Jaunumi

83953

26.01.2018

2018.gada 26.janvārī Smiltenes tehnikumā notika Vidzemes reģiona darbinieku spartakiāde, kuras tradīcija tika uzsākta 2007.gadā Smiltenes direktora Andra Miezīša vadībā. Šoreiz piedalījās visu reģiona skolu : Smiltenes tehnikuma, Valmieras tehnikuma, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Priekuļu tehnikuma un Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas komandas.

Sporta organizators Leons Peļņa ar savu radošo izdomu piedāvāja  dalībniekiem ļoti interesantas komandu un individuālās-komandu sacensības: golfu ar frisbija šķīvīšiem, ripu slidināšanu mērķī, basketbola bumbas metienus no dažādām distancēm, “trāpi bumbai” un citas aizraujošas aktivitātes.

Kopvērtējumā sportiskākā komanda bija no Smiltenes tehnikuma 1.vieta, 2.vietā ierindojās Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola, 3.vietā – Priekuļu tehnikums.

Ļoti aktīvi sportiskajās aktivitātēs iesaistījās Smiltenes tehnikuma direktors Andris Miezītis, kurš savai komandai kaldināja uzvaru piedaloties novusā un “trāpi bumbai” sacensībās, Mārtiņš Sorokins uzvarēja galda hokejā un 2.vieta basketbola metienos, Gunāram Auderam 1.vieta novusā un galda futbolā.

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas komanda izcīnīja 3 pirmās vietas : golfā, ripu slidināšanā un boulingā.Skolas direktors Guntars Zvejnieks individuāli izcīnīja 2.vietu boulingā, Klintai Puriņai 3.vieta basketbola metienos, veiksmīgi startēja  Sarmīte Žīgure ripu slidināšanā un Andrejs Kokle boulingā.

Priekuļu tehnikuma komandai labāk veicās, izcīnot 4 otrās vietas : golfā,ripu slidināšanā,futbolā plus frisbijā, basketbola metienos.  Līgai Bankai uzvara basketbola metienos un Jānis Olengovičs bija visprecīzākais frisbija šķīvīšu mešanā.

Aizkraukles komandā Dzintra Ciša bija labākā futbola sitienos un frisbija metienos, Edgaram Šaltam 3.vieta galda futbolā. Komandai labākie rezultāti bija galda hokejā, galda futbolā un futbols plus frisbijs.

Valmieras komandai labākie rezultāti bija golfā, novusā un “trāpi bumbai”. Sandris Vergins sīvā cīņā uzvarēja basketbola metienos.

Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā skolas direktoram Andrim Miezītim, operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi sporta organizatoram Leonam Peļņam.