AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

102959

Sacensības badmintonā
01.11.2018


           No 23.oktobra līdz 01.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" 29.spartakiādes sacensības badmintonā jaunietēm un  jauniešiem.

           Jauniešiem bija pieteikušās 15 skolu komandas un jaunietēm –14,  kopā sacensībās piedalījās 116 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Dāniels Čulka no Rīgas Tehniskās koledžas, 2.vietā Edgars Soldovers no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma un 3.vietā Aigars Romals arī no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma.

          Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Marijai Čerņavskai no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas , 2.vieta Elīnai Bogdanovai arī no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas  un 3.vieta Viktorijai Hudjakovai no Rīgas Stila un modes tehnikuma.

          Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumā, Daugavpils Tirdzniecības  profesionālajā vidusskolā, Daugavpils tehnikumā un īpašs paldies Rīgas Stila un modes tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis, sporta organizatorei Dacei Miķelsonei  par sacensību operatīvu norisi apakšgrupās un finālsacensībās.  
      Atpakaļ