AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

104765

Mācību spēki turpina sportiskās aktivitātes
01.02.2019


                                                                                               Valmierā:

1.februārī notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības Vidzemes reģiona mācību iestāžu darbinieku spartakiāde.         

Sacensībās piedalījās visas 5  komandas : Valmieras tehnikums, Aizkraukles Profesionālā vidusskola, Smiltenes tehnikums, Priekuļu tehnikums un Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola.

Sacensību programmā bija 7 sporta veidi komandu spēlēs un 3 sporta veidi individuālajās sacensībās.  

 Visaizrautīgākā bija ”Izlaušanās spēle”, kurā sacensību dalībniekiem  bija iespēja pārbaudīt savu erudīciju un atjautību. Tas bija piedzīvojums vairāku cilvēku komandai, kurai vajadzēja izkļūt no situācijas vai atrast risinājumu pildot dažādus tematiskus uzdevumus. To paveikt bija iespējams  tikai strādājot komandā. Diezgan augstu vilni sita emocijas skatoties tā saucamo “Volejbolu” ar lielo bumbu. Ļoti nopietnas bija ugunsdrošības praktiskās nodarbības profesionālu ugunsdzēsēju vadībā.  

 

Kopvērtējumā 1.vieta Valmieras tehnikumam, 2.vieta Priekuļu tehnikumam un 3.vietā - Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola.

Individuāli godalgotās vietas ieguva : Sanita Krastiņa un Sandris Vergins no Valmieras tehnikuma, Jānis Olengovičs, Kristīne Rebinova, Ivita Onzule un Jānis Brakšs no Priekuļu tehnikuma, Klinta Puriņa no Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas, Kārlis Bēms, Solveiga Gaigalniece un Andrejs Dembovskis no Aizkraukles Profesionālās vidusskolas, Solvita Bāliņa un Viola Marksa no Smiltenes tehnikuma un Irēna Bukovska Sporta kluba “AMI” valdes priekšsēdētāja.

Skolu direktori: Vineta Melngārša, Andris Miezītis un Guntars Zvejnieks ļoti enerģiski iesaistījās sportiskajās aktivitātēs startējot savas skolas komandā. Minētajā pasākumā spēkiem mērojās arī bijušie Valmieras tehnikuma direktori : Ē.Spuriņš un G.Bilsēns. 

Paldies Vidzemes reģiona mācību iestāžu direktoriem, ka atbalstīja šo pasākumu. Īpašs paldies Valmieras tehnikuma kolektīvam – tiesnešiem, kā arī sporta organizatorēm Arnitai Krieviņai un Lindai Māziņai par interesantu, kvalitatīvu un operatīvu sacensību norisi. 
      Atpakaļ