AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

109714

Sacensības dambretē
17.12.2019


   Noslēdzot AMI sporta kluba 30.sporta spēļu sacensību kalendāru 1.pusgadam no 11.-12.decembrim notika sacensības dambretē apakšgrupās jaunietēm un jauniešiem. Finālsacensības - 17.decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā ar direktores p.i. I.Ločmanes sirsnīgo uzrunu un tehnikuma  ansambļa (vadītājs J. Veremejs) muzikālo sveicienu.  Pavisam sacensībās piedalījās 36 komandas – 216 dalībnieki.

              Komandu kopvērtējumā jaunietēm :

                        1.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        2.vieta –  Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        3.vieta –  Rēzeknes tehnikums (treneris A.Malta).

             Komandu kopvērtējumā jauniešiem :

                        1.vieta – Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        2.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        3.vieta  - Rīgas Celtniecības koledža (trenere V.Rudzīte).

           Individuālajā turnīrā jaunietēm  1.vietā Viktorija Pavlovska no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, 2.vietā Karina Smirnova – Rēzeknes tehnikums un 3.vietā Jevgeņija Bogdanova – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.       

           Jauniešu komkurencē : 1.vieta Dainim Aleksandram Protasovam no Dobeles  Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, 2.vietā – Ņikita Bakuļins – Rīgas Valsts tehnikums un 3.vietā – Jānis Bite – Rīgas Celtniecības koledža.

           

           Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām! Patīkami, ka Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Rīgas Valsts tehnikumu var apsveikt ar dubultajām uzvarām.  Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi apakšgrupās : Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolai (direktors R.Griškevičs, sporta organizators V.Kolosovs, Tiesnese T.Arole), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai ( direktore  R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms), Daugavpils tehnikumam (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels).  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam apakšgrupās un finālsacensībās (direktores p.i. I.Ločmane, direktores vietniece audzināšanas darbā L.Levančuka, sporta organizatore A.Legzdiņa).

             Sacensībās Aizkrauklē, Daugavpilī, Dobelē un Rīgā tika godināti “AMI” sporta kluba labākie sportisti : V.Mazūdris (Jelgavas tehnikums), A.Smiļģe (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums), M.Čerņavska (Daugavpils tehnikums), K.Pešiks (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), K.Švītiņa (Smiltenes tehnikums) un E.Dzalbs (Rīgas Celtniecības koledža).

       Novēlot :  Pārliecību tam ko dari!  Ticību tam, ko vari! Uz tikšanos Jaunajā 2020.gadā!
      Atpakaļ