AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

2019

<--  1 2 ...  --> 

Sacensības dambretē 17.12.2019

   Noslēdzot AMI sporta kluba 30.sporta spēļu sacensību kalendāru 1.pusgadam no 11.-12.decembrim notika sacensības dambretē apakšgrupās jaunietēm un jauniešiem. Finālsacensības - 17.decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā ar direktores p.i. I.Ločmanes sirsnīgo uzrunu un tehnikuma  ansambļa (vadītājs J. Veremejs) muzikālo sveicienu.  Pavisam sacensībās piedalījās 36 komandas – 216 dalībnieki.

              Komandu kopvērtējumā jaunietēm :

                        1.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        2.vieta –  Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        3.vieta –  Rēzeknes tehnikums (treneris A.Malta).

             Komandu kopvērtējumā jauniešiem :

                        1.vieta – Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        2.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        3.vieta  - Rīgas Celtniecības koledža (trenere V.Rudzīte).

           Individuālajā turnīrā jaunietēm  1.vietā Viktorija Pavlovska no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, 2.vietā Karina Smirnova – Rēzeknes tehnikums un 3.vietā Jevgeņija Bogdanova – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.       

           Jauniešu komkurencē : 1.vieta Dainim Aleksandram Protasovam no Dobeles  Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, 2.vietā – Ņikita Bakuļins – Rīgas Valsts tehnikums un 3.vietā – Jānis Bite – Rīgas Celtniecības koledža.

           

           Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām! Patīkami, ka Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Rīgas Valsts tehnikumu var apsveikt ar dubultajām uzvarām.  Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi apakšgrupās : Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolai (direktors R.Griškevičs, sporta organizators V.Kolosovs, Tiesnese T.Arole), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai ( direktore  R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms), Daugavpils tehnikumam (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels).  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam apakšgrupās un finālsacensībās (direktores p.i. I.Ločmane, direktores vietniece audzināšanas darbā L.Levančuka, sporta organizatore A.Legzdiņa).

             Sacensībās Aizkrauklē, Daugavpilī, Dobelē un Rīgā tika godināti “AMI” sporta kluba labākie sportisti : V.Mazūdris (Jelgavas tehnikums), A.Smiļģe (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums), M.Čerņavska (Daugavpils tehnikums), K.Pešiks (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), K.Švītiņa (Smiltenes tehnikums) un E.Dzalbs (Rīgas Celtniecības koledža).

       Novēlot :  Pārliecību tam ko dari!  Ticību tam, ko vari! Uz tikšanos Jaunajā 2020.gadā!Mācību iestāžu Sporta infrastruktūra uzlabojas 16.12.2019

Nesen Jelgavas tehnikumā pulcējās tās sadarbības partneri, lai piedalītos Kapsulas iemūrēšanas pasākumā, objektā sporta zāle.

Savus vēlējumus nākamām paaudzēm Kapsulā – grāmatas izskatā – ievietoja pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, VIAA, Jelgavas  pilsētas Domes, Jelgavas tehnikuma, arī no AMI sporta kluba u.c.

Klātesosīe izteica gandarījumu par jauno sporta zāli un jauniešu iespējām nodarboties ar sportu, stiprinot veselību, komandas garu un komunicēšanās spējas. Kopējais viedoklis bija - varēja jau būt daudz lielāka izmēros, bet paldies par to pašu.

Arī sporta zāles projektētāji, arhitekti un celtnieki solīja pagūt objektu nodot izmantošanai termiņā , t.i. līdz 2020.g. 15.maijam.

Esam pateicīgi Jelgavas tehnikuma direktorei J.Rudzītei un sporta organizatoram  G.Veinbergam par degsmi un uzņēmību,  kādu viņi uzņēmušies, lai minētais objekts taptu.

Mēs priecājamies, ka ši jau būs trešā sporta zāle pēdējā gadā. Multifunkcionālā zāle jau darbojās Rēzeknes tehnikumā, tuvu nodošanai tāda top Ogres tehnikumā un 2020.g. – Jelgavas tehnikumam, bet plānos ir arī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma zāle.

 Kapsulas mūrēšanas svētkos piedalījās I.Bukovska un K.Klodāns Volejbola sacensības jauniešiem 10.12.2019

No 11.novembra līdz 18.novembrim sacensības norisinājās četrās apakšgrupās. Kurzemes apakšgrupa spēlēja Bulduru DV, Rīgas apakšgrupa – Rīgas TK, Daugavpils apakšgrupa – Daugavpils T un Vidzemes apakšgrupa – Smiltenes T. Pateicamies minēto mācību iestāžu vadītājiem un sporta darba organizatoriem par teicami organizētajām sacensībām, kas veicināja komandām sasniegt plānoto – iekļūt finālsacensībās.

