AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

105453

Svētki Ogres tehnikumā
09.03.2019


8. un 9.martā visi ceļi veda uz Ogres tehnikumu, kur notika kārtējās Profesionālās izglītības mācību iestāžu vadības sportiskā pasākuma “Veselības diena“ aktivitātes. Neskatoties uz to, ka Ogres tehnikuma sporta pasākumiem paredzētā multi funkcionālā zāle ir tikai celtniecības stadijā, tehnikuma direktora vietniece L.Caune un galvenais tiesnesis A.Puķītis bija sarīkojuši visaptverošu  sportiskām aktivitātēm bagātu nedēļas nogali, kurā netrūka akcenti un uzmanība Sieviešu dienai un Olimpiskai simbolikai.

Pasākumu  tehnikuma foajē ievadīja Ogres tehnikuma puišu ansamblis, neaizmistot dāvināt ziedus sievietēm- dalībniecēm, pēc svinīgām direktores I.Brantes un AMI SK priekšsēdētājas I.Bukovskas uzrunām, galvenais tiesnesis aicināja visus dalībniekus veidot Olimpiskos apļus un mūzikas pavadībā izpildīt dažādus vingrojumus vai dažādu tautu deju soļus, tā teikt visi dalībnieki, sadodoties rokās, saliedējās vienā profesionālās izglītības veselīgā sirdspukstā.

Tālāk jau sekoja dažādas aktivitātes izmantojot, gan skolas gaiteņus, auditorijas  un darbnīcas,tikai volejbols un direktoru individuālie mači notika Ogres ģimnāzijas sporta zālē.

Sacensību dalīniekiem no 13 mācību iestādēm ogrēnieši bija sarūpējuši iespēju, caur fiziskām aktivitātēm, arī apgūt tehnikuma specifiskās programmas, t.i. iešanu bišu dravā un stropa sagatavošanu, 15 koku šķirņu atpazīšanu pēc nozāģetām ripām vai klucīšīem, apgūt mednieku iemaņas, atrodoties postenī, precīzu klucīšu nozāģešanu, kā arī  bija iespēja apgūt iemaņas; rīkoties ar florbola nūju, blakus traktoram mest šautriņas mērķī, balansēt uz šupojošos pamatni, salikt no lego klucīšiem mācību iestādes logo, utml.

Protams volejbols vienmēr šajā pasākumā ir intrigu un aizraujošu emociju pilns, jo notiek mačošanās pēc reģionu principa. Šoreiz komandas izveidojās pēc interesēm un nemaz nezaudēja cīņas sparu, tieši otrādi, princips “Ģalvenais ir piedalīties”, nostiprinājās pilnībā – uzvarēja draudzība – šoreiz rīdzinieki.   

Savukārt direktores un direktori cīnījās par godu pārstāvet Latvijas komandu Baltijas valstu 27.sporta spēlēs  profesionālajā izglītībā Kauņā. Sievietēm priekšgalā R.Krūkle no AIzkraukles PVS, šajā cīņā aktīvi iesaistījās I.Safronova - Rīgas Tirdzniecības PVS, D.Vanaga- Rīgas Valsts tehnikums, J.Rudzīte - Jelgavas tehnikums, S.Smeltere – Jēkabpils Agrobiznesa koledžas strukturvienība Barkavā. Viriešiem – pārsteigums – S.Grosbergs - p.i. Priekuļu tehnikums, J.Rozenblats – Rīgas Tehniskā koledža, R.Griškevičs - Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola. Priecājamies par komandu cīņu uzvarētājiem: “Sportiskākā skola”- Jelgavas Amatu vidusskola (dir. E.Bišere), “Sportiski simpātiskākā un saliedētākā skola”- Rīgas Tirdzniecības PVS (dir. I.Safronova), “Sportiskākais reģions”- Rīgas reģions (pr-tāja S.Ozoliņa).

 

Paldies Ogres tehnikuma kolektīvam, kā arī I.Brantei, L.Caunei un A.Puķītim par skaistiem svētkiem. Paldies visām 13 izglītības iestāžu vadībām, ka devāt iespēju sev un saviem kolēģiem satikties, arī iepazīties, uzzināt sev interesējošo no kolēģa un arī atpūsties.

                                                                                  Visu redzēja Irēna Bukovska
      Atpakaļ