AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

109645

Volejbola sacensības jauniešiem
10.12.2019


No 11.novembra līdz 18.novembrim sacensības norisinājās četrās apakšgrupās. Kurzemes apakšgrupa spēlēja Bulduru DV, Rīgas apakšgrupa – Rīgas TK, Daugavpils apakšgrupa – Daugavpils T un Vidzemes apakšgrupa – Smiltenes T. Pateicamies minēto mācību iestāžu vadītājiem un sporta darba organizatoriem par teicami organizētajām sacensībām, kas veicināja komandām sasniegt plānoto – iekļūt finālsacensībās.

Uz finālsacensībām 10.decembrī Daugavpils T ieradās astoņas komandas pa divām no katras apakšgrupas. Spēles noritēja teicami sagatavotās abās tehnikuma sporta zālēs vienlaicīgi. Meistarīgu volejbolu demonstrēja Daugavpils T, Daugavpils BT, Rīgas CK un Rīgas VT komandas, kas noteikti palīdzēs komplektēt izlases komandu dalībai Baltijas valstu sporta spēlēs. Pārējām komandām bija lieliska iespēja celt savu prasmi spēlējot kopā ar vadošajām.

Sacensības aizrautīgi vēroja un juta līdz savai komandai tehnikuma audzēkņi un direktore Ingrīda Brokāne, kas noslēgumā ar patiesu prieku piedalījās arī uzvarētāju apbalvošanā.

 Par paveikto pateicamies sporta darba organizatoram V.Pupelam.

1.vietu ieguva Daugavpils T;

2.vietu ieguva Daugavpils BT;

3.vietu ieguva Rīgas CK;

4.vietu ieguva Rīgas VT.

 

      Labāko spēlētāju kausus ieguva:

                 -Sergejs Ivanovs, Daugavpils T;

                 -Dmitrijs Meinerts, Daugavpils BT;

                 -Ralfs Riekstiņš, Rīgas CK;

                 -Rolands Folkheims, Rīgas VT.
      Atpakaļ