AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

2018

<--  1 2 ...  --> 

Ogres tehnikums arī sporta tiesnešu kalve. 21.12.2018

Ziemassvētku gaisotnē AMI SK darbinieki tikās un pateicības vārdus teica Ogres tehnikuma struktūrvienībai Vecbebros, nodaļām, vadībai un jauniešiem par veikto lielo darbu vieglatlētikas un rudens krosa sacensību sarīkošanā un tiesāšanā profesionālās izglītības sistēmā.

  Jāuzsver, ka vairākas mācību iestādes regulāri izmanto AMI SK sacensības, lai audzēkņi apgūtu arī sacensību organizēšanas un tiesāšanas prasmes, kā Rīgas TRIT, Rīgas SMT, Rīgas VT, Rīgas TK, Saldus T, Aizkraukles PVS, Smiltenes T, Cēsu TDV, Priekuļu T, D-pils TPVS,     D-pils BT, D-pils T, Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienība, Malnavas koledža, Bulduru DV u.c.

 

Tomēr visaptverošāk tas notika Ogres tehnikumā direktora vietnieces L.Caunes vadībā, sarīkojot Vecbebros vieglatlētikas un rudens krosa sacensības profesionālās izglītības mācību iestādēm.

 Puišiem atzinīgu novērtējumu izteica arī tehnikuma direktore I.Brante: „Puiši es ar Jums lepojos”,savukārt L.Caune uzsvēra: ”Puišiem nebija pa grūtu celties plkst.6.00, lai dotos uz Vecbebriem un kārtotu stadionu vai krosa distanci, kā arī veikt vairāku stundu garumā ,stiprā vējā, tienešu palīga pienākumus. Mēs kopā bijām īsta komanda.”

  Mums atlika visam piekrist un pasniegt katram AMI SK ,īpaši minētajai vietai un pasākumam veltītu, Pateicības rakstu, bet Ogres tehnikums tika apbalvots ar kausu par teicamu sacensību organizāciju.

Sirsnīgs paldies Ogres tehnikuma vadības komandai un jauniešiem.

Tikai kopā esam spēks.

                                                                I.Bukovska

Godinam - V.Stepanovu 20.12.2018

Aizvadītajā sezonā AMI SK Goda treneris futbolā V.Stepanovs atzīmēja savus 70.

Vjačeslavs savas dzīves 30 gadus iet kopsolī ar AMI SK audzinot un mācot izprast sporta nepieciešamību potenciālajiem darba ņēmējiem , darba devējiem. Viņš joprojām turpina darbu Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā kā sporta skolotājs un futbola pulciņa vadītājs.

Savas darbības laikā Vjačeslavs vairāk nekā 20 gadus ir veidojis un vadījis, protams sabiedriskā kārtā, AMI SK izlases startam starptautiskajās  sacensībās  „Internationale Osterjugendtagen in Wilhelmshaven” Vācijā minifutbolā jauniešiem, pa reizei arī jaunietēm telpu futbolā, izcīnot 10 kausus. Par to arī viņam piešķirts AMI SK Goda trenera nosaukums. 

Vjačeslavs ir arī godprātīgi darbojies AMI SK Valdē, arī šobrīd vinš veic sabiedrisko pienākumu klubā.

           

 Vjačeslav, mēs ar Tevi lepojamies un vēlam veselību,izturību un dzīves prieku !

                                                AMI SK Valdes vārdā I.BukovskaSacensības dambretē 19.12.2018

        12. un 13.novembrī notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības dambretē jaunietēm un jauniešiem apakšgrupās. Finālsacensības notika 19.decembrī Rīgā  Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā jaunietēm un Rīgas Tehniskajā koledžā jauniešiem.

           Bija pieteikušās 21 skolu  komanda jaunietēm un 22 skolu komandas jauniešiem,  kopā 258 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālās sacensības, kurās jaunietes godalgotās vietas sadalīja sekojoši : 1.vieta Jevģēnijai Bogdanovai ( Jēkabpils Agrobiznesa koledža ), 2.vieta Megijai Marutai Canderei (Saldus tehnikums ) un 3.vietā Viktorija Pavlovska (Jēkabpils Agrobiznesa koledža).

           Zēnu konkurencē individuāli 1.vietu izcīnīja Dainis Aleksandrs Protasovs (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), 2.vietā Jaroslavs Mačulis (Jēkabpils Agrobiznesa koledža) un 3.vietā Ņikita Džula (Rīgas Valsts tehnikums).

