AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

2017

<--  1 2 ...  --> 

Fināls dambretē jauniešiem. 19.12.2017

19. decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika aizejošā gada pēdējās sacensības – fināls dambretē jauniešiem.

           Komandu vērtējumā:

1. vieta Jēkabpils AK ;
2. vieta Rīgas Tehniskā koledža;
3. vieta Saldus tehnikums.

           Individuāli:

1. vieta Kristapam Matvejam (Rīgas 3.AS)
2. vieta Jaroslavam Mačulim (Jēkabpils AK)
3. vieta Guntim Skudrai  (Jēkabpils AK)

Paldies sacensību rīkotājiem.Gaidīsim spraigas sacensības finālā 18.12.2017

Noslēgušās apakšgrupu sacensības dambretē jauniešiem, kas norisinājās Saldus, Daugavpils Būvniecības, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumos un Aizkraukles profesionālajā vidusskolā. Tiesības spēlēt finālā ieguva:
  •     Saldus T
  •     Dobeles AVV
  •     Jēkabpils AK
  •     Daugavpils BT
  •     Aizkraukles PVS
  •     Priekuļu T
  •     Bulduru DV
  •     Rīgas TK
Paldies mācību iestāžu sporta darba organizatoriem par paveikto.
Gaidīsim spraigas sacensības finālā 19.decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā.


Volejbols "Christmas-2017" 10.12.2017

Latvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņu komandas atgriezušās ar uzvarām no Tallinas, kur no 8. – 10.12. notika Starptautiskās sacensības volejbolā „Christmas – 2017” jauktajām komandām.

Tradicionāli  pirmo vietu, sīvā cīņā ar komandu „AMI – Rīga „  , izcīnīja Daugavpils tehnikuma komanda, bet 3.vietu ieguva – „AMI – Latgale” , pārējās vietas sadalīja – Polijas, Lietuvas  un Igaunijas komandas.

Komandā „ AMI - Rīga” spēlēja audzēkņi no Rīgas TRIT, Rīgas TK, Rīgas STMT un Rīgas VT.  Savukārt komandā  „AMI – Latgale” spēlēja audzēkņi no Malnavas koledžas, Jēkabpils AK, Daugavpils BT un Daugavpils TPVS. 

Kā labākie spēlētāji tika godināti ; A.Kovaļenko un S.Ivanovs no D-pils T, O.Šislo (RTRIT), E.Nemme (RTK), E.Bogdanova (D-pils TPVS), J.Glaudiņš (J-pils AK).

Par mūsu audzēkņu cīņas sparu priecājos kopā ar D-pils TPVS direktoru J.Kukli un skolotājiem – treneriem; V.Pupelu (DT), Z.Melderi (RTRIT), J.Kalniņu (RTK), I.Dzelmi J-pils AK – Barkava), Z.Znotiņu ( J-pils AK) un G.Ozoliņu (Malnavas kol.)

Paldies izglītības iestāžu direktoriem, dalībniekiem un skolotājiem par sev sarūpēto skaisto dāvanu Ziemassvētkos.

                 Pateicībā  - I.Bukovska – delegācijas vadītāja.Sacensības dambretē jaunietēm 01.12.2017

         No 28.novembra – 1.decembrim notika sacensības dambretē jaunietēm. Pavisam piedalījās 18 komandas 108 dalībnieces. Spēles notika četrās apakšgrupās. No katras apakšgrupas divas uzvarētājkomandas 1.decembrī piedalījās finālsacensībās, kas notika Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā. Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Piedalījās 8 jaunietes un vietas tika sadalītas sekojoši: 1.vieta Ramonai Lagzdiņai – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, 2.vieta Līzei Feldmanei – Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, 3.vieta Santai Mukānei –Malnavas koledža, 4.vieta Janai Kipurei – Malnavas koledža, 5.vieta Montai Kristai Pētersonei – Bulduru Dārzkopības vidusskola, 6.vieta Džūlijai Šilkaitei – Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, 7.vieta Lanai Dokukinai – Aizkraukles Profesionālā vidusskola un 8.vieta Līgai Purgailei – Bulduru Dārzkopības vidusskola. 

           Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu, operatīvu un kvalitatīvu sacensību organizēšanu un norisi.Valdes sēde Ogres tehnikumā 23.11.2017

Pagājušajā nedēļā Ogres tehnikumā notika AMI sporta kluba izbraukuma valdes sēde ar mērķi – iepazīties  ar sporta darbu, piedalīties medus brokastīs, apskatīt modernās tehnikuma mācību telpas un darbnīcas.    

 Skolotāja Linda Neško prezentēja  pašas izstrādātos AMI sporta kluba jauno diplomu paraugus.

 Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante  augstu novērtēja AMI sporta kluba ieguldījumu  LR Profesionālās izglītības mācību iestāžu  audzēkņu un darbinieku  iesaistīšanā regulārās  fiziskās aktivitātēs ,savukārt direktores vietniece Linda Caune uzsvēra ; „ 2020.gadā gaidām sporta sacensībās mūsu jaunajā sporta zālē”.

 Pateicamies Ogres tehnikuma vadībai un audzēkņiem par jauko un garšīgo dienu

                                       Valdes vārdā I.BukovskaVolejbols jauniešiem. Fināls. 22.11.2017

Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs norisinājās  AMI sporta kluba 28.sporta
spēļu finālsacensības volejbolā jauniešiem. Par 1. un 2. vietu trijos setos sacentās Daugavpils T un Daugavpils BT komandas. Uzvaru svinēja Daugavpils tehnikums.
Tik patspraigā cīņā trešo vietu izcīnīja Rīgas TK uzvarot Rīgas CK.
Labākie spēlētāji:
1. Aleksandrs Nasonovs – Daugavpils T;
2. Mareks Lazuko – Daugavpils BT;
3. A. Uzuls-Petrovskis – Rīgas CK.
 
Paldies Daugavpils tehnikuma vadībai par sniegto atbalstu Jelgavas un Saldus
tehnikuma komandu dalībnieku nodrošināšanā ar naktsmītnēm un sporta darba organizatoram V.Pupelam par teicamu sacensību organizēšanu.


Volejbols jauniešiem apakšgrupās 16.11.2017

No 14. Līdz 16.novembrim 21 mācību iestāžu  komandas četrās apakšgrupās uzsāka cīņas volejbolā jauniešiem par iekļūšanu AMI SK 28.sporta spēļu finālā.

Kopumā tika izspēlētas 40 savstarpējās spēles un astoņas komandas, pa divām no katras apakšgrupas, kvalificējās finālsacensībām.

Tiesības spēlēt finālsacensībās, kas notiks 23.novembrī Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs, izcīnija:

-            Saldus apakšgrupā – Jelgavas T un Saldus T;

-            Rīgas apakšgrupā – Rīgas TK un Rīgas CK;

-            Smiltenes apakšgrupā – Priekuļu T un Cēsu PVS;

-            Daugavpils apakšgrupā – Daugavpils T un Daugavpils BT.

Paldies Smiltenes T, Daugavpils T, Saldus T un Rīgas TK vadībai un sporta darba organizatoriem par atbalstu sacensību sekmīgai norisei.Volejbols jaunietēm 09.11.2017

         No 01.-07. novembrim notika sacensības volejbolā jaunietēm.  
         Pavisam piedalījās 18 komandas no Profesionālajām mācību iestādēm.
         Par labākajām spēļētājām atzītas :  Evija Drabo – Rīgas Stila un modes tehnikums,  Terēza Hrapāne – Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Olga Šišlo – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums,  Diāna Ratkune – Daugavpils tehnikums.
         Paldies iestāžu vadītājiem un  sporta organizatoriem par sniegto atbalstu komandu piedalīšanos sacensībās, sacensību sarīkošanu apakšgrupās, finālā un operatīvu, kvalitatīvu sacensību norisi. 


Galda teniss jaunietēm 25.10.2017

   16 komandas – 64 dalībnieces no 10.-12.oktobrim cīnījās par iekļūšanu finālā galda tenisa sacensībās.

25.oktobrī finālsacensībās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā startēja 8 komandas : Rīgas TRIT, Valmieras tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Rēzeknes tehnikums, Malnavas koledža, Rīgas Stila un modes tehnikums, Jēkabpils Agrobiznesa koledža un Jelgavas tehnikums.