Uz finālsacensībām 10.decembrī Daugavpils T ieradās astoņas komandas pa divām no katras apakšgrupas. Spēles noritēja teicami sagatavotās abās tehnikuma sporta zālēs vienlaicīgi. Meistarīgu volejbolu demonstrēja Daugavpils T, Daugavpils BT, Rīgas CK un Rīgas VT komandas, kas noteikti palīdzēs komplektēt izlases komandu dalībai Baltijas valstu sporta spēlēs. Pārējām komandām bija lieliska iespēja celt savu prasmi spēlējot kopā ar vadošajām.

Sacensības aizrautīgi vēroja un juta līdz savai komandai tehnikuma audzēkņi un direktore Ingrīda Brokāne, kas noslēgumā ar patiesu prieku piedalījās arī uzvarētāju apbalvošanā.

 Par paveikto pateicamies sporta darba organizatoram V.Pupelam.

1.vietu ieguva Daugavpils T;

2.vietu ieguva Daugavpils BT;

3.vietu ieguva Rīgas CK;

4.vietu ieguva Rīgas VT.

 

      Labāko spēlētāju kausus ieguva:

                 -Sergejs Ivanovs, Daugavpils T;

                 -Dmitrijs Meinerts, Daugavpils BT;

                 -Ralfs Riekstiņš, Rīgas CK;

                 -Rolands Folkheims, Rīgas VT.Godinām AMI sporta kluba sporta darba entuazistus. 27.11.2019

Profesionālās izglītības mācību iestādēs savas darba gaitas pabeiguši ļoti cienījami un ilggadīgi AMI Sporta kluba aktīvisti –

Silva Ozoliņa –  AMI SK valdes priekšsēdētāja vietniece, Rīgas reģionālās padome priekšsēdētāja, šobrīd AMI SK Valdes Goda locekle

Vjačeslavs Stepanovs – AMI SK Goda treneris un tiesnesis futbolā, šobrīd AMI SK seniors

Imants Šillers – AMI SK Goda galvenais tiesnesis kompleksajos sporta pasākumos, šobrīd AMI SK seniors.

        

Aizvadītajā periodā visi minētie mūsu kolēģi tika godināti un apsveikti ar piemiņas balvām par teicamo sadarbību un lielo ieguldījumu kluba veidošanā, stiprināšanā un tā darba popularizēšanā.

Sirsnīgs, sirsnīgs paldies Jums kolēģi.  Vēlams Jums visiem stipru veselību ilgu gadu garumā, kā arī aicinām aktīvi iesaistīties arī turpmāk AMI SK aktivitātēs.

                                          AMI SK Valdes vārdā I.Bukovska   Volejbola sacensības jaunietēm 21.11.2019

       No 12.-14.novembrim notika AMI sporta kluba 30.sporta spēļu apakšgrupu sacensības volejbolā jaunietēm.  Pavisam piedalījās 17 komandas – 153 dalībnieces. Fināls notika 21.novembrī  Daugavpils tehnikuma divās sporta zālēs.

Komandu kopvērtējumā  kausus, diplomus un medaļas sadalīja :

           1.vieta – Daugavpils tehnikums (treneris V.Pupels);

           2.vieta – Rīgas Stila un modes tehnikums (treneris A.Reliņš);

           3.vieta – Jelgavas tehnikums (treneris E.Antonišķis).

 

Par labākajām spēlētājām atzītas un apbalvotas ar piemiņas kausiem :

Aļona Šnepste un Svetlana Smertjeva no Daugavpils tehnikuma. Hevena Lepere – Rīgas Stila un modes tehnikums un Demija Verbicka – Jelgavas tehnikums.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par dalību volejbola sacensībās!

Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi: Daugavpils tehnikumam – apakšgrupā un finālsacensībās (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels), apakšgrupās : Jelgavas tehnikumam (direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs), Rīgas Valsts tehnikumam (direktore D.Vanaga, sporta organizators Ģ.Magone) un Smiltenes tehnikumam (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).Sacensības novusā jaunietēm 31.10.2019

No 30.-31.oktobrim notika AMI sporta kluba 30.sporta spēļu apakšgrupu sacensības novusā jaunietēm.  Pavisam piedalījās 68 dalībnieces.

No 17 komandām  tiesības startēt finālā 06.novembrī izcīnīja 8 komandas : Rēzeknes tehnikums, Malnavas koledža, Jelgavas tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža,Rīgas Stila un modes tehnikums un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.

              Komandu kopvērtējumā :

       1.vieta - Rēzeknes tehnikums;

       2.vieta – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums;

        3.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs, kur 1.vietu izcīnīja  Sindija Fjodorova ( Rīgas Stila un modes tehnikums), 2.vietā – Alise Prancāne (Rēzeknes tehnikums) un 3.vietā – Alīna Kazakova (Jelgavas tehnikums).

