AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

110646

Sacensības telpu futbolā jaunietēm
26.02.2020


    No 18.-20.februārim notika 4 apakšgrupās sacensības reģionos  telpu futbolā jaunietēm un  finālsacensības - 26.februārī Rīgas Stila un modes tehnikumā un Rīgas Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžā. Pavisam sacensībās piedalījās 15 komandas  - 135 dalībnieces.            

No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas  piedalījās finālsacensībās: no Rīgas reģiona – Rīgas Stila un modes tehnikuma un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komandas, no Vidzemes reģiona – Valmieras tehnikuma un Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma komandas, no Latgales reģiona – Daugavpils un Rēzeknes tehnikumu komandas, no Kurzemes-Zemgales reģiona – Dobeles Amatniecības vispārizglītojošās vidusskolas un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandas.

               Komandu kopvērtējumā  :

1.vieta – Rēzeknes tehnikums (sporta organizators A.Malta)

 2.vieta – Daugavpils tehnikums (sporta skolotājs A.Lavrenovs)

 3.vieta – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums   (sporta skolotāja L.Bļodniece)                                                                   

 

 Par labākajām spēlētājām atzītas : Kristiāna Rancāne – Rēzeknes tehnikums, Aleksandra Ribakova - Daugavpils tehnikums, Linda Sazanova – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums un Annija Vilnīte – Valmieras tehnikums.

 Paldies mācību iestāžu vadītājiem, komandu pārstāvjiem, sacensību dalībniekiem un sacensību tiesnešiem reģionos un finālsacensībās par ieguldīto darbu!

 Īpašs paldies Latvijas Futbola federācijai par atbalstu sacensību tiesāšanā. Ingai Dzelmei (Jēkabpils Agrobiznesa koledža) un Aleksandram Lazarevam (Jelgavas Amatu vidusskola) par ciešo sadarbību ar  vietējo struktūrvienību vadītājiem, nodrošinot sporta bāžu pieejamību sacensību kvalitatīvai norisei!
      Atpakaļ