AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

109687

Mācību iestāžu Sporta infrastruktūra uzlabojas
16.12.2019


Nesen Jelgavas tehnikumā pulcējās tās sadarbības partneri, lai piedalītos Kapsulas iemūrēšanas pasākumā, objektā sporta zāle.

Savus vēlējumus nākamām paaudzēm Kapsulā – grāmatas izskatā – ievietoja pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, VIAA, Jelgavas  pilsētas Domes, Jelgavas tehnikuma, arī no AMI sporta kluba u.c.

Klātesosīe izteica gandarījumu par jauno sporta zāli un jauniešu iespējām nodarboties ar sportu, stiprinot veselību, komandas garu un komunicēšanās spējas. Kopējais viedoklis bija - varēja jau būt daudz lielāka izmēros, bet paldies par to pašu.

Arī sporta zāles projektētāji, arhitekti un celtnieki solīja pagūt objektu nodot izmantošanai termiņā , t.i. līdz 2020.g. 15.maijam.

Esam pateicīgi Jelgavas tehnikuma direktorei J.Rudzītei un sporta organizatoram  G.Veinbergam par degsmi un uzņēmību,  kādu viņi uzņēmušies, lai minētais objekts taptu.

Mēs priecājamies, ka ši jau būs trešā sporta zāle pēdējā gadā. Multifunkcionālā zāle jau darbojās Rēzeknes tehnikumā, tuvu nodošanai tāda top Ogres tehnikumā un 2020.g. – Jelgavas tehnikumam, bet plānos ir arī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma zāle.

 Kapsulas mūrēšanas svētkos piedalījās I.Bukovska un K.Klodāns 
      Atpakaļ