Paldies visiem sacensību dalībniekiem, komandu pārstāvjiem par aktīvu dalību novusa sacensībās.

Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi : Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam ( direktores p.i. I.Locmane, sporta organizatore A.Legzdiņa), Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam (direktore D.Rozentāle , sporta skolotājs R.Egle), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai (direktore R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms) un Rēzeknes tehnikumam (direktore B. Virbule, sporta organizators A.Malta, sporta skolotājs A.Šutka).Sacensības galda tenisā 16.10.2019

Atbilstoši profesionālās izglītības mācību iestāžu kalendārajam plānam   sporta kluba “AMI” 30.sporta spēļu  sacensības no 09.-10.oktobrim notika galda tenisā jaunietēm un jauniešiem  četrās apakšgrupās: Rīgas reģionā - Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (direktora p.i. I.Locmane, sporta organizatore A.Legzdiņa), Tehniskajā koledžā (direktors J.Rozenblats, sporta skolotājs J.Kalniņš) un Banku Augstskolas Uzņēmējdarbības koledžā (direktors J.Pildavs). Kurzemes Zemgales reģionā - Jelgavas tehnikumā (direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs). Latgales reģionā - Daugavpils Tirdzniecības un profesionālajā vidusskolā (direktors J.Kuklis, sporta organizators P.Pancerko) un Vidzemes reģionā - Smiltenes tehnikumā (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).

   Apakšgrupu sacensībās 1.-3.vietas ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām. No katras apakšgrupa divas uzvarētājkomandas 16.oktobrī piedalījās  finālsacensībās. Pavisam sacensībās piedalījās 36 komandas – 144 dalībnieki.

Jaunietēm komandu kopvērtējumā kausu un diplomu  izcīnīja :

                   Daugavpils Būvniecības tehnikums  - 1.vieta

                   Jēkabpils Agrobiznesa koledža – 2.vieta

                   Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums – 3.vieta.

  Jauniešu komandu kopērtējumā godalgotajā trijniekā :

                    Rīgas Valsts tehnikums – 1.vieta

                    Rīgas tehniskā koledža – 2.vieta

                     Daugavpils tehnikums – 3.vieta     

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs.

            Jaunietēm: 1.vietu izcīnīja Anastasija Jacina no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, 2.vietā – Milena Konstantinova – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, 3.vietā – Madara Briede –Valmieras tehnikums.

            Jauniešiem 1.vietā Maksims Lisovs un 2.vietā Gustavs Zelčs abi no Rīgas Valsts tehnikuma un 3.vietā Mikus Vanags no Rīgas Tehniskās koledžas.Šautriņu mešana mērķī 07.10.2019

        Turpinās  30. sporta spēļu sacensību sarīkošana profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņiem.

        2019.gada 02.oktobrī Rīgas Stila un modes tehnikumā notika  Sporta kluba “AMI” 30.sporta spēļu finālsacensības šautriņu mešanā mērķī jaunietēm un jauniešiem,   kuras sākās ar tehnikuma audzēkņu košo muzikālo sveicienu un direktores sirsnīgo apsveikumu visiem sacensību dalībniekiem un “AMI” sporta klubam.

Piedalījās 19 komandas jaunietēm un 21 komanda jauniešiem.  Kopā - 200 audzēkņi.

 Jaunietēm komandu vērtējumā  vietas tika sadalītas sekojoši :    

1. vieta -  Kandavas Lauksaimniecības tehnikums – 681 punkts;

        2. vieta -  Bulduru Dārzkopības vidusskola – 680 punkti;

3. vieta -  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums 679 punkti.

             Jauniešu konkurencē :

1. vieta – Rīgas Tehniskā koledža 743 punkti;

2. vieta – Smiltenes tehnikums 733 punkti;

 3. vieta – Jelgavas tehnikums 726 punkti.

 Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs.

Jaunietēm - 1.vietā Aivita Smiļģe 249 punkti– Rīgas Tūrisma un radošās   industrijas tehnikums, 2.vietā Dinija Gabranova 239 punkti – Smiltenes tehnikums un 3.vietā Viktorija Hudjakova 237 punkti Rīgas Stila un modes tehnikums.

Jauniešiem - 1.vietā Ralfs Logačevs 262 punkti Valmieras tehnikums,  2.vietā Hugo Ernests Akons 261 punkts Jelgavas tehnikums un 3.vietā Edgars Uerts 259 punkti Jelgavas tehnikums.

Šogad gan komandu cīņā, gan individuālajā turnīrā  rezultāti bija ļoti ļoti blīvi.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par aktivitāti!