 Paldies Saldus tehnikuma, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Daugavpils tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās indusitijas tehnikuma, Rīgas Tehniskās koledžas vadībai un sporta organizatoriem par sadarbību apakšgrupu sacensību sarīkošanā.

        Īpašs paldies Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei S.Ozoliņai, sporta organizatorei A.Legzdiņai un Rīgas Tehniskās koledžas direktoram J.Rozenblatam, sporta skolotājam J.Kalniņam, sacensību galvenajam tiesnesim J.Valnerim par finālsacensību sarīkošanu.

       Paldies par sadarbību!

       Lai balti un sirsnīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads!

       Uz tikšanos 2019.gadā!29.sporta spēles volejbolā jauniešiem. 06.12.2018

No 28.novembra līdz 6.decembrim norisinājās 29.sporta spēļu sacensības volejbolā jauniešiem. Sacensības apakšgrupās un finālā labā organizatoriskā līmenī notika Smiltenes, Saldus, Daugavpils tehnikumos un Rīgas tehniskajā koledžā, par ko paldies šo mācību iestāžu vadītājiem un, protams, sporta darba organizatoriem.

  Sacensības uzsāka 23. komandas, kas demonstrēja skatāmu un spēkos līdzvērtīgu volejbolu, ko uzskatāmi apliecināja finālsacensību norise Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs. Līdz šim  meistarīgi spēlējošām Daugavpils tehnikuma, Daugavpils būvniecības tehnikuma un Rīgas tehniskās koledžas komandām, nopietnu konkurenci spēja izrādīt Saldus, Jelgavas, Priekuļu, Rīgas Valsts tehnikuma un Cēsu TDV komandas.

  Tas noteikti iepriecina un vieš cerību spēcīgas izlases komandas izveidei.

  Savu komandu spēles apakšgrupās un finālā iespēju robežās noraudzījās un atbalstīja Rīgas TK, Daugavpils T un Smiltenes T direktori, kas noteikti veicināja audzēkņu sniegumu.

  Sīvi spēkojoties 1.vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu – Priekuļu T, 3.vietu Rīgas TK un 4.vietu – Rīgas Valsts tehnikums.

 

Kā labākie spēlētāji tika apbalvoti:

Sergejs Ivanovs-Daugavpils T;

Lauris Lauciņš- Priekuļu T;

Andrejs Frolovs- Rīgas TK;

Pāvels Fadejevs Rīgas VT.Izbraukuma Valdes sēde Cēsīs 21.11.2018

Šā mēneša sākumā AMI Sporta kluba valde devās izbraukumā uz Cēsīm, lai iepazītos klātienē ar sporta darbu Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, kā arī uzzināt mācību iestādes vīziju turpmāko gadu attīstības perspektīvā.

 

Cēsu TDV ir viena no vecākajām un tradīcijām bagātākajām profesionālās izglītības mācību iestādēm, it īpaši populāri ir bijuši mēbeļu galdnieki un namdari no Cēsīm. Skolas nosaukums, gan ir mainījies daudzkārt. Šobrīd skolā mācās ap 300 audzēkņu deviņās programmās, pamatā tie ir puiši, bet atverot programmu „Apģērbu dizaina speciālists” tiek piesaistītas arī meitenes. Cēsu TDV vada jauns, sportisks un uz jaunām tehnoloģijām vērsts direktors G.Zvejnieks, kurš savā prezentācijā AMI valdes locekļiem sacīja; „Jaunām tehnoloģijām pieder nākotne un uz to arī strādājam. Mūsu skolā var iegūt jaunus draugus, atrast jaunas iespējas un iegūt labu izglītību. Tas viss būs pie mums - # Šaubu Nav.” G.Zvejnieks ir arī Baltijas valstu 26.sporta spēļu sudraba medaļnieks direktoru trīscīņā profesionālajā izglītībā.

