AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

102709

Mūsu Senioru aktivitātes Priekuļos.
18.10.2018


Pagājušajā nedēļā mūsu Senioru klubiņš pulcējās Priekuļu biatlona sporta bāzē bijušā ilggadīgā Priekuļu tehnikuma sporta dzīves vadītāja Andra Sikšņa un viņa palīgu Imanta Pāruma un Ulda Spundes organizētajā sportisko aktivitāšu pēcpusdienā svaigā gaisā.

 Aktīvā atpūta noritēja ļoti pozitīvi emocionālā un izglītojošā gaisotnē, jo  katram dalībniekiem pirmo reizi bija iespēja apgūt un sacensties ne tik ierastos sporta veidos.

Visi censoņi meta lidojošos šķīvīšus mērķī, spēlēja petangu, kā arī apguva un izmēģināja zviedru spēli varpa.

Šoreiz uzvarētāju godā tika: Frisbijā mērķī (lidojošie šķīvīši):

G.Ruža (Rīgas TK), E.Miglinieks (Olaines MTK bijušais sporta organizators) un V.Mickeviča (AMI SK).  Petangā: V.Mickeviča (AMI SK), E.Miglinieks un J.Ikaunieks (Aizkraukles PVS bijušais direktors).

Tāpat vīriem acis mirdzēja un saspringumā koncentrējās Andželas Brices apmācībās, rīkoties ar biatlona šauteni, kā arī pacīnoties dueļšaušanā pa mērķiem.

Precīzākie vīri bija: K.Ārents (Saulaines PVS) un V.Jerofejevs (Rīgas Dzelzceļnieku skolas) sporta organizatori (abi bijušie), kā arī G.Ruža – esošais Rīgas TK sporta organizators.

 

Pasākuma organizētāj bija nodrošinājuši brīnišķīgus laiku apstākļus, zeltainu  dabu un siltu pirtiņu, kurā atmiņu stāsti raisījās un smaidi no sejām nepazuda vēl arī dodoties mājupceļā.

Uzvarētāji un organizatori saņēma AMI SK Atzinības rakstus, diplomus un medaļas.

                    Sirsnīgā pateicībā visu dalībnieku vārdā I.Bukovska
      Atpakaļ