Paldies tehnikuma kora audzēkņiem un skolotājiem par sacensību svinīgo atklāšanu. Īpašs paldies par ieguldīto darbu sacensību sagatavošanā un norisē        Rīgas Stila un modes direktorei S.Voitišķis, sporta organizatorei D.Miķelsonei,   sporta skolotājam A.ReliņamRudens krosa sacensības Vecbebros. 26.09.2019

26.septembrī Vecbebru stadionā norisinājās profesionālās izglītības mācību      iestāžu audzēkņu 30.sporta spēļu sacensības rudens krosā. Sacensību organizatori      bija sagatavojuši interesantas, bet ne vieglas, sacensību distances Vecbebru parka apkārtnē ar startu un finišu stadionā. Pirms sportisti uzsāka cīņas distancēs, atklāšanas parādē tos sveica AMI sporta kluba, Kokneses novada domes un Ogres tehnikuma vadība. Neizpalika arī Ogres tehnikuma audzēkņu muzikālais sveiciens.

 Jaukā noskaņojumā pirmās 1000 m distancē devās jaunietes, demonstrējot atzīstamu enerģiju un vēlmi uzvarēt. Piedalījās dalībnieces no 16. profesionālās    izglītības mācību iestādēm. Komandu vērtējumā uzvarēja:

 

1.vieta Valmieras T,

 2.vieta Rīgas TRIT,

 3.vieta Smiltenes T.

Individuāli:

1.vieta Invidai Mauriņai ar rezultātu 03:36,23 (Rīgas TRIT);

2.vieta Jūlijai Matvijenko ar rezultātu 03:42,57 (Daugavpils TPVS);

3.vieta Samantai Kopčei ar rezultātu 03:59,45 Rīgas SMT).

 Pēc jaunietēm skrējienus uzsāka jaunieši 3000 m distancē, kurus bija        pieteikušas, tāpat kā jaunietēm, 16. mācību iestādes. Komandu vērtējumā uzvarēja:

 

1.vieta Jelgavas T;

2. vieta Rīgas TK;

3. vieta Rīgas CK.

 Individuāli:

1.vieta Edijam Dzalbam ar rezultātu 11:05,92 (Rīgas CK);

2.vieta Renāram Akminim ar rezultātu 11:10,57 (Ogres T);

3.vieta Artim Rožkalnam ar rezultātu 11:17,51 (Vidzemes TDT).     

Paldies par sauli, teicamu organizāciju, par ļoti labu imunitātes devas

 Papildināšanu, Ogres tehnikumam!30. Sporta spēļu atklāšana 19.09.2019

     Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņu sporta dzīvē 2019.gada 19.septembris iezīmējas ar AMI sporta kluba 30. Sporta spēļu svinīgu atklāšanu

un dodot startu sporta karalienei - vieglatlētikas sacensībām Vecbebru stadionā.

  

      Sacensībām pieteicās 17 mācību iestāžu komandas jauniešiem un 12 komandas jaunietēm, kopumā atklāšanas parādei pulcējot ap 250 dalībniekus. Sacensību organizatoru komandu bažīgu darīja sacensību nedēļai un dienai plānotā laika 

prognoze – ilgstošs lietus un brāzmains vējš. Taču pārsteigti bija visi, gan dalībnieki, gan organizatori un tiesneši, kad deviņos no rīta, ierodoties Vecbebros, tos sagaidīja saulains un jauks laiks, kas turpinājās visu sacensību dienu.

  Pēc AMI SK priekšsēdētājas I.Bukovskas, Kokneses novada domes izpilddirektora I.Klauža un Ogres tehnikuma direktora vietnieces izglītības jautājumos I.Dzirkales uzrunām un novēlējumiem  sacensību dalībniekiem, iepriekšējā gada uzvarētājkomandu pārstāvji pacēla mastā AMI karogu un sacensības tika pasludinātas par atklātām.

 Labiem sasniegumiem sacensībās dalībniekus mudināja arī Ogres tehnikuma vokāli instrumentālais ansamblis, sniedzot nelielu koncertu.   

  Mundri skanot mikrofonā, sacensību atbildīgā organizatora M.Kuriloviča balsij, sportisti tika aicināti uzsākt cīņu par medaļām.

    

 Sacensībās komandu vērtējumā jaunietēm:

1.vietā Rīgas TRIT;

2.vietā Jelgavas T;

3.vietā Smiltenes T.

    Jauniešiem:

1.vietā Jelgavas T;

2.vietā Rīgas TK;

3.vietā Daugavpils BT.

   AMI sporta klubs pateicas Ogres tehnikuma direktorei I.Brantei, sacensību galvenajam organizatoram M.Kurilovičam un visai darba grupai par teicami iesākto AMI 30 sporta sezonu profesionālās izglītības audzēkņiem.