Sporta darbu skolā vada Klinta Puriņa jau vairāk nekā 10 gadus. Visus pārsteidza, viņas teiktais: „ Man darbā ar jauniešiem problēmu nav, stundas apmeklē 95%,atbrīvojuma zīmes mums neeksistē. Es droši dodos ar puišiem pārgājienos ar slēpēm , ar laivām pa Gauju. Daudzi no puišiem ir arī Zemessargi. Mums ir laba sadarbība ar Cēsu Sporta skolu”

Klintas teiktajam nevar nepiekrist, arī AMI darbinieki ir pārliecinājušies, ka viņas darba stils ir mūsdienīgs ,uz dažādām fiziskām aktivitātēm vērsts. Par to liecina arī rezultāti; AMI SK konkursā „Labākais sportists” 2017./2018.m.g. Artis Rožkalns ieguva 3.vietu.Skolas audzēkņi ir AMI SK izlašu komandu dalībnieki, gan basketbolā  Edgars Mednis, gan futbolā  Dāvis Poļaks starptautiskajās sacensībās. Skolas komanda volejbolā tikko AMI SK Vidzemes grupas sacensībās izcīnīja tiesības startēt finālsacensībās profesionālajā izglītībā.

Atliek piebilst, tā tikai turpināt, gan sporta skolotājai ,gan audzēkņiem ,gan direktoram visās jomās.

Paldies skolas vadībai par jauko atmosfēru Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā.  

                                    Valdes vārdā I.Bukovska.Sacensības volejbolā jaunietēm. 15.11.2018

          No 6. līdz 15.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības volejbolā jaunietēm.

           Bija pieteikušās 20 skolu komandas, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās, kopā 180 dalībnieces.

           No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas 15.novembrī piedalījās finālsacensībās. 1.vieta Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai, 2.vieta Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komandai un 3.vietā Daugavpils tehnikums.

          Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Jūlija Matvijenko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Vladislava Kozlova Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Jūlija Skerba Daugavpils tehnikums un Dagmāra Luckāne Rīgas Stila un modes tehnikums.

          

           Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Rīgas Valsts tehnikumam, Jelgavas tehnikumam, Smiltenes tehnikumam un Daugavpils tehnikumam. Par operatīvu un kvalitatīvu finālsacensību norisi liels paldies Rīgas Stila un modes tehnikumam (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Rīgas Tehniskajai koledžai (direktors J.Rozenblats, sporta organizators G.Ruža).  Daugavpilī svētki – A.Leikumam 70 08.11.2018

Latgales reģiona mācību iestāžu kolēģi godināja Daugavpils tehnikuma sporta skolotāju Antonu Leikumu 70 gadu dzīves jubilejā.

A.Leikums visu savu darba dzīvi ir veltījis Daugavpils tehnikuma meitenēm un puišiem un sekmīgi turpina to darīt joprojām, stiprinot fiziski un garīgi, nododod tiem savas dzīves bagāto pieredzi.

 To apliecina Daugavpils tehnikuma direktores I.Brokānes teiktais: “ Antons ne tikai piesaista audzēkņus un darbiniekus fiziskajām aktivitātēm, bet arī audzē rozes, cienā mūs ar savu medu un citē J.Raini” 

 

  AMI sporta klubs lepojās ar A.Leikumu un novērtē viņa ieguldījumu sporta ieviešanā tehnikumā, kā arī kluba popularizēšanā profesionālās izglītības sistēmā valstī un starptautiskajā mērogā.

 Paldies Anton! Veiksmi un veselību Tev, turpinot mūs priecēt!

                               AMI SK Valdes vārdā I.BukovskaSacensības badmintonā 01.11.2018

           No 23.oktobra līdz 01.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" 29.spartakiādes sacensības badmintonā jaunietēm un  jauniešiem.

           Jauniešiem bija pieteikušās 15 skolu komandas un jaunietēm –14,  kopā sacensībās piedalījās 116 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Dāniels Čulka no Rīgas Tehniskās koledžas, 2.vietā Edgars Soldovers no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma un 3.vietā Aigars Romals arī no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma.

          Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Marijai Čerņavskai no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas , 2.vieta Elīnai Bogdanovai arī no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas  un 3.vieta Viktorijai Hudjakovai no Rīgas Stila un modes tehnikuma.

          Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumā, Daugavpils Tirdzniecības  profesionālajā vidusskolā, Daugavpils tehnikumā un īpašs paldies Rīgas Stila un modes tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis, sporta organizatorei Dacei Miķelsonei  par sacensību operatīvu norisi apakšgrupās un finālsacensībās.  Mūsu Senioru aktivitātes Priekuļos. 18.10.2018

Pagājušajā nedēļā mūsu Senioru klubiņš pulcējās Priekuļu biatlona sporta bāzē bijušā ilggadīgā Priekuļu tehnikuma sporta dzīves vadītāja Andra Sikšņa un viņa palīgu Imanta Pāruma un Ulda Spundes organizētajā sportisko aktivitāšu pēcpusdienā svaigā gaisā.

