AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

104653

Sportiskās aktivitātes uzsāk mācību spēki.
25.01.2019


Pirmās Jelgavā:

25.janvārī Jelgavas tehnikumā notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības Kurzemes – Zemgales reģiona skolu darbinieku spartakiāde.

Piedalījās Jelgavas tehnikuma, Jelgavas Amatu vidusskolas, Saldus tehnikuma, Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas komandas. 

Dalībnieki startēja 6 sporta veidos un profesiju stafetē.

Kopvērtējumā 1.vieta Jelgavas tehnikumam, 2.vieta Saldus tehnikumam un 3.vietā  Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola.

No Jelgavas tehnikuma komandas godalgoto vietu ieguvēji : Ina Ivanova, Maira Čerņavska, Sanda Vanaga, Nadežda Bergfelde, Uldis Sokolovs, Imants Šillers un Gints Veinbergs.

Sportiskākie  no Saldus tehnikuma bija: Inga Zilvere, Ilze Neilande, Baiba Skadmane, Normunds Sprieslis, Mārtiņš Laubergs, Māris Vācis, Kārlis Pavlovs un Edgars Buiķis. 

Kā labākie  Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas  komandā bija Tatjana Kaļaņikova,  Ieva Grīnberga, Laila Sproģe, Jānis Liepiņš, Viktors Kolosovs un Dainis Sproģis.

Astrai Klāsēnai un Olgai Kaseļskai labākie rezultāti  Jelgavas Amatu vidusskolas komandā.

 Ilze Derevjanko, Sandra Pahirko, Zane Kuļika,  Sergejs Afanasjevs sekmīgi aizstāvēja Zaļenieku Komerciālā un amatniecības vidusskolas godu.  

Priecājamies, ka kopā ar komandu bija Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs un Jelgavas Amatu vidusskolas direktore Edīte Bišere.

Paldies Kurzemes - Zemgales skolu vadībai, kuri atbalstīja šo pasākumu, Jelgavas tehnikuma radošajam kolektīvam, kuri gatavoja un kvalitatīvi, operatīvi un interesanti noorganizēja darbinieku spartakiādi : Mairai Čerņavskai, Nonai Jakušovai, Dainai Blūmai, Uldim Sokolovam, Gintai Grantiņai, Judītei Poriķei, Nadeždai Bergfeldei, Imantam Šilleram un īpašs paldies Gintam Veinbergam! 
      Atpakaļ