 

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

         Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Invida Mauriņa – 13,24

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Kitija Švītiņa - 14.37

Smiltenes tehnikums

3.vieta

Daniela Rusecka – 14.67

Jelgavas tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Kitija Švītiņa - 4.68

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Daniela Rusecka - 4.60

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Invida Mauriņa - 4.56

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

4 x 100 m stafetes

skrējiens

1.vieta

Rīgas TRIT– 00:56.00

2.vieta

Smiltenes tehnikums  – 00:57.67

3.vieta

Jelgavas tehnikums – 00:58.76

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe – 10,99

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Daniela Šakociņa – 10,07

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga - 8.51

Valmieras tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 44,43

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Madara Kukaine – 40,56

Rīgas Stila un modes tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga 36.83

Valmieras tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Rebeka Zekante – 02:49.67

Jēkabpils Agrobiznesa koledža

2.vieta

Signe Miķelsone – 02:51.65

Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums

3.vieta

Viktorija Gudovska 02:52.31

Jelgavas tehnikums

   

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Artūrs Pastors – 11,37

Ogres tehnikums

2.vieta

Alens Judovs – 11,71

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Aleksandrs Visockis – 11,89

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 47,36

2.vieta

Jelgavas tehnikums – 47,51

3.vieta

Daugavpils Būvniecības tehnikums – 48,02

Tāllēkšana

1.vieta

Aleksandrs Korčagins – 6,19

Rīgas Tirdzniecības PVS

2.vieta

Gvido Horens – 6,04

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Gatis Buivids – 5,95

Rīgas Tirdzniecības PVS

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Roberts Stepanovs – 12,37

Malnavas koledža

2.vieta

Maksims Korotkovs – 12,19

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Egīls Ziediņš – 12,24

Rīgas Celtniecības koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Roberts Stepanovs – 69,75

Malnavas koledža

2.vieta

Emīls Emulovs – 69,13

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Aleksandrs Gaņejevs– 65,87

Rīgas Tehniskā koledža

1500 m skrējiens

1.vieta

Artis Rožkalns – 04:24.10

Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikums

2.vieta

Ņikita Bogdanovs – 04:33.14

Daugavpils Būvniecības tehnikums

3.vieta

Gatis Drieks 04:35.09

Jelgavas tehnikumsMūsu seniorus arī lietus nebaida. 18.09.2019

 Aizvadītās nedēļas nogalē mūsu seniori pulcējās uz kārtējo sporta aktivitāšu       pasākumu Salaspilī brīvā dabā AMI Sporta kluba galvenā  seniora Jāņa Valnera     vadībā.

 Nevaru nepieminēt, ka tas bija 13.datums, piektdiena un drosmīgie arī - 13.    Drosmīgie tāpēc, ka laika prognoze vēstīja: lietus,vējš un iespējama pat krusa. 

 Kundzes un kungi ierādās no dažādām pusēm: Rīgas, Aizkraukles, Priekuļiem, nebēdājot ne par ko, jo tikšanās prieks reizi pusgadā ir vissvarīgākais. Programma arī  pietiekoši interesanta: ekskursija pa Salaspils   Botāniskā dārza Stikla māju, brīvā        dabā dārza orientēšanās, šautriņu mešana, spiediena mērīšana ar rokas espanderi,    dejas     lauku apvidū utml. 

 Visu pasākumu krāšnoja bijušais Rīgas 46.AVS sporta organizators N.Petrušins         ar  savu azartisko un skaisto bajāna spēli, kurā dalībnieki iesaistījās ar dziesmām un     pat dejām.

Bijām priecīgi godināt  80.gadu jubilejā arī Uldi Spundi no Priekuļiem.

 

Rezultātā visi saņēma katra sirds siltumu, pozitīvismu, pieredzi par sev interesējoša auga audzēšanu, protams arī krietnu lietus devu. Katrs tika apbalvots ar speciāli gatavotu diplomu un medaļu par izturību, sportisko garu un dalību.

                           Lai mūsu senioriem veselība un dzīves prieks!

                           Brīnišķigo tikšanās prieku baudīja un pasākumos     

                                                                piedalījās  arī  I.BukovskaSeminārs sporta organizatoriem 12.09.2019

Profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta organizatori 12.septembrī pulcējās

Rīgas tehniskajā koledžā, lai Jauno mācību sākot, apspriestu uzdevumus

2019./20.m.g. un sastādīdu izvērstu sporta pasākumu plānu I pusgadam. 

 SĀKAM 30. SPORTA SEZONU. 02.09.2019

     Augusta beigās AMI sporta kluba darbinieki viesojās Ogres tehnikumā, lai kopā ar direktori I.Brantes kundzi un jauno sporta organizatoru M.Kuriloviču pārrunātu mūsu sadarbības programmu 2019./2020.m.g..

