AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

105217

Telpu futbols jaunietēm
06.03.2019


No 27.-28.februārim notika sacensības telpu futbolā jaunietēm 4 apakšgrupās. Pieteikušās bija 15 komandas kopā 180 audzēknes. Par tiesībām startēt finālā 06.martā iekļuva 8 mācību iestāžu komandas: no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Valmieras tehnikuma, Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Saldus tehnikuma, Rīgas Valsts tehnikuma, Smiltenes tehnikuma, Daugavpils tehnikuma un Jelgavas tehnikuma.

Par labākajām spēlētājām tika atzītas: Daimona Artamonova - Smiltenes tehnikums, Sindija Fjodorova - Rīgas Stila un modes tehnikums, Aleksandra Ribakova - Daugavpils tehnikums un Viktorija Vengreviča - Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola.

Patīkami, ka finālā ļoti labu spēli demonstrēja Smiltenes un Rīgas Stila un modes tehnikuma komandas.

Paldies Rīgas Stila un modes tehnikumam (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone), Saldus tehnikumam (direktore I.Bērziņa, sporta organizators M.Vācis), Smiltenes tehnikumam (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa), Jēkabpils Agrobiznesa koledžai (direktore R.Pole )un Barkavas struktūrvienībai (vadītāja S.Smeltere, sporta organizatore I.Dzelme), Rīgas Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžai (direktors J.Pildavs, sporta skolotājs V.Veits) par sadarbību, par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās un finālsacensībās. Paldies Latvijas  Futbola federācijai par sadarbību sacensību tiesāšanā.
      Atpakaļ