AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

106352

Par tautas bumbas sacensībām
13.05.2019


Šajā mācību gadā uz finiša taisnes bija pēdējās 29.sporta spēļu sacensības  tautas bumbā jaunietēm. Pavisam  pieteikušās  19 mācību iestāžu komandas ar kopējo dalībnieču skaitu – 192. 

Sacensības notika 4 apakšgrupās: 24.aprīlī Kurzemes-Zemgales reģionā Saldus tehnikumā (direktore I.Bērziņa, sporta organizators M.Vācis) un Latgales reģionā – Malnavas koledža (direktors V.Indričāns, sporta organizators G.Ozoliņš). 25.aprīlī  Rīgas reģiona komandas sacentās Rīgas Stila un modes tehnikumā (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Vidzemes reģiona mācību iestādes Smiltenes tehnikumā (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).

Paldies visiem sacensību atbalstītājiem un organizatoriem!

No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas cīnījās par kausiem un medaļām finālsacensībās 13.maijā Smiltenes tehnikumā.  Uzvaru izcīnīja Smiltenes tehnikuma komanda, 2.vietā Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda un 3.vietā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komanda.

 Izcīnītās vietas šajās sacensībās vairākām mācību iestādēm bija izšķirošās, lai 29.sporta spēļu kopvērtējumā noteiktu  2018./2019.māc.g. sešas labākās mācību iestādes.

 Paldies visām mācību iestādēm Sporta kluba “AMI” biedriem  par sadarbību, atsaucību, radošumu visa mācību gada garumā! Uz tikšanos Jaunajā mācību gadā!
      Atpakaļ