 Aktīvā atpūta noritēja ļoti pozitīvi emocionālā un izglītojošā gaisotnē, jo  katram dalībniekiem pirmo reizi bija iespēja apgūt un sacensties ne tik ierastos sporta veidos.

Visi censoņi meta lidojošos šķīvīšus mērķī, spēlēja petangu, kā arī apguva un izmēģināja zviedru spēli varpa.

Šoreiz uzvarētāju godā tika: Frisbijā mērķī (lidojošie šķīvīši):

G.Ruža (Rīgas TK), E.Miglinieks (Olaines MTK bijušais sporta organizators) un V.Mickeviča (AMI SK).  Petangā: V.Mickeviča (AMI SK), E.Miglinieks un J.Ikaunieks (Aizkraukles PVS bijušais direktors).

Tāpat vīriem acis mirdzēja un saspringumā koncentrējās Andželas Brices apmācībās, rīkoties ar biatlona šauteni, kā arī pacīnoties dueļšaušanā pa mērķiem.

Precīzākie vīri bija: K.Ārents (Saulaines PVS) un V.Jerofejevs (Rīgas Dzelzceļnieku skolas) sporta organizatori (abi bijušie), kā arī G.Ruža – esošais Rīgas TK sporta organizators.

 

Pasākuma organizētāj bija nodrošinājuši brīnišķīgus laiku apstākļus, zeltainu  dabu un siltu pirtiņu, kurā atmiņu stāsti raisījās un smaidi no sejām nepazuda vēl arī dodoties mājupceļā.

Uzvarētāji un organizatori saņēma AMI SK Atzinības rakstus, diplomus un medaļas.

                    Sirsnīgā pateicībā visu dalībnieku vārdā I.BukovskaSacensības galda tenisā 17.10.2018

No 2018.gada 10.- 17.oktobrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības galda tenisā jaunietēm un jauniešiem.

Jauniešiem bija pieteikušās 22 skolu komandas un jaunietēm – 19,  kopā 156 dalībnieki.

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Andrejs Čemirtāns – Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 2.vietā Mikus Vanags – Rīgas tehniskā koledža un 3.vietā Mārtiņš Kuršinskis – Saldus tehnikums.

Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Ingai Bedrītei – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, 2.vietā Megija Burģele no Malnavas koledžas un 3.vietā Diāna Neretina no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

 

 Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumam – direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs, Smiltenes tehnikumam – direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa, Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai – direktors J.Kuklis, sporta organizators A.Kovaļevskis, Rīgas Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžai – direktors J.Pildavs, sporta organizators V.Veits un Rīgas Tūrisma un radosās industrijas tehnikumam (gan apakšgrupā, gan finālsacensībās) – direktore S.Ozoliņa, sporta organizatore A.Legzdiņa!           Šautriņu mešana mērķī 04.10.2018

2018.gada 04.oktobrī Rīgas Stila un modes sporta zālē notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības šautriņu mešana mērķī jaunietēm un jauniešiem.

Jauniešiem bija pieteikusies 21 komanda, tikpat daudz arī jaunietēm. Kopā 190 dalībnieki.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Adrians Djačuks no Rīgas Valsts tehnikuma, 2.vietā Rens Raijens Kreitužs no Smiltenes tehnikuma un 3.vietā Viesturs Mazūdris – Jelgavas tehnikums.

Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Elvitai Grundulei no Smiltenes tehnikuma, 2.vietā Aivita Smiļģe Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums un 3.vietā Santa Veikšāne no Aizkraukles profesionālās vidusskolas.

 

 Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā Rīgas Stila un modes  tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis un par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi sporta organizatorei Dacei Miķelsonei ar skolas tiesnešu komandu.Sporta svētki profesionālajā izglītībā sākušies! 27.09.2018

Latvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu 29.sporta spēles audzēkņiem tika svinīgi atklātas šā gada 20.septembrī Vecbebru uzpostajā stadionā. Svētku noskaņu nodrošināja siltais, saulainais laiks, sacensību organizatoru - Ogres tehnikuma paveiktais un protams,  audzēkņu kuplais skaits. Atklāšanas parādi kuplināja 20 mācību iestāžu komandas ar vairāk kā 300 sportot gribētāju.

Pēc sacensību karoga svinīgās pacelšanas dalībniekus uzrunāja Kokneses novada domes izpilddirektors I.Klaužs un AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska.