 Individuālajā turnīrā par  labākajām spēlētājām tika atzītas: Irēna Leimane-Cekule /Rīgas TRIT/ -1.vieta, 2.vietā – Milena Konstantinova /Rīgas TRIT/, 3.vietā – Amanda Ribaka /Kandavas LT/, 4.vietā – Inga Bedrīte /Jēkabpils AK/, 5.vietā – Sendija Romanovska /Valmieras T/, 6.vietā – Megija Burģele /Malnavas K/, 7.vietā – Linda Vīksniņa /Valmieras T/ un 8.vietā – Loreta Ansberga /Kandavas LT/.

 Paldies  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei Silvai Ozoliņai, sporta organizatorei Ainai Legzdiņai par sniegto atbalstu finālsacensību sarīkošanā un operatīvu, kvalitatīvu sacenību norisi. Galda teniss jauniešiem 25.10.2017

No 17. līdz 25.oktobrim norisinājas 28.sporta spēļu sacensības galda tenisā jauniešiem.

Sacensības apakšgrupās notika Daugavpils TPVS, JelgavasT, Smiltenes T, Rīgas TK un Rīgas BAUK. Paldies mācību iestāžu sporta darba organizatoriem par sacensību veismīgu norisi.

Pirmo reizi apakšgrupu sacensību 1.-3.vietu ieguvušās komandas saņēma diplomus, bet dalībnieki mazās medaļas un diplomus. Tas bija patīkams pārsteigums dalībniekiem.

Finālā spraigi cīnījās desmit komandas.

1.vieta - Rīgas TPVS, 2.vieta - Rīgas TK, 3.vieta - Valmieras T.

Individuālajā turnīrā:

1.vieta Andrejam Čemirtānam – Rīgas TPVS;

2.vieta Mikum Vanagam – Rīgas TK;

3.vieta Mārtiņam Kuršinskim – Saldus T.

Paldies sporta darba organizatorei Dacei Miķelsonei par atbalstu finālsacensību organizēšanā.Šautriņu mešanā mērķī 05.10.2017

2017.gada 05.oktobrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma sporta zālēs      notika AMI sporta kluba 28.sporta spēļu sacensības šautriņu mešanā mērķī jaunietēm        un jauniešiem. Sacensībās piedalījās 44 komandas  no profesionālās izglītības mācību iestādēm: 73 jaunieši un 80 jaunietes. 

       Par labākajām spēlētājām tika atzītas: Endija Ločmele no Valmieras tehnikuma – 1.vieta, 2.vietā – Monta Krista Pētersone no  Bulduru Dārzkopības vidusskolas un  3.vietā – Agnese Smiļģe no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas. Jauniešu             vidū 1.vietu izcīnija Hugo Ernests Akons – Jelgavas tehnikums, 2.vietā – Mihails   Žaļuks no Daugavpils Būvniecības tehnikuma un 3.vietā – Vadims Grigāns no   Malnavas koledžas. 

       Īpašs paldies  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei Silvai Ozoliņai, sporta organizatorei Ainai Legzdiņai un sporta skolotājai Zandai Melderei        par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā un operatīvu, kvalitatīvu sacenību norisi. 28. sporta spēļu atklāšana 28.09.2017

Ogres tehnikuma struktūrvienībā Vecbebros 28. oktobrī norisinājās Profesionālās      izglītības mācību iestāžu audzēkņu 28. sporta spēļu atklāšana, kā arī rudens krosa  un vieglatlētikas sacensības.

Skaistajā Vecbebru parka ierīkojās: 1000 m distancē devās 121 jauniete no 16              izglītības iestādēm, bet 3000 m distanci pieveica 152 jaunieši no 19 skolām.

   

Krosa un vieglatlētikas sacensību starplaikā 595 dalībnieki pulcējās 28. sporta                  spēļu svinīgajā atklāšanas parādē, kurā sirsnīgas apsveikuma un sportot mudīnošas runas    teica Ogres tehnikuma direktore J.Brante, Kokneses novada domes vadītājs D.Vingris un          AMI SK priekšsēdētāja I.Bukovska. Pēc kopēji dziedātās valsts himnas, salūta un Ogres tehnikuma meiteņu ansambļa pavadījumā sacensību dalībnieki un viesi veica Goda apli apkārt stadionam skriešus, tā piesakot arī savu dalību Eiropas sporta nedēļas pasākumos.