     Ogres tehnikumā plānots sarīkot trīs lielos  sporta pasākumus: 19.09 -vieglatlētikas sacensības jaunietēm un jauniešiem kopā ar 30.sporta spēļu atklāšanu profesionālajā izglītībā, 26.09 – rudens kross jaunietēm un jauniešiem, abi pasākumi notiks Vecbebros, Ogres tehnikuma filiālē. 

     Bijām priecīgi apmeklēt un iepazīties ar tehnikuma multifunkcinālās zāles celtniecības gaitu, kurā būs iespēja sarīkot daļu no Baltijas valstu 28.sporta spēļu sacensībām profesionālajā izglītībā  2020. gada aprīļa mēnesī.

     Vēlam visiem profesionālās izglītības mācību iestāžu direktoriem, pedagogiem un it īpaši sporta skolotājiem veiksmīgu, saturīgu un kompetencēm bagātu šo mācību gadu.

     Aicinām neaizmirst, ka viena no svarīgākajām veselības ķīlām ir regulāras fiziskās aktivitātes  ikdien vai vismaz pāris reižu nedēļā jebkurā vecumā.

     Uz tikšanos sporta pasākumos!

                                                                   I.Bukovska29.sporta sezona noslēgusies. 11.06.2019

Tradicionāli sporta sezona profesionālajā izglītībā noslēdzās ar sporta spēļu uzvarētāju, aktīvāko sporta skolotāju, atbalstošāko skolu direktoru godināšanu. Vienlaicīgi tad notiek arī AMI SK vadības atskaite par paveikto. Šajā reizē, saskaņā ar kluba Statūtiem, notika arī AMI SK Atskaites-  pārvēlēšanas konference, kurā sporta kluba Valdes vārdā atskaitījās tās priekšsēdētāja I.Bukovska, kā arī reģionālo padomju vadītāji: J.Kuklis, R.Griškevičs, A.Legzdiņa un R.Krūkle, un Revīzijas komisija – L.Haritonovs.

 Konferences delegāti Sporta kluba darbu novērtēja ar ‘ļoti labi’.

 Konferencē tika ievēlēta jaunā valde, atkārtoti par priekšsēdētāju tika ievēlēta I.Bukovska, par vietniekiem - direktori I.Safronova – Rīgas TPVS, A.Miezītis – Smiltenes T, J.Kuklis - Daugavpils TPVS un R.Griškevičs – Dobeles AVV. Tika godināti arī mūsu sabiedriskie treneri - sporta skolotāji par triju gadu periodu- gatavojot izlašu komandas starptautiskiem startiem: A.Kovaļevskis – volejbolā jaunietēm – Daugavpils TPVS, V.Pupels – volejbolā jauniešiem – Daugavpils T, J.Zicāns – galda tenisā jaunietēm un jauniešiem - Rīgas CK, Ģ.Magone – basketbolā jaunietēm – Rīgas VT, A.Legzdiņa – strītbols sievietēm – Rīgas TRIT.

    

Paldies visiem kolektīvajiem biedriem par sezonu, par atbalstu, uzmundrinošiem vārdiem un veiksmes vēlējumiem.

Jauku atpūtu un uz tikšanos 30.sezonā!

                                                   I.BukovskaBeigušās 29. sporta spēļu noslēdzošās sacensības minifutbolā jauniešiem. 22.05.2019

Četru apakšgrupu sacensībās Rīgā, Saldū, Daugavpilī un Priekuļos piedalījās 23 komandas,  noskaidrojot astoņas, kas 22.05. Rīgas pilsētas futbola skolas divos laukumos vienlaikus spēkojās finālā par sporta spēļu kausiem un medaļām.

Uzvarēja: Daugavpils T-1.vieta, Rīgas VT-2.vieta, Smiltenes T-3.vieta un arī

Rīgas TK-4.vieta demonstrēja skatāmu futbolu un vērā ņemamu cīņas sparu. 

Labāko spēlētāju kausus saņēma:

Emīls Spēks – Daugavpils T;

Emīls Jemeļjanovs -  Rīgas VT;

Elvis Ābols - Smiltenes T;

Artjoms Ļevaševs - Rīgas TK.

Paldies apakšgrupu sacensību organizatoriem:

Jurim Ozolam – Daugavpils BT;

Mārim Vācim – Saldus T;

Jānim Olengovičam – Priekuļu T un Laurim Haritonovam – Rīgas TPV.

    Paldies mācību iestāžu vadītājiem, sporta darba organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā un aktīvu dalību visas sacensību sezonas garumā.Par tautas bumbas sacensībām 13.05.2019

Šajā mācību gadā uz finiša taisnes bija pēdējās 29.sporta spēļu sacensības  tautas bumbā jaunietēm. Pavisam  pieteikušās  19 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieču skaitu – 192. 

