AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

106488

Mājup ar uzvaru!
11.05.2019


Noslēgušās Baltijas valstu 27.sporta spēles  profesionālajā izglītībā, kuras notika Kauņā, slavenajā Kauņas “Žaļģiris” sporta halles sporta zālēs - jaunietēm un jauniešiem –basketbolā, volejbolā, galda tenisā, darbiniekiem- vīriešiem un sievietēm – strītbolā un galda tenisā, kā arī izglītības iestāžu direktoriem – basketbola soda metienos, dārtā un biljardā.

 Sacensības no 9. – 11.maijam noritēja raiti, atbilstoši plānam, arī tiesnešu darbs Latvijas komandai īpašas raizes nesagādāja.

Interesantu un īpašu programmu Kauņas Tehniskās profesionālās skolas vadība bija sarūpējusi skolu  direktoriem, iepazīstinot tos ar savu atīstības vīziju , ka arī ar labiekārtotām darbnīcām.

    Atklāšanas ceremoniju kuplināja Lietuvas izglītības, zinātnes un sporta ministra vieniece K.Tiesnesyte un Lietuvas skolu neformālās izglītibas centra direktors A.Sakiavičius, kā ari Kauņas jauniešu deju kolektīvi  un atraktīvā rokgrupa.

Latvijas delegāciju pārstāvēja 15 Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņi, pedagogi un direktori, kopā 72 dalībnieki. Izlašu komandas tika komplektētas pamatojoties uz uzrādītajiem rezultātiem profesionālās izglītības sporta spēlēs.

Prieks par mūsu skolotājiem – treneriem, kuri veica pārbaudes treniņus visos sporta veidos - Ģ.Magone (Rīgas VT), M.Zemturis (Rīgas TK), J.Zicāns (Rīgas CK), A.Legzdiņa (Rīgas TRIT) , A.Kovaļevskis (D-pils TPVS), V.Pupels (D-pils T), kā rezultātā izcīnījam Baltijas spēļu kopvētējumā 1.vietu

Stabilu artavu uzvaras nodrošināšanā deva arī mūsu direktori; R.Krūkle (Aizkraukles PVS) – 2.v. (1.v. – biljardā, 2.v. b/b soda met.), R.Griškevičs (Dobeles AVV) – 2.v. (1.v. b/b soda met., 2.v. biljardā, J.Kuklis (Daugavpils TPVS) – 3.v. dartā.  kā arī galda tenisisti;  jaunieši  ( A Čermitāns (Rigas TPVS), V.Maskaļonoks (Rīgas CK), M.Vanags (Rīgas TK) – komandai 1.v., siev- V.Gurtajute (D-pils), - 2.v., vīr. J.Zicāns (Rīgas CK) -2.v. un kopā ar E.Žugu (Rīgas TK) - 2.v. jaunietēm – V.Majorova (Rīgas CK) – 1.v.kopā ar L.Zeltiņu – komandai 2.v.

Esam lepni par mūsu audzēkņu cīņas gribu,gatavību stāties pretī lietuviešu un igauņu izaicinājumiem.Esam lepni par mūsu skolotājiem – treneriem, gan jau rūdītajiem, gan jaunajiem. Esam lepni par profesionālās izglītības mācību iestāžu direktoriem, gan par      tiem, kuri godam startē, gan par tiem, kuri atbalstu morāli un materiāli. 

  Esam pateicīgi LR Izglītības un zinātnes ministrijai, īpaši Sporta un Profesionānālās un tālākizglītības departamentiem, īpašs paldies Rīgas Tehniskās koledžas direktoram J.Rozenblatam par atbalstu.

Delegācijas vārdā I.Bukovska
      Atpakaļ