.vieta

līdz 55 kg

Deniss Petrovs

Jelgavas T

Edvards Jurkišs

Rīgas 3.AS

Daniels Strumskis

Aizkraukles PVS

līdz 60 kg

Kristaps Stapulionis

Vidzemes TDT

Daniils Garlanovs

Rīgas CK

Niks Semjonovs

Rīgas TRIT

līdz 65 kg

Eduards Grivstāns

Rīgas TRIT

Arazens Burhards

Jelgavas T

Kristiāns Liniņš

RTK

līdz 70 kg

Filips Lembergs

Rīgas TRIT

Reinis Dauģelis

Jelgavas T

Mariuss Griķis

Jelgavas T

līdz 75 kg

Armands Krūmiņš

Dobeles AVV

Rolands Liepiņš

Rīgas TRIT

Kristaps Blūmanis

Jelgavas T

līdz 80 kg

Artūrs Krūmiņš

Jelgavas T

Niks Naglis

Malnavas K

Niklāvs Klipsons

Rīgas TPVS

līdz 90 kg

Arnis Zoriks

Jelgavas AV

Roberts Karpinskis

Rīgas MMT

Emīls Skrīveris

Smiltenes T

virs 90 kg

Austris Silaunieks

Rīgas CK

Ilmārs Drošs

Vidzemes TDT

Linards Mežaleons

Rīgas TRIT

Apsveicam uzvarētājus !Sveiciens 20.12.2019Sacensības dambretē 17.12.2019

   Noslēdzot AMI sporta kluba 30.sporta spēļu sacensību kalendāru 1.pusgadam no 11.-12.decembrim notika sacensības dambretē apakšgrupās jaunietēm un jauniešiem. Finālsacensības - 17.decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā ar direktores p.i. I.Ločmanes sirsnīgo uzrunu un tehnikuma  ansambļa (vadītājs J. Veremejs) muzikālo sveicienu.  Pavisam sacensībās piedalījās 36 komandas – 216 dalībnieki.

              Komandu kopvērtējumā jaunietēm :

                        1.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        2.vieta –  Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        3.vieta –  Rēzeknes tehnikums (treneris A.Malta).

             Komandu kopvērtējumā jauniešiem :

                        1.vieta – Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        2.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        3.vieta  - Rīgas Celtniecības koledža (trenere V.Rudzīte).

           Individuālajā turnīrā jaunietēm  1.vietā Viktorija Pavlovska no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, 2.vietā Karina Smirnova – Rēzeknes tehnikums un 3.vietā Jevgeņija Bogdanova – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.       

           Jauniešu komkurencē : 1.vieta Dainim Aleksandram Protasovam no Dobeles  Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, 2.vietā – Ņikita Bakuļins – Rīgas Valsts tehnikums un 3.vietā – Jānis Bite – Rīgas Celtniecības koledža.

           

           Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām! Patīkami, ka Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Rīgas Valsts tehnikumu var apsveikt ar dubultajām uzvarām.  Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi apakšgrupās : Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolai (direktors R.Griškevičs, sporta organizators V.Kolosovs, Tiesnese T.Arole), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai ( direktore  R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms), Daugavpils tehnikumam (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels).  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam apakšgrupās un finālsacensībās (direktores p.i. I.Ločmane, direktores vietniece audzināšanas darbā L.Levančuka, sporta organizatore A.Legzdiņa).

             Sacensībās Aizkrauklē, Daugavpilī, Dobelē un Rīgā tika godināti “AMI” sporta kluba labākie sportisti : V.Mazūdris (Jelgavas tehnikums), A.Smiļģe (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums), M.Čerņavska (Daugavpils tehnikums), K.Pešiks (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), K.Švītiņa (Smiltenes tehnikums) un E.Dzalbs (Rīgas Celtniecības koledža).

       Novēlot :  Pārliecību tam ko dari!  Ticību tam, ko vari! Uz tikšanos Jaunajā 2020.gadā!Mācību iestāžu Sporta infrastruktūra uzlabojas 16.12.2019

Nesen Jelgavas tehnikumā pulcējās tās sadarbības partneri, lai piedalītos Kapsulas iemūrēšanas pasākumā, objektā sporta zāle.

Savus vēlējumus nākamām paaudzēm Kapsulā – grāmatas izskatā – ievietoja pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, VIAA, Jelgavas  pilsētas Domes, Jelgavas tehnikuma, arī no AMI sporta kluba u.c.

Klātesosīe izteica gandarījumu par jauno sporta zāli un jauniešu iespējām nodarboties ar sportu, stiprinot veselību, komandas garu un komunicēšanās spējas. Kopējais viedoklis bija - varēja jau būt daudz lielāka izmēros, bet paldies par to pašu.

Arī sporta zāles projektētāji, arhitekti un celtnieki solīja pagūt objektu nodot izmantošanai termiņā , t.i. līdz 2020.g. 15.maijam.

Esam pateicīgi Jelgavas tehnikuma direktorei J.Rudzītei un sporta organizatoram  G.Veinbergam par degsmi un uzņēmību,  kādu viņi uzņēmušies, lai minētais objekts taptu.

