AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

114801

Pirmās attālinātās sacensības.
09.11.2020


Aizvadītajās nedēļās esam sarīkojuši, attālinātā variantā, sacensības šautriņu mešanā jauniešiem un jaunietēm.

 Uzreiz jāuzsver, ka atsaucība bija pietiekoši liela, tas nozīmē, ka sacensībās piedalījās visas tās mācību iestādes, kuras bija to plānojušas darīt klātienē. Sacensības notika katrā skolā, ievērojot visas noteiktās prasības “Covid- 19” apstākļos, nepulcējoties lielās grupās, tādējādi tika noteikti pieci lābākie un labākās, atsūtīts mums pieteikums startam un tad tika sarīkotas sacensības minēto audzēkņu vidū, rezultātus fiksējot sacensību protokolā, kurš tika atsūtīts šo sacensību galvenai tiesnesei V.Mickevičai. Viņas vadībā tika apkopoti un izvērtēti rezultāti komadu vērtējumā reģionu griezumā.

 Patīkami, ka sacensības uz vietas notika atbilstoši 31. sporta spēļu Nolikuma prasībām un teicamā organizatoriskajā līmenī, iesaistoties arī administrācijai; tā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā sacensību galvenā tiesneša lomu uzņēmas direktora vietniece L.Levančuka, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā, Ogres tehnikumā, Jelgavas tehnikumā audzēkņi bija ieradušies  uz sacensībām skolas sporta formās. Paldies Jums, tas nozīmē, ka audzēkņiem tiek paskaidrots, ka viņi piedalās oficiālās sacensībās, bet attālināti. Paldies visiem, kuri piedalījās šoreiz tiešām kopīgi organizētajā aktivitātē 18 izglītības iestādēs, piedaloties 180 dalībniekiem. 

Apsveicam uzvarētājus: Rīgas reģionā 1.v. – jauniešiem – Rīgas Tehniskā koledžas (sporta organizators G.Ruža), jaunietēm Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma ( sporta organizatore A.Legzdiņa) komandas.

Kurzemes – Zemgales reģionā 1.v. – jauniešiem un jaunietēm - Kandavas Lauksaimniecības tehnikums (sporta organizators A.Savčenko).

Vidzemes reģionā  1.v.– jaunietēm un jauniešiem Smiltenes tehnikums (sporta organizators L.Peļņa)

Latgales reģionā - 1.v. jaunietēm - Jēkabpils Agrobiznesa koledža ( sporta skolotāja I.Dzelme), jauniešiem – Rēzeknes tehnikums (sporta organizators  A.Malta)

Šāda pieredze arī turpmāk tiks izmantota, kamēr nebūs iespējams sarīkot sporta pasākumus klātienē. Mēs piedāvāsim attālinātās sacensības – fizisko vingrinājumu trīscīņā, kurā iekļauti lēcieni ar aukliņu, tāllēkšana no vietas un atspoles skrējiems  6 x 10 m., esam saņēmuši arī skolotāju atbalstu un interesi, izmantojot šādu pieredzi.

                                        Ar interesi visam sekoja I.Bukovska
      Atpakaļ