AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Ogres tehnikums arī sporta tiesnešu kalve.
21.12.2018


Ziemassvētku gaisotnē AMI SK darbinieki tikās un pateicības vārdus teica Ogres tehnikuma struktūrvienībai Vecbebros, nodaļām, vadībai un jauniešiem par veikto lielo darbu vieglatlētikas un rudens krosa sacensību sarīkošanā un tiesāšanā profesionālās izglītības sistēmā.

  Jāuzsver, ka vairākas mācību iestādes regulāri izmanto AMI SK sacensības, lai audzēkņi apgūtu arī sacensību organizēšanas un tiesāšanas prasmes, kā Rīgas TRIT, Rīgas SMT, Rīgas VT, Rīgas TK, Saldus T, Aizkraukles PVS, Smiltenes T, Cēsu TDV, Priekuļu T, D-pils TPVS,     D-pils BT, D-pils T, Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienība, Malnavas koledža, Bulduru DV u.c.

 

Tomēr visaptverošāk tas notika Ogres tehnikumā direktora vietnieces L.Caunes vadībā, sarīkojot Vecbebros vieglatlētikas un rudens krosa sacensības profesionālās izglītības mācību iestādēm.

 Puišiem atzinīgu novērtējumu izteica arī tehnikuma direktore I.Brante: „Puiši es ar Jums lepojos”,savukārt L.Caune uzsvēra: ”Puišiem nebija pa grūtu celties plkst.6.00, lai dotos uz Vecbebriem un kārtotu stadionu vai krosa distanci, kā arī veikt vairāku stundu garumā ,stiprā vējā, tienešu palīga pienākumus. Mēs kopā bijām īsta komanda.”

  Mums atlika visam piekrist un pasniegt katram AMI SK ,īpaši minētajai vietai un pasākumam veltītu, Pateicības rakstu, bet Ogres tehnikums tika apbalvots ar kausu par teicamu sacensību organizāciju.

Sirsnīgs paldies Ogres tehnikuma vadības komandai un jauniešiem.

Tikai kopā esam spēks.

                                                                I.Bukovska


      Atpakaļ