Sacensības notika 4 apakšgrupās: 24.aprīlī Kurzemes-Zemgales reģionā Saldus tehnikumā (direktore I.Bērziņa, sporta organizators M.Vācis) un Latgales reģionā – Malnavas koledža (direktors V.Indričāns, sporta organizators G.Ozoliņš). 25.aprīlī  Rīgas reģiona komandas sacentās Rīgas Stila un modes tehnikumā (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Vidzemes reģiona mācību iestādes Smiltenes tehnikumā (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).

Paldies visiem sacensību atbalstītājiem un organizatoriem!

No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas cīnījās par kausiem un medaļām finālsacensībās 13.maijā Smiltenes tehnikumā.  Uzvaru izcīnīja Smiltenes tehnikuma komanda, 2.vietā Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda un 3.vietā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komanda.

 Izcīnītās vietas šajās sacensībās vairākām mācību iestādēm bija izšķirošās, lai 29.sporta spēļu kopvērtējumā noteiktu  2018./2019.māc.g. sešas labākās mācību iestādes.

 Paldies visām mācību iestādēm Sporta kluba “AMI” biedriem  par sadarbību, atsaucību, radošumu visa mācību gada garumā! Uz tikšanos Jaunajā mācību gadā!Mājup ar uzvaru! 11.05.2019

Noslēgušās Baltijas valstu 27.sporta spēles  profesionālajā izglītībā, kuras notika Kauņā, slavenajā Kauņas “Žaļģiris” sporta halles sporta zālēs - jaunietēm un jauniešiem –basketbolā, volejbolā, galda tenisā, darbiniekiem- vīriešiem un sievietēm – strītbolā un galda tenisā, kā arī izglītības iestāžu direktoriem – basketbola soda metienos, dārtā un biljardā.

 Sacensības no 9. – 11.maijam noritēja raiti, atbilstoši plānam, arī tiesnešu darbs Latvijas komandai īpašas raizes nesagādāja.

Interesantu un īpašu programmu Kauņas Tehniskās profesionālās skolas vadība bija sarūpējusi skolu  direktoriem, iepazīstinot tos ar savu atīstības vīziju , ka arī ar labiekārtotām darbnīcām.

    Atklāšanas ceremoniju kuplināja Lietuvas izglītības, zinātnes un sporta ministra vieniece K.Tiesnesyte un Lietuvas skolu neformālās izglītibas centra direktors A.Sakiavičius, kā ari Kauņas jauniešu deju kolektīvi  un atraktīvā rokgrupa.

Latvijas delegāciju pārstāvēja 15 Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņi, pedagogi un direktori, kopā 72 dalībnieki. Izlašu komandas tika komplektētas pamatojoties uz uzrādītajiem rezultātiem profesionālās izglītības sporta spēlēs.

Prieks par mūsu skolotājiem – treneriem, kuri veica pārbaudes treniņus visos sporta veidos - Ģ.Magone (Rīgas VT), M.Zemturis (Rīgas TK), J.Zicāns (Rīgas CK), A.Legzdiņa (Rīgas TRIT) , A.Kovaļevskis (D-pils TPVS), V.Pupels (D-pils T), kā rezultātā izcīnījam Baltijas spēļu kopvētējumā 1.vietu

Stabilu artavu uzvaras nodrošināšanā deva arī mūsu direktori; R.Krūkle (Aizkraukles PVS) – 2.v. (1.v. – biljardā, 2.v. b/b soda met.), R.Griškevičs (Dobeles AVV) – 2.v. (1.v. b/b soda met., 2.v. biljardā, J.Kuklis (Daugavpils TPVS) – 3.v. dartā.  kā arī galda tenisisti;  jaunieši  ( A Čermitāns (Rigas TPVS), V.Maskaļonoks (Rīgas CK), M.Vanags (Rīgas TK) – komandai 1.v., siev- V.Gurtajute (D-pils), - 2.v., vīr. J.Zicāns (Rīgas CK) -2.v. un kopā ar E.Žugu (Rīgas TK) - 2.v. jaunietēm – V.Majorova (Rīgas CK) – 1.v.kopā ar L.Zeltiņu – komandai 2.v.

Esam lepni par mūsu audzēkņu cīņas gribu,gatavību stāties pretī lietuviešu un igauņu izaicinājumiem.Esam lepni par mūsu skolotājiem – treneriem, gan jau rūdītajiem, gan jaunajiem. Esam lepni par profesionālās izglītības mācību iestāžu direktoriem, gan par      tiem, kuri godam startē, gan par tiem, kuri atbalstu morāli un materiāli. 

  Esam pateicīgi LR Izglītības un zinātnes ministrijai, īpaši Sporta un Profesionānālās un tālākizglītības departamentiem, īpašs paldies Rīgas Tehniskās koledžas direktoram J.Rozenblatam par atbalstu.

