AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

103219

Sacensības volejbolā jaunietēm.
15.11.2018


          No 6. līdz 15.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības volejbolā jaunietēm.

           Bija pieteikušās 20 skolu komandas, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās, kopā 180 dalībnieces.

           No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas 15.novembrī piedalījās finālsacensībās. 1.vieta Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai, 2.vieta Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komandai un 3.vietā Daugavpils tehnikums.

          Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Jūlija Matvijenko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Vladislava Kozlova Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Jūlija Skerba Daugavpils tehnikums un Dagmāra Luckāne Rīgas Stila un modes tehnikums.

          

           Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Rīgas Valsts tehnikumam, Jelgavas tehnikumam, Smiltenes tehnikumam un Daugavpils tehnikumam. Par operatīvu un kvalitatīvu finālsacensību norisi liels paldies Rīgas Stila un modes tehnikumam (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Rīgas Tehniskajai koledžai (direktors J.Rozenblats, sporta organizators G.Ruža).  
      Atpakaļ