Sacensības turpināja vieglatlēti: jaunietes 18 mācību iestādēm un jaunieši 21 iestades.

Pateicamies par teicamo sezonas pirmā sporta pasākuma organizāciju profesionālājā izglītībā Ogres tehnikuma vadībai un audzēkniem, sporta darba vadītājai L.Caunei, visu   sacensību virsvadītājam A.Puķītim, Ogres tehnikuma meiteņu ansamblim, Vecbebru pagasta vadībai.

Veiksmīgus startus visu mācību gadu!

AMI SK.

 

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

          Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Anastasija Maļiņņikova – 13,27

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Anastasija Anaņjeva - 14.11

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Sigita Priževoite – 14.37

Rēzeknes tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Anna Karpinska - 4.69

Saldus tehnikums

2.vieta

Anna Daukule - 4.67

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Santra Vēberga - 4.53

Smiltenes tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 56,74

2.vieta

Saldus tehnikums  – 58,82

3.vieta

Rīgas TRIT – 58,86

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe – 11,36

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Liene Brenča - 9.44

Aizkraukles PVS

3.vieta

Daniela Šakociņa – 8,96

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 39,82

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Ilona Milberga        38.37

Valmieras tehnikums

3.vieta

Marija Pavlovska – 38,27

Rīgas Valsts tehnikums

 

     

 

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Kārlis Priedītis – 11:49

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Agris Zvejnieks – 11:63

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Ričards Plakanis – 12:10

Priekuļu tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 48,0

2.vieta

Jelgavas tehnikums – 49,5

3.vieta

Valmieras tehnikums – 49,9

Tāllēkšana

1.vieta

Aleksejs Sidorovs – 6,45

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,18

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Valentīns Gurjančiks – 6,02

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Nikita Ivanovs – 12,83

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,70

Valmieras tehnikums

3.vieta

Retvars Rusins – 12,24

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 71,16

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Emīls Emulovs – 68,95

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Zigismunds Lijē – 67,38

Jelgavas tehnikums

   

 

AMI SPORTA KLUBS     28. SPORTA SPĒLES

Republikas čempionāts RUDENS KROSS

 