Mūzikai skanot visi dalībnieki tika aicināti par godu Latvijas Valsts simtgadei veikt goda apli apkārt stadionam. Pēc šīs simboliskās iesildīšanās sākās sacensības vieglatlētikā

7 discilīnās jaunietēm un jauniešiem. Sacensību raitu norisi nodrošināja Ogres tehnikuma darbinieku un audzēkņu kolektīvs piesaistot vadošos vieglatlētikas federācijas tiesnešus un Kokneses novada sporta skolas audzēkņus.

Jaunietes

100 m skrējiens

1.vieta

Kitija Švītiņa – 14,27

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Kristīne Jevsejeva – 14,58

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Samija Strade – 15,09

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Kristīne Jevsejeva – 2:33,23

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Rasa Mikalauska – 2:41,95

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.vieta

Jūlija Matvijenko – 2:44,90

Daugavpils Tirdzniecības PVS

Tāllēkšana

1.vieta

Kitija Švītiņa – 4,55

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Samija Strade – 4,53

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.vieta

Diāna Vasiļjeva – 4,50

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Rīgas TRIT – 57,23

2.vieta

Jelgavas tehnikums  – 58,42

3.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 59,40

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe– 11,97

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Sabīne Hološina – 9,63

Rīgas Stila un Modes tehnikums

3.vieta

Daniela Šakociņa – 9,44

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 42,49

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Aivita Smiļģe– 41,31

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga – 40,34

Valmieras tehnikums

Jaunieši

 100 m skrējiens

1.vieta

Artūrs Pastors – 11,30

Ogres tehnikums

2.vieta

Dmitrijs Kuļešovs – 12,11

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Alens Judovs – 12,32

Rīgas Valsts tehnikums

1500 m skrējiens

1.vieta

Edijs Dzalbs – 4:27,12

Rīgas Celtniecības koledža

2.vieta

Artis Rožkalns – 4:28,97

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola

3.vieta

Roberts Lagzdiņš – 4:37,97

Jelgavas tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Valsts tehnikums – 47,72

2.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 47,85

3.vieta

Jelgavas tehnikums – 48,14

Tāllēkšana

1.vieta

Edgars Bulāns – 6,55

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,31

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Aivis Graudiņš – 6,09

Saldus tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 12,61

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,49

Valmieras tehnikums

3.vieta

Roberts Stepanovs – 12,25

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 72,55

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Roberts Stepanovs – 67,61

Malnavas koledža

3.vieta

Emīls Emulovs – 67,34

Jelgavas tehnikums

 

Katras disciplīnas noslēgumā uzvarētāji tika aicināti saņemt AMI SK diplomus un medaļas. Mācību iestāžu komandu vērtējumā jaunietēm 1. vietu ieguva Rīgas TRIT, 2. vietu Daugavpils TPVS, 3. vietu Smiltenes T , bet jauniešiem 1. vietu ieguva Rīgas TK,

2.vietu Jelgavas T, 3.vietu Valmieras T un tika apbalvoti ar AMI SK diplomiem un kausiem.

Jau 29.09 viesmīlīgajā stadionā un parka teritorijā norisinājās rudens krosa sacensības.

Atkal mūs lutināja silts un saulains, bet vējains laiks.

Atklāšanas parādi, tāpat kā vieglatlētikā , kuplināja pāri par 300 dalībnieku. Labu rezultātu sasniegšanu krosa distancēs veicināja Kokneses Domes priekšsēdētāja D.Vingra, Ogres tehnikumu direktores I.Brantes un AMI SK priekšsēdētājas uzrunas viesiem dalībniekiem.

Pēc svinīgā ievada  visi dalībnieki kopīgi devās viena km distancē , lai to iepazītu un sagatavotu sevi jau sacensībām, kā Eiropas Sporta nedēļas dalībnieki.

Pateicoties sacensību organizatoriem, distances tika izveidotas tā, lai starts un finišs būtu pārredzams visiem dalībniekiem un pārstāvjiem, dodot tiem iespēju uzmundrināt un iedvesmot sportistus.

Uzvaras laurus plūca 1 km distancē jaunietēm; Daugavpils TPVS, Valmieras un Saldus tehnikumu komandas, bet 3 km  jauniešiem – Jelgavas un Saldus tehnikumu , Rīgas Tehniskās koledžas komandas.

