AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

114635

Galda tenisa sacensības “uzkārās”
26.10.2020


Oktobra mēneša pirmajā pusē, līdz kārtējiem ierobežojumiem “Covid – 19” apstākļos, profesionālajā izgļitībā  tika uzsākta sacensību sarīkošana galda tenisā jaunietēm un jauniešiem reģionu vērtējumā.

 Informācijai: ņemot vērā “Covid – 19”  situāciju, mēs, kopā ar profesionālās izglītības skolu sporta skolotājiem , mācību gada sākumā nolēmām ,ka šajā mācību gadā visas sacensības, iespēju robežās, notiks tikai reģionu ietvaros, bez Republikas finālsacensībām, lai samazinātu pulcēšanos no dažādām vietām.

Tādējādi 7.oktobrī pie spēļu galdiem stājās Rīgas reģiona skolu meitenes Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā. A.Legzdiņas pārraudzībā. Cīņas, kā parasti bija ļoti spraigas un līdz galam. Pārliecinošu uzvaru  svinēja Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas komanda L.Haritonova vadībā un pelnīti sanēma kausu, medaļas un diplomus. Otro un trešo vietu sadalīja mājnieki un Rīgas Stila un modes tehnikuma meitenes ar D.Miķelsoni.

Savukārt 13.oktobrī Jelgavas tehnikumā sacentās Kurzemes – Zemgales mācību iestāžu komandas jaunietēm un jauniešiem. Sacensības noritēja uzreiz pie sešiem galdiem, ļoti operatīvi G.Veinberga vadīti. Šeit pēc reģiona iniciatīvas notika ne tikai komandu, bet arī individuālās spēles. Šoreiz galvas tiesu pārāki bija jelgavnieki un jelgavnieces, priecājoties par kausiem un medaļām. Otro vietu jauniešiem ieguva Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma puiši R. Egles vadībā, bet trešajā vietā bija Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas puiši, bet dobelnieces ieguva otro vietu J. Liepiņa uzmundrinātas.

   Patiesi karstas bija individuālās sacensības, kurās pie tenisa galdiem stājās 8 meitenes un 8 puiši. Jāatzīmē, ka visas vietas tika izspēlētas no sirds ar vēlmi uzvarēt. Pirmo  uzvarētāju trijniku šoreiz  veidoja Jelgavas tehnikuma audzēkņi: Arazens Bukards, Igors Pustovalovs, Igors Gončars, bet jaunietēm Ieva Dzenža, Everita Evertona un Anastasija Bakaite.

Diemžēl Vidzemes – Latgales reģions pagaidām palika aiz borta, cerībā uz labākiem laikiem.

 Notikušās sacensības liecina, ka audzēkņi patiesi vēlas nodarboties un sacensties, tas mūs un skolotājus priecēs, taču situācija visu sarežģī.

Patreiz esam uzsākuši sacensības šautriņu mešanā- attālinātī’.

.                                      Vēlot visiem izturību un  visu normu ievērošanu 

 I. Bukovska
      Atpakaļ