Mēs priecājamies, ka ši jau būs trešā sporta zāle pēdējā gadā. Multifunkcionālā zāle jau darbojās Rēzeknes tehnikumā, tuvu nodošanai tāda top Ogres tehnikumā un 2020.g. – Jelgavas tehnikumam, bet plānos ir arī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma zāle.

 Kapsulas mūrēšanas svētkos piedalījās I.Bukovska un K.Klodāns Volejbola sacensības jauniešiem 10.12.2019

No 11.novembra līdz 18.novembrim sacensības norisinājās četrās apakšgrupās. Kurzemes apakšgrupa spēlēja Bulduru DV, Rīgas apakšgrupa – Rīgas TK, Daugavpils apakšgrupa – Daugavpils T un Vidzemes apakšgrupa – Smiltenes T. Pateicamies minēto mācību iestāžu vadītājiem un sporta darba organizatoriem par teicami organizētajām sacensībām, kas veicināja komandām sasniegt plānoto – iekļūt finālsacensībās.

Uz finālsacensībām 10.decembrī Daugavpils T ieradās astoņas komandas pa divām no katras apakšgrupas. Spēles noritēja teicami sagatavotās abās tehnikuma sporta zālēs vienlaicīgi. Meistarīgu volejbolu demonstrēja Daugavpils T, Daugavpils BT, Rīgas CK un Rīgas VT komandas, kas noteikti palīdzēs komplektēt izlases komandu dalībai Baltijas valstu sporta spēlēs. Pārējām komandām bija lieliska iespēja celt savu prasmi spēlējot kopā ar vadošajām.

Sacensības aizrautīgi vēroja un juta līdz savai komandai tehnikuma audzēkņi un direktore Ingrīda Brokāne, kas noslēgumā ar patiesu prieku piedalījās arī uzvarētāju apbalvošanā.

 Par paveikto pateicamies sporta darba organizatoram V.Pupelam.

1.vietu ieguva Daugavpils T;

2.vietu ieguva Daugavpils BT;

3.vietu ieguva Rīgas CK;

4.vietu ieguva Rīgas VT.

 

      Labāko spēlētāju kausus ieguva:

                 -Sergejs Ivanovs, Daugavpils T;

                 -Dmitrijs Meinerts, Daugavpils BT;

                 -Ralfs Riekstiņš, Rīgas CK;

                 -Rolands Folkheims, Rīgas VT.Godinām AMI sporta kluba sporta darba entuazistus. 27.11.2019

Profesionālās izglītības mācību iestādēs savas darba gaitas pabeiguši ļoti cienījami un ilggadīgi AMI Sporta kluba aktīvisti –

Silva Ozoliņa –  AMI SK valdes priekšsēdētāja vietniece, Rīgas reģionālās padome priekšsēdētāja, šobrīd AMI SK Valdes Goda locekle

Vjačeslavs Stepanovs – AMI SK Goda treneris un tiesnesis futbolā, šobrīd AMI SK seniors

Imants Šillers – AMI SK Goda galvenais tiesnesis kompleksajos sporta pasākumos, šobrīd AMI SK seniors.

        

Aizvadītajā periodā visi minētie mūsu kolēģi tika godināti un apsveikti ar piemiņas balvām par teicamo sadarbību un lielo ieguldījumu kluba veidošanā, stiprināšanā un tā darba popularizēšanā.

Sirsnīgs, sirsnīgs paldies Jums kolēģi.  Vēlams Jums visiem stipru veselību ilgu gadu garumā, kā arī aicinām aktīvi iesaistīties arī turpmāk AMI SK aktivitātēs.

                                          AMI SK Valdes vārdā I.Bukovska   Volejbola sacensības jaunietēm 21.11.2019

       No 12.-14.novembrim notika AMI sporta kluba 30.sporta spēļu apakšgrupu sacensības volejbolā jaunietēm.  Pavisam piedalījās 17 komandas – 153 dalībnieces. Fināls notika 21.novembrī  Daugavpils tehnikuma divās sporta zālēs.

Komandu kopvērtējumā  kausus, diplomus un medaļas sadalīja :

           1.vieta – Daugavpils tehnikums (treneris V.Pupels);

           2.vieta – Rīgas Stila un modes tehnikums (treneris A.Reliņš);

           3.vieta – Jelgavas tehnikums (treneris E.Antonišķis).

 

Par labākajām spēlētājām atzītas un apbalvotas ar piemiņas kausiem :

Aļona Šnepste un Svetlana Smertjeva no Daugavpils tehnikuma. Hevena Lepere – Rīgas Stila un modes tehnikums un Demija Verbicka – Jelgavas tehnikums.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par dalību volejbola sacensībās!

Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi: Daugavpils tehnikumam – apakšgrupā un finālsacensībās (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels), apakšgrupās : Jelgavas tehnikumam (direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs), Rīgas Valsts tehnikumam (direktore D.Vanaga, sporta organizators Ģ.Magone) un Smiltenes tehnikumam (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).


Arhīvs
2020 (1)   
2019 (34)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)