AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

110125

Sporta organizatori un skolotāji pulcējās Kuldīgā.
16.01.2020


Janvāra otrajā nedēļā Profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta organizatori         un skolotāji pulcējās Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā  uz ikkgadējo profesionālo kompeteņču paaugstināšanas semināru.                                                                Seminārs notika divas dienas ar ļoti aizraujošu porogrammu kopā ar Valsts       izglītības un satura centru. Programma šoreiz bija vairāk veltīta pareiza uztura un veselības sakārtošanas jautājumiem.            

  Tādējādi katram dalībniekam bija iespēja, ne tikai iepazīties , bet arī praktiski     gatavot un degustēt dažādus veselīgus ēdienus, kā arī sagatavot dabīgus ķermeņa kopšanas līdzekļus, kā ari baudīt atjaunošanās procedūras uz savām rokām.                            Sporta organizators A.Šefanovskis kopā ar tūrisma skolotāju V.Zariņu demonstrēja caurviju kompeteņču iespēju izmantošanu sporta stundā. A.Šefanovskis būdams ultramaratonists dalījās arī savā sportista dzīves pieredzē, pateicoties kurai Arvīds saka: “Esmu praktiski vesels un izdzīvojis pēc Černobiļas darbiem”.   

 Semināra otrā diena tika veltīta veselīgā dzīves veida centra  “Vitalitātes akadēmija” apmeklēšanai, kurā viss ir veltīts veselīgai un pareizai ēšanai, fiziskām nodarbībām  svaigā gaisā, baseinā, sporta zālē, jāšanas manēžā. Pietiekami lielajā teritorijā ir, gan foreļu dīķi, gan zilās govis, gan brieži un poniji, un dažādi citi interesanti objekti.To visu mums bija iespēja redzēt un aplūkot dodoties pastaigā ar nūjām.                                                                          

Semināra noslēgumā dalībnieku atasuksmes bija: “ Izlasot programmu ,tā nemaz nelikās tik interesanta, bet realitātē, ļoti patika”.

 Par to sirsnīgs paldies VISC departamenta direktorei A.Bēŗziņai, Kuldīgas TTT direktorei D.Cinei, metodiķei K.Spuleniecei- Aišpurei, skolotājam A.Šefanoskim         par teicamo sadarbību un organizāciju, kā arī mācību ēdnīcas “Eža kažociņš” un   dienesta  viesnīcas “Eža miga”kolektīviem par laipno apkalpošanu.

                                                 Viena no semināra vadītājām        I.Bukovska
      Atpakaļ