TOP 10 rezultāti

Jaunietes

Jaunieši

Sigita Priževoite  3:33,77

Rēzeknes tehnikums

1.vieta

Edijs Dzalbs  9:33,73

Rīgas Celtniecības koledža

Jūlija Matvijenko  3:37,14

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Roberts Lagzdiņš  9:45,07

Jelgavas.tehnikums

Kristīne Jevsejeva  3:37,43

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Renārs Akmins  10:03,54

Ogres tehnikums

Jana Krekele  3:42,01

Daugavpils Tirdzniecības PVS

4.vieta

Ņikita Žarovs  10:08,22

Rīgas Tehniskā koledža

Aļona Smilgina  3:47,99

Daugavpils Tirdzniecības PVS

5.vieta

Vladislavs Suvorovs  10:08,54

Daugavpils  tehnikums

Tatjana Grigorjeva  3:48,25

Daugavpils tehnikums

6.vieta

Ņikita Samsonovs  10:19,12

Jelgavas.tehnikums

Santa Skaistkalne  3:48,51

Valmieras tehnikums

7.vieta

Rihards Knēts 10:19,27

Priekuļu tehnikums

Nikola Zemīte  3:51,96

RTRIT

8.vieta

Sergejs Trokmanis 10:25,00

Aizkraukles PVS

Sanita Marjakova  3:52,26

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

9.vieta

Ralfs Riekstiņš 10:25,39

Rīgas Celtniecības koledža

Anna Vojevodska  3:53,19

Daugavpils Tirdzniecības PVS

10.vieta

Raitis Gravenieks 10:25,79

Jelgavas.tehnikums"Kandava 2017" 15.09.2017

LR IZM Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 26.spartakiādes sacensībās “Kandava 2017” piedalījās              13 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieku skaitu – 115. Dalībnieki  sacentīsies dažādos sporta veidos           un disciplīnās –basketbolā, tautas bumbā, stafetē, lidojošie šķīvīši, novusā, šautriņu mešanā.
Komandu vērtējumā:
                        1. vieta- Rīgas Tehniskā koledža
                        2. vieta- Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
                        3. vieta- Malnavas koledža
Pateicamies mācību iestāžu direktoriem, kas ar savu klātbūti atbalstēja savas komandas no Saldus tehnikuma, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Jelgavas Amatu vidusskolas un Banku augstskolas uzņēmējdarbības koledža.
Īpaša pateicība Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma direktorei Dacei Rozentālei un komandai par             teicamo sporta sezonas uzsākšanu profesionālājā izglītībā.


Noslēgušas 27. sporta spēles 10.07.2017

Noslēgušas 27. sporta spēles
profesionālās izglītības audzēkņiem un darbiniekiem.

32 komandu konkurencē jauniešiem olimpiskajā sešniekā tika godināti:

1.vieta – Daugavpils Būvniecības tehnikums
                    Direktore J.Ostrovska, sporta darba organizators I.Gaļašs
2.vieta – Rīgas Tehniskā koledža
                    Direktors J.Rozenblats, sporta darba organizators G.Ruža
3.vieta – Daugavpils tehnikums
                    Direktore J.Brokāne, sporta darba organizators V.Pupels
4.vieta – Rīgas Celtniecības koledža
                    Direktore I.Lūse, sporta darba organizatore J.Zicāns
5.vieta – Saldus tehnikums
                    Direktore I.Bērziņa, sporta darba organizators M.Vācis
6.vieta – Rēzeknes tehnikums
                    Direktore B.Virbule, sporta darba organizators A.Malta

26 komandu konkurencē jaunietēm laureātu pulkā tika godinātas:

1.vieta – Daugavpils tehnikums
                    Direktore J.Brokāne, sporta darba organizators V.Pupels
2.vieta – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
                    Direktore S.Ozoliņa, sporta darba organizatore A.Legzdiņa
3.vieta – Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
                    Direktors J.Kuklis, sporta darba organizators A.Kovaļevskis                   
4.vieta – Rīgas Stila un modes tehnikums
                    Direktore S.Voitišķe, sporta darba organizatore D.Miķelsone
5.vieta – Smiltenes tehnikums
                    Direktors A.Miezītis, sporta darba organizators L.Peļņa
6.vieta – Valmieras tehnikums
                    Direktore V.Melngārša, sporta darba organizatore A.Krieviņa

Pārējie rezultāti redzami mājās lapas sadaļā “Republikas sporta spēles”.

Pateicamies visiem par teicamu darbu.
Vēlam labu un veselīgu atpūtu!
Uz tikšanos rudenī!


Atskaites 27. konference 07.06.2017

 Noslēgusies 27. sporta sezona profesionālas izglītības mācību iestāžu
audzēkņiem un darbiniekiem.
7. jūnijā notika arī AMI sporta kluba Atskaites 27. konference, kurā izanalizēts
paveiktais , apbalvoti sportiskākie un čaklākie, pieņemti plāni 28. sezonai.
Darbu atskaites periodā konferences dalībnieki novērtēja ar labi.

Paldies visiem par kopīgi paveikto darbu.

 

Sportisku atpūtu vasarā un uz tikšanos.

Irēna BukovskaTautas bumba 30.05.2017

      2017.gada 30.maijā notika AMI sporta kluba 27.sporta spēļu finālsacensības
tautas bumbā jaunietēm. Finālā sacentās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas
tehnikums, Daugavpils tehnikums, Rīgas Stila un modes tehnikums, Malnavas
koledža, Smiltenes tehnikums, Valmieras tehnikums, Kandavas Valsts
lauksaimniecības tehnikums. Vispār sacensībās bija pieteikusies 21 komanda
no Profesionālās izglītības mācību iestādēm.
       Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Kitija Švītiņa – Smiltenes tehnikums,
Marija Čerņavska – Daugavpils tehnikums, Margarita Homčenko – Malnavas
koledža un Madara Kukaine – Rīgas Stila un modes tehnikums. 
     
        Īpašs paldies  Smiltenes tehnikuma direktoram Andrim Miezītim  un sporta organizatoram Leonam Peļnam par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā
apakšgrupā un finālsacensībās. 
 


Minifutbols jauniešiem 17.05.2017

        No 10. līdz 17.maijam norisinājās  AMI SK 27. sporta spēļu sacensības
minifutbolā jauniešiem. Apakšgrupu sacensību organizatorus un sportistus
pārsteidza sniegotie futbola laukumi.
Pateicamies sporta darba organizatoriem Priekuļos J.Olingovičam,
Saldū M.Vācim, Cīravā E.Rūtenbergam, Daugavpilī I.Gaļašam un Rīgā 
L.Haritonovam par apakšgrupu sacensību sarīkošanu sarežģītajos
laika apstākļos.
 
Finālsacensības norisinājās 17.maijā Rīgas Futbola skolas mākslīgā
seguma laukumos. Cīņas bija spraigas un uzvarētāju izdevās noskaidrot
tikai pēcspēles soda sitienos starp Daugavpils Būvniecības un
Daugavpils tehnikumu komandām.
       Par labākajiem spēlētājiem atzīti  Aigars Solims - Daugavpils Būvniecības tehnikums,
 Rolands Beskins - Daugavpils tehnikums, Raivis Ķiršs – Rīgas Tehniskā koledža un
 Vladislavs Titovs – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.


Uzvara Baltijas valstu 25. sporta spēlēs 29.04.2017

 
   Paldies visiem dalibniekiem par cīņas gribu un ļoti pozitīvo gaisotni delegācijas
vidē, treneriem – skolotājiem par komandu gatavošanu un vadīšanu, kā arī visiem
izglītības iestāžu direktoriem, kuri sniedza atbalstu startos, it īpaši LR Izglītības
un zinātnes ministrijai, Jelgavas pilsētas Domei un Jelgavas tehnikumam.
 


Sacensības badmintonā 25.04.2017

      No 2017.gada 18.- 25.aprīlim notika AMI sporta kluba 27.sporta spēļu
sacensības badmintonā jaunietēm un jauniešiem. Bija pieteikušās
12 komandas jaunietēm  un 15 komandas jauniešiem. 
       Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Starp jaunietēm
vislabākās bija : 1.vieta -  Nellijai Betei ( Rīgas Stila un modes tehnikums),
2.vieta – Samantai Drozdovai (Malnavas koledža) un 3. vieta – Ievai Paulai
Pētersonei (Rīgas Stila un modes tehnikums). Jauniešiem godalgotās vietas 
sadalījās sekojoši: 1.vieta - Ardim Danielam Bedrītim (Rīgas Valsts tehnikums),
2.vieta – Terēzai Balodei (Rīgas Celtniecības koledža), jo saskaņā ar Nolikumu
ir atļauts startēt jauniešu komandā jaunietes un 3.vieta – Edgaram Soldoveram
(Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums).
       Latgalē sacensības bija labi organizētas Daugavpils tehnikumā un Daugavpils
Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā.
       Īpašs paldies Rīgas Stila un modes tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis un
sporta organizatorei Dacei Miķelsonei par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā
apakšgrupās un finālsacensībās. 
       Finālsacensības apmeklēja LR Badmintona federācijas prezidents M.Gruškevics
kopā ar badmintona treneri K.Rozenvaldu. Pasniedza badmintona inventāru četrām
skolām. Vienojāmies par ciešāku turpmāko sadarbību.
 


Baltijas valstu 25. sporta spēles 21.04.2017

                                                          

     27. - 29. aprīlī Jelgavā notiks Baltijas valstu Profesionālās izglītības
iestāžu XXV sporta spēles četros sporta veidos: basketbolā jauniešiem,
jaunietēm un darbiniekiem, volejbolā jaunietēm un jauniešiem, galda tenisā
audzēkņiem un darbiniekiem, un direktoru trīscīņā. Spēlēs piedalīsies
vairāk neka 250 dalībnieki  un viesi. Latvijas izlašu komandās tiesības
piedalīties minētajās spēlēs ir izcīnījuši audzēkņi, darbinieki un direktori
no 15 profesionālās izglītības iestādēm.
 

                           Pasākumu programmu skatīt šeit...<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2020 (23)   
2019 (33)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)