AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

108872

Sacensības novusā jaunietēm
31.10.2019


No 30.-31.oktobrim notika AMI sporta kluba 30.sporta spēļu apakšgrupu sacensības novusā jaunietēm.  Pavisam piedalījās 68 dalībnieces.

No 17 komandām  tiesības startēt finālā 06.novembrī izcīnīja 8 komandas : Rēzeknes tehnikums, Malnavas koledža, Jelgavas tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža,Rīgas Stila un modes tehnikums un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.

              Komandu kopvērtējumā :

       1.vieta - Rēzeknes tehnikums;

       2.vieta – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums;

        3.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs, kur 1.vietu izcīnīja  Sindija Fjodorova ( Rīgas Stila un modes tehnikums), 2.vietā – Alise Prancāne (Rēzeknes tehnikums) un 3.vietā – Alīna Kazakova (Jelgavas tehnikums).

Paldies visiem sacensību dalībniekiem, komandu pārstāvjiem par aktīvu dalību novusa sacensībās.

Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi : Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam ( direktores p.i. I.Locmane, sporta organizatore A.Legzdiņa), Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam (direktore D.Rozentāle , sporta skolotājs R.Egle), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai (direktore R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms) un Rēzeknes tehnikumam (direktore B. Virbule, sporta organizators A.Malta, sporta skolotājs A.Šutka).
      Atpakaļ