AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

108025

Mūsu seniorus arī lietus nebaida.
18.09.2019


 Aizvadītās nedēļas nogalē mūsu seniori pulcējās uz kārtējo sporta aktivitāšu       pasākumu Salaspilī brīvā dabā AMI Sporta kluba galvenā  seniora Jāņa Valnera     vadībā.

 Nevaru nepieminēt, ka tas bija 13.datums, piektdiena un drosmīgie arī - 13.    Drosmīgie tāpēc, ka laika prognoze vēstīja: lietus,vējš un iespējama pat krusa. 

 Kundzes un kungi ierādās no dažādām pusēm: Rīgas, Aizkraukles, Priekuļiem, nebēdājot ne par ko, jo tikšanās prieks reizi pusgadā ir vissvarīgākais. Programma arī  pietiekoši interesanta: ekskursija pa Salaspils   Botāniskā dārza Stikla māju, brīvā        dabā dārza orientēšanās, šautriņu mešana, spiediena mērīšana ar rokas espanderi,    dejas     lauku apvidū utml. 

 Visu pasākumu krāšnoja bijušais Rīgas 46.AVS sporta organizators N.Petrušins         ar  savu azartisko un skaisto bajāna spēli, kurā dalībnieki iesaistījās ar dziesmām un     pat dejām.

Bijām priecīgi godināt  80.gadu jubilejā arī Uldi Spundi no Priekuļiem.

 

Rezultātā visi saņēma katra sirds siltumu, pozitīvismu, pieredzi par sev interesējoša auga audzēšanu, protams arī krietnu lietus devu. Katrs tika apbalvots ar speciāli gatavotu diplomu un medaļu par izturību, sportisko garu un dalību.

                           Lai mūsu senioriem veselība un dzīves prieks!

                           Brīnišķigo tikšanās prieku baudīja un pasākumos     

                                                                piedalījās  arī  I.Bukovska
      Atpakaļ