AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

112492

Noslēgusies sporta sezona “Profesionāļiem”.
09.06.2020


Maija beigās, pirms lielo eksāmenu laika, kopā sanāca AMI Sporta kluba Valde,        kurā izanalizējām, gan aizvadītajā sezonā paveikto, gan arī apstiprinājām 30. sporta   spēļu rezultātus.                                                                                                                           Protams, “Covid -19” arī mūsu maratonu apstādināja – netika sarīkotas 4 sacensības.  Tas nozīmē, ka no 12 sporta veidiem jauniešiem tika sarīkotas  sacensības 9 sporta veidos, bet jaunietēm no 11  desmit sporta veidos, kopumā tas ir ap 3000 dalībnieku startu. 

 Baltijas valstu 28.sporta spēles  Ogrē pagaidām pārceltas uz novembra mēnesi,  atceltas arī darbinieku spēles Dobelē. 

Valdes locekļu vērtējums bija vienprātīgs: kopumā jāuzskata, ka 30.sporta spēles  profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņiem ir notikušas un kopvērtējums,    samazinot ieskaišu skaitu par divām abās grupās, var tikt izvērtēts, bet paveikto          darbu atskaites periods novērtēt ar “labi”.

Apsveicam visus par startiem, un pateicamies par audzēkņu iesaistīšanu sporta  aktivitātēs un pievēršanu veselīgam dzīves veidam.

Tika apstiprināti rezultāti arī konkursā  “Sportiskākā skola profesionālajā izglītībā”.   

1.v. Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums – dir.p.i. I.Ločmane,                  sp.org. A.Legzdiņa.

2.v. Rīgas Stila un modes tehnikums – dir. S.Voitišķis, sp.org. D.Miķelsone.

3.v. Rīgas Tehniskā koledža -  dir. J.Rozenblats, sp.org. G.Ruža.

4.v. Ogres tehnikums – dir. I.Brante, sp.org. M.Kurilovičs.

5.v. Jelgavas tehnikums – dir. J.Rudzīte, sp.org. G.Veinbergs.

6.v. Smiltenes tehnikums – dir. A.Miezītis, sp.org. L.Peļņa                                                    Paldies visu izglītības iestāžu direktoriem par iespēju nodrošināšanu  dalībai    sporta pasākumos un atbalstu to sarīkošanai. 

  Esam istrādājuši arī 31.sporta spēļu Nolikumu un Kalendāro plānu 2020./2021. m.g.,    kurus arī Valde apstiprināja ar cerību, ka rudenī viss darbs varēs pilnībā atjaunoties, bet ja vēl būs ierobežojumi, būsim gatavi piedāvāt sporta aktivitāšu programmu atbilstošu situācijai. 

  Esam ļoti pateicīgi PI mācību iestāžu sporta organizatoriem un skolotājiem par  atbalstu un idejām, kā arī par radošām iniciatīvām sporta darbā ar audzēkņiem      attālinātā režīmā.

     Jauku vasaru un atpūtu Valdes un kolēģu vārdā vēlot

                                                                                              Irēna Bukovska

30. spēļu rezultāti skatīt mājas lapā sadaļā “Republikas sporta spēles” jauniešiem un jaunietēm.

Apbalvošana notiks jaunā mācību gada sākumā.
      Atpakaļ