 

AMI SPORTA KLUBS  29. SPORTA SPĒLES

Republikas čempionāts RUDENS KROSS

TOP 10 rezultāti

Jaunietes

Jaunieši

Kristīne Jevsejeva  3:41,13

Daugavpils Tirdzniecības PVS

1.vieta

Edijs Dzalbs  10:16,64

Rīgas Celtniecības koledža

Lāsma Bauska  3:45,17

Rēzeknes tehnikums

2.vieta

Renārs Akmins  10:35,96

Ogres tehnikums  

Jūlija Matvijenko  3:49,55

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Roberts Lagzdiņš  10:52,58

Jelgavas.tehnikums

Sigita Priževoite  3:52,68

Rēzeknes tehnikums

4.vieta

Sergejs Trokmanis 10:57,71

Aizkraukles PVS

Rasa Mikalauska  3:53,54

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

5.vieta

Vladislavs Suvorovs  11:01,22

Daugavpils  tehnikums

Nikola Zemīte  3:54,97

RTRIT

6.vieta

Ņikita Samsonovs  11:09,64

Jelgavas.tehnikums

Eleonora Mileiko  3:55,54

Daugavpils Tirdzniecības PVS

7.vieta

Aleksandrs Artūrs Ļūļe 11:23,95

LU Bulduru DVS

Santa Skaistkalne  3:58,42

Valmieras tehnikums

8.vieta

Sandis Kondrats  11:27,77

Saldus  tehnikums

Anija Majore  4:02,43

Priekuļu tehnikums

9.vieta

Ralfs Strafans 11:31,16

Rīgas Tehniskā koledža

Gerda Krieķe  4:02,58

Smiltenes tehnikums

10.vieta

Kristiāns Jānis Rinkēvičs11:32,16

Rīgas Tirdzniecības PVS

Par abu pasākumu teicamu  norisi milzīgs paldies Ogres tehnikuma direktorei I.Brantei, direktores vietniecei L.Caunei un galvenajam tiesnesim A.Puķītim, kā arī Kokneses Novada pašvaldībai. Bebru pagasta padomei un Kokneses novada Sporta centra direktoram D.Kalniņam.

        Veiksmīgu sezonu vēlot K.KlodānsVeiksmīgu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu! 03.09.2018

Sveicam skolotājus un audzēkņus ar jauno mācību gada sākumu!

 

Lai radošs, veiksmīgs un jauniem sasniegumiem bagāts šis laiks!AMI sporta kluba 28.darba sezona tuvojās finišam. 20.06.2018

Jūnija sākumā notika atskaites konference, kurā par paveikto ziņoja AMI SK Valdes priekšsēdētāja I.Bukovska, kā arī ar pārdomām par aizvadīto sezonu un priekšlikumiem turpmākajam darbam dalījās Reģionālo padomju vadītāji; no Latgales - J.Kuklis, no Rīgas – A.Legzdiņa, no Vidzemes – A.Miezītis, no Kurzemes –Zemgales – R.Griškevičs, un Revīzijas komisijas priekšsēdētāja – S.Voitišķis.

 Konferences dalībnieki AMI SK darbu atskaites periodā vienprātīgi novērtēja ar ‘ļoti labi’.

 Konferencē tika godināti 28.sporta spēļu uzvarētāji jaunietēm un jauniešiem, kā arī konkursa „Sportiskākā profesionālās izglītības mācību iestāde – 2017./2018 m.g.” olimpiskais sešnieks. 

 Sirsnīgs paldies mācību iestāžu direktoriem, sporta skolotājiem, visiem pedagogiem- sportiskās dzīves cienītājiem un audzēkņiem par aktīvo sezonu.

 Jaukas brīvdienas audzēkņiem, bet absolventiem veiksmes turpmākajās gaitās un pedagogiem, direktoriem kārtīgi atpūsties.

                                          Patiesā cieņa I.BukovskaDarbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” 09.06.2018

8.-9.jūnijā notika Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” PICK Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienībā. Sacensībās piedalījās 13 skolu komandas - 145 dalībnieki, kuru vidū bija Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas direktore Ruta Krūkle, Bulduru Dārzkopības vidusskolas direktore Anta Sparinska un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs.

Bija sagatavotas sportiskas, interesantas-saistītas ar profesionālo orientāciju, emocijām bagātas aktivitātes brīvā dabā. Visaugstāko pozitīvo emociju vilni sita sacensībās “Tornis” un “Slapjā tautas bumba”. 

Kopvērtējumā tika apkopoti 10 sporta aktivitāšu sacensībās iegūtie rezultāti un uzvara tika piešķirta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai, kura dalībnieku skaita ziņā arī bija vislielākā. 2.vietā – Bulduru Dārzkopības vidusskolas un 3.vietā – Rīgas Tehniskās koledžas komandas.

