AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

107910

SĀKAM 30. SPORTA SEZONU.
02.09.2019


     Augusta beigās AMI sporta kluba darbinieki viesojās Ogres tehnikumā, lai kopā ar direktori I.Brantes kundzi un jauno sporta organizatoru M.Kuriloviču pārrunātu mūsu sadarbības programmu 2019./2020.m.g..

     Ogres tehnikumā plānots sarīkot trīs lielos  sporta pasākumus: 19.09 -vieglatlētikas sacensības jaunietēm un jauniešiem kopā ar 30.sporta spēļu atklāšanu profesionālajā izglītībā, 26.09 – rudens kross jaunietēm un jauniešiem, abi pasākumi notiks Vecbebros, Ogres tehnikuma filiālē. 

     Bijām priecīgi apmeklēt un iepazīties ar tehnikuma multifunkcinālās zāles celtniecības gaitu, kurā būs iespēja sarīkot daļu no Baltijas valstu 28.sporta spēļu sacensībām profesionālajā izglītībā  2020. gada aprīļa mēnesī.

     Vēlam visiem profesionālās izglītības mācību iestāžu direktoriem, pedagogiem un it īpaši sporta skolotājiem veiksmīgu, saturīgu un kompetencēm bagātu šo mācību gadu.

     Aicinām neaizmirst, ka viena no svarīgākajām veselības ķīlām ir regulāras fiziskās aktivitātes  ikdien vai vismaz pāris reižu nedēļā jebkurā vecumā.

     Uz tikšanos sporta pasākumos!

                                                                   I.Bukovska
      Atpakaļ