Volejbols "Christmas-2017"
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

83010

Volejbols "Christmas-2017"
10.12.2017


Latvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņu komandas atgriezušās ar uzvarām no Tallinas, kur no 8. – 10.12. notika Starptautiskās sacensības volejbolā „Christmas – 2017” jauktajām komandām.

Tradicionāli  pirmo vietu, sīvā cīņā ar komandu „AMI – Rīga „  , izcīnīja Daugavpils tehnikuma komanda, bet 3.vietu ieguva – „AMI – Latgale” , pārējās vietas sadalīja – Polijas, Lietuvas  un Igaunijas komandas.

Komandā „ AMI - Rīga” spēlēja audzēkņi no Rīgas TRIT, Rīgas TK, Rīgas STMT un Rīgas VT.  Savukārt komandā  „AMI – Latgale” spēlēja audzēkņi no Malnavas koledžas, Jēkabpils AK, Daugavpils BT un Daugavpils TPVS. 

Kā labākie spēlētāji tika godināti ; A.Kovaļenko un S.Ivanovs no D-pils T, O.Šislo (RTRIT), E.Nemme (RTK), E.Bogdanova (D-pils TPVS), J.Glaudiņš (J-pils AK).

Par mūsu audzēkņu cīņas sparu priecājos kopā ar D-pils TPVS direktoru J.Kukli un skolotājiem – treneriem; V.Pupelu (DT), Z.Melderi (RTRIT), J.Kalniņu (RTK), I.Dzelmi J-pils AK – Barkava), Z.Znotiņu ( J-pils AK) un G.Ozoliņu (Malnavas kol.)

Paldies izglītības iestāžu direktoriem, dalībniekiem un skolotājiem par sev sarūpēto skaisto dāvanu Ziemassvētkos.

                 Pateicībā  - I.Bukovska – delegācijas vadītāja.
      Atpakaļ