Spartakiādes uzvarētāji atsevišķos sporta veidos tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kopvērtējumā 1.-3.vietu ieguvēji – ar diplomiem un  ceļojošiem kausiem.

Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā Rīgas Valsts tehnikuma direktorei Dagnijai Vanagai. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienības vadītājai Baibai  Purlicai, sporta skolotājam Jānim Motivānam un Valsts tehnikuma sporta organizatoram Ģirtam Magonem.

 

Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās Sporta kluba “AMI” sporta spēļu sacensībās! 

          P.S.  Fotogrāfiju izvietošana mājas lapas “Fotogalerijā” ar pasākuma dalībniekiem ir saskaņota. Tautas bumba 29.05.2018

No 21.- 24.maijam notika sacensības 4 apakšgrupās tautas bumbā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 16 skolu komandas - 128 dalībnieces. Finālsacensības notika 29.maijā Smiltenes tehnikumā, kur piedalījās 8 skolu komandas no : Rīgas Stila un modes tehnikuma, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Saldus tehnikuma, Daugavpils tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Smiltenes tehnikuma.

  1.vietu izcīnīja Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda, 2.vieta – Daugavpils tehnikuma komandai un 3.vietā – Smiltenes tehnikuma komanda.

Par labākajām spēlētājām atzītas: Madara Kukaine no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Viktorija Mackeviča – Daugavpils tehnikums, Liene Zazerina – Smiltenes tehnikums un Ilva Ieviņa – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem un sporta organizatoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Mārim Vācim, Gunāram Ozoliņam un Leonam Peļņam.

Šīs bija pēdējās sporta sacensības skolu audzēkņiem šajā mācību gadā.

Lai labas sekmes eksāmenos! Izturību, pacietību tiem, kuri uzsāk darba gaitas! Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās

Sporta kluba “AMI” 29.sporta spēļu sacensībās! Minifutbols jauniešiem. 17.05.2018

Noslēgušās AMI SK 28 sporta spēļu sacensības jauniešiem – minifutbols.
Dalību sacensībām bija pieteikušas 24 profesionālās izglītības mācību iestāžu komandas, kas tika ielozētas četrās apakšgrupās un spēles notika Priekuļu T, Saldus T, Daugavpils BT un Rīgā BJSC „Laimīte” futbola laukumos. Diemžēl dalību sacensībās atsauca Rīgas CK, Ogres T un Bulduru DV, kā rezultātā apakšgrupu sacensību organizatoriem nācās pārkārtot sacensību norises sistēmu. Paldies sporta organizatoriem J.Olengovičam, M.Vācim, I.Gaļašam un L.Haritonovam par paveikto.
 
Dalību finālsacensībās 17.maijā Rīgas Futbola skolas mākslīgā seguma abos laukumos izcīnija Daugavpils T, Daugavpils BT, Saldus T, Jelgavas T, Smiltenes T, Aizkraukles PV, Rīgas TK un Rīgas TRIT. Sīvi cīnoties 1. vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu Daugavpils BT, bet 3.vietu ieguva Rīgas TK.
   Vērtīgākie spēlētāji:
-Oļegs Obžigailo Daugavpils T,
-Ņikita Dobrotuļins Daugavpils BT,
-Ņikita Žarovs Rīgas TK,
-Ņikita Drjagalovs Rīgas TRIT.


Pērnavā kopvērtējumā šoreiz – otrie. 28.04.2018

Latvijas Profesionālās izglītības mācību  iestāžu audzēkņu, pedagogu un direktoru izlašu komandas atgriezušās no Baltijas valstu 26.sporta spēlēm Pērnavā.

 11 izlašu komandas 5 sporta veidos tika sastādītas no 15 profesionālās  izglītības mācību iestāžu sportistiem.

26.sporta spēles noritēja augstā organizatoriskā līmenī.

Mūsu dalībniekus ļoti iepriecināja mūsu direktoru teicamie starti trīscīņā ; R.Krūkle – 1.vieta sievietēm, G.Zvejnieks – 2.v. un  J.Kuklis 4.v. vīriešiem, bet kopvērtējumā pārliecinoša 1.vieta, atstājot 2.v. Igaunijas , un 3.v. Lietuvas direktorus.  Ļoti uzskatāms piemērs sportiskai cīņai līdz galam.