Delegācijas vārdā I.BukovskaBaltijas valstu sporta spēles jau pie sliekšņa. 17.04.2019

Nesen esam atgriezušies no Kauņas, kur notiks Baltijas valstu 27. sporta spēles profesionālajā izglītībā.

 Visu triju baltijas valstu profesionālās izglītības sporta darba vadītāji tikās Kauņas Tehniskās profesionālās izglītības centrā, lai apskatītu sporta bāzes, iepazītos ar dzīvošanas un ēdināšanas iespējām, sakaņotu sporta spēļu programmu, pārrunātu sacensību tiesāšanas lietas, sacensību noteikumus utml.

 Arī AMI sporta klubs strādā pie sava mājas darba – ir apstiprināti izlašu kandidātu sastāvi, komandu vadītāji skolotāji – treneri, kuru vadībā pēc svētkiem notiks pārbaudes treniņi  basketbolā, volejbolā jauniešiem un jaunietēm, strītbolā vīriešiem un sievietēm.  Arī galda tenisisti ceļ savu meistarību, kā  arī direktori gatavojās nopietni saviem startiem; dārtā, basketbola soda metienos un biljardā.

    Vēlu visiem mums veiksmes!

                                                      LR delegācijas vārdā I.Bukovska.Beigušās sacensības florbolā jauniešiem 11.04.2019

Četru apakšgrupu sacensībās Bulduros, Saldū, Cēsīs un Priekulē tika noskaidrotas astoņas komandas, kas 11.04. Cēsu pilsētas sporta skolas divos florbola laukumos vienlaikus spēkojās par AMI SK sporta spēļu kausiem un medaļām.

Uzvarējas komandas: Rīgas TK - 1.vieta, Valmieras T - 2.vieta, Priekuļu T - 3.vieta un arī Rīgas CK - 4.vieta demonstrēja uzvarētājiem cienīgu meistarību un cīņas sparu.

Labāko spēlētāju kausus saņēma:

  •            Matīss Morozovs - Rīgas TK;
  •            Renārs Jēkabsons - Valmieras T;
  •            Edmunds Zandersons - Priekuļu T;
  •            Mariss Giņko - Rīgas CK.

Paldies Cēsu TDV sporta darba organizatorei Klintai Puriņai par iespēju sacensties lieliskā sporta bāzē.Sporta zāle Rēzeknes tehnikumam. 03.04.2019

Pavisam nesen pulcējāmies Rēzeknes tehnikumā, lai beidzot svinīgi grieztu multifunkcionālās zāles atklāšanas lentu. Laba vēlējuma vārdus, gan audzēkņiem, gan skolotājiem teica viesi no LR IZM, Rēzeknes pašvaldības pārstāvji, direktori no profesionālās izglītības mācību iestādēm. Savukārt priesteris aicināja audzēkņus un pedagogus aktīvi izmantot zāli sporta nodarbībām, kā labai veselības ķīlai mūža garumā, kā arī deva visiem savu svētību.

 

Pozitīvo gaisotni spodrināja tehnikuma audzēkņu jauktais koris, deju kolektīvs, muzikālais ansamblis. Savukārt tehnikuma sportisti demonstrēja svaru bumbas celšanas māku. Punktu pielika skaistā un atraktīvā grupas “Baritons” uzstāšanās.

Visi runātāji augsti novērtēja tehnikuma direktores Benitas Virbules lielu ieguldījumu  zāles  tapšanas visos procesos, jo Latgales reģionā ši zāle ir pirmā un pagaidām vienīgā jaunuzceltā sporta bāze profesionālajā izglītībā, ceram šeit varēs sarīkot  arī Latgales reģiona sacensības profesionālajā izglītībā.

AMI sporta klubs ļoti lepojās ar rēzekniešu veikumu, jo tas ir ieguldījums jaunatnes veselībā, prasmē startēt komandā, pārvarēt grūtības, lai sasniegtu rezultātu. Priecē, ka ne tikai atklāšanas svinīgajā ceremonījā zāle bija pilna ar audzēkņiem, bet pēc tam visi ietēpās skaistās sporta formās un aizrautīgi metās dažādās sporta aktivitātēs.

Vēlam sporta skolotājiem būt ar liesmiņu acīs un ar to sildīt  audzēkņu un arī kolēģu sirdis un vēlmi rūpēties par savu ķermeņa skaistumu, stāju un fizisko izturību, kas noteikti būs pamats ilgam, veselīgam un dzīves priecīgam mūžam.

 Paldies par svētkiem Rēzeknes tehnikuma vadībai, pedagogiem un audzēkņiem.

                                      Priecājās par paveikto AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska

<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2020 (23)   
2019 (33)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)