AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

103739

Sacensības dambretē
19.12.2018


        12. un 13.novembrī notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības dambretē jaunietēm un jauniešiem apakšgrupās. Finālsacensības notika 19.decembrī Rīgā  Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā jaunietēm un Rīgas Tehniskajā koledžā jauniešiem.

           Bija pieteikušās 21 skolu  komanda jaunietēm un 22 skolu komandas jauniešiem,  kopā 258 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālās sacensības, kurās jaunietes godalgotās vietas sadalīja sekojoši : 1.vieta Jevģēnijai Bogdanovai ( Jēkabpils Agrobiznesa koledža ), 2.vieta Megijai Marutai Canderei (Saldus tehnikums ) un 3.vietā Viktorija Pavlovska (Jēkabpils Agrobiznesa koledža).

           Zēnu konkurencē individuāli 1.vietu izcīnīja Dainis Aleksandrs Protasovs (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), 2.vietā Jaroslavs Mačulis (Jēkabpils Agrobiznesa koledža) un 3.vietā Ņikita Džula (Rīgas Valsts tehnikums).

 Paldies Saldus tehnikuma, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Daugavpils tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās indusitijas tehnikuma, Rīgas Tehniskās koledžas vadībai un sporta organizatoriem par sadarbību apakšgrupu sacensību sarīkošanā.

        Īpašs paldies Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei S.Ozoliņai, sporta organizatorei A.Legzdiņai un Rīgas Tehniskās koledžas direktoram J.Rozenblatam, sporta skolotājam J.Kalniņam, sacensību galvenajam tiesnesim J.Valnerim par finālsacensību sarīkošanu.

       Paldies par sadarbību!

       Lai balti un sirsnīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads!

       Uz tikšanos 2019.gadā!
      Atpakaļ