Pirmo reizi spēļu programmā tika iekļauts strītbols darbiniekiem (sievietēm, vīriešiem).Tādēļ, vēl jo lielāks prieks, ka mūsu sporta skolotāju  komandai (M.Zemturis,Ģ.Magone,K.Pavlovs, J.Ozols} lielas grūtības nesagādāja ne igauņi, ne arī lietuvieši, lai svinētu uzvaru.

Godam, kā vienmēr startēja ( abas komandas - jaunietes  un jaunieši) volejbolisti no Daugavpils mācību iestādēm. Teicams starts  arī mūsu puišiem galda tenisā (V.Maskaļonoks,A.Čermitāns un M.Vanags), izcīnot attiecīgi 1., 2., 3.vietu.

Labi starti pārējiem galda tenisistiem ; jaunietēm, vīriešiem un sievietēm, kā arī basketbolā jaunietēm, abos sporta veidos 2.vieta.  Šoreiz spēka un veksmes pietrūka jauniešu basketbola  un sieviešu strītbola komandām – 3.vieta.

Kopvērtējumā ar 16 punktiem – 1.vietā Lietuvas komanda, ar 17 punktiem – 2.vietā Latvijas komanda, ar 27 punktiem -  3.vietā  Igaunijas komanda.

 

Team ESTONIA LATVIA LITHUANIA
Basketball Young Men Place, Points 2 3 1
Young Women Place, Points 3 2 1
Women Place, Points 2 3 1
Men Place, Points 3 1 2
Volleyball Young Men Place, Points 3 1 2
Young Womens Place, Points 3 1 2
Table Tennis Young Men Place, Points 3 1 2
Young Women Place, Points 3 2 1
Employees Place, Points 3 2 1
School Heads Competition Place, Points 2 1 3
TOTAL POINTS 27 17 16
TOTAL PLACE 3 2 1

Labākie spēlētāji un visi mūsu komandu treneri tika apbalvoti ar speciālām piemiņas balvām par godprātīgi veikto sabiedrisko darbu, gatavojot un komplektējot komandas startam Baltijas valstu  26.sporta spēlēs.

 Pateicos visām profesionālās izglītības  mācību iestāžu direktoriem  par morālo atbalstu un Jūsu audzēkņiem un darbiniekiem-sportistiem, jo uzvaras tiek gūtas kopējiem spēkiem.     

Delegācijas vārdā I.BukovskaSacensības badmintonā 24.04.2018

No 18.-19.martam notika apakšgrupu sacensības badmintonā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 14 skolu komandas - 56 dalībnieces. Tiesības startēt  finālā, kurš notika 24.aprīlī Rīgas Stila un modes tehnikumā, izcīnīja 6 komandas: Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jelgavas tehnikums, Malnavas koledža un Daugavpils tehnikums.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs jaunietēm un jauniešiem

Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Gintam Veinbergam un Arnoldam Kovaļevskim.

Individuālā turnīra uzvarētājas jaunietes : Marija Čerņavska (Daugavpils tehnikums) – 1.vieta, 2.vietu izcīnīja Luīze Katrīna Dzelme (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un 3.vietā Margarita Homčenko (Malnavas koledža) un jaunieši : 1.vieta Arnim Danielam Bedrītim (Rīgas Valsts tehnikums), 2.vieta – Edgaram Soldoveram (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un 3.vieta – Igoram Bolsunovskim (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums).Florbols jauniešiem. Fināls. 12.04.2018

12. aprīlī Cēsu sporta kompleksa abos florbola laukumos norisinājās 28. sporta    spēļu finālsacensības florbolā jauniešiem. Astoņas komandas, demonstrējot teicamu sniegumu, spraigi cīnījās par katriem gūtajiem vārtiem.
 Meistarīgāki izrādījās Rīgas VT audzēkņi, kas pagarinājumā apspēlēja Valmieras T vienaudžus, bet Rīgas TK nācās samierināties ar godpilno trešo vietu.
Par vērtīgākajiem spēlētājiem uzvarētāju komandās tika atzīti un apbalvoti ar  piemiņas kausiem:
Patriks Brieže – Rīgas VT;
Arnijs Kuratņiks – Valmieras T;
Reinis Žīgurs – Rīgas TK;
Ervīns Kārkliņš – Cēsu TDV.   

 

 Pateicamies Cēsu sporta kompleksa vadībai un protams Cēsu TDV sporta organizatorei Klintai Puriņai par iespēju sacensties lieliskā florbola spēlēm paredzētā sporta kompleksā.<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2020 (23